تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: دانشگاه مدرکم رو نمیده! راهنمایی کنید لطفا

اگه نباشه جاش خالی می مونه samir.123's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض دانشگاه مدرکم رو نمیده! راهنمایی کنید لطفا

سلام دوستان
    من یک سال هست فارغ التحصیل شدم... ارشد میخوندم و از اونجا که نمیتونستم پایان نامه انجام بدم (وقتش رو نداشتم واقعا و بیمار بودم) مدارک پزشکی ارائه کردم و در گروه موافقت شد که من آموزش محور بشم. و سه درس پاس کنم. برگه تغییر پژوهش محور به آموزش محور رو هم مدیر گروه، مدیر آموزش و مدیر تحصیلات تکمیلی امضا کرد. دادم دست مسئول گروهمون...
    سه درس به من دادن پاس کردم ( پول هم دادم زمانم هم رفت یک ترم - شبانه میخوندم دانشگاه دولتی )
    الان از پارسال دارم میرم مدرکمو بگیرم میگن تو نامه تغییر شیوه پژوهش محور به آموزش محورت نیست تو سیستم و تو پروندت و ما از کجا بدونیم آموزش محور شدی و.... اینقدر رفتم و امدم و برادرم رفته ( خودم شهرستانم ) مدیر گروه دوباره جلسه گذاشته و به تحصیلات تکمیلی نامه زده که آقا از نظر ما بلامانع هست و ایشون آموزش محوره و ما خودمون آموزش محورش کردیم و ...!
    تحصیلات تکمیلی رییسش یک عقده ای به تمام معناست، میگه نه! باید نامه باشه!

دیگه مدیر گروه رو میگم حرف آخرتو بزن
    میگه باید بیای پایان نامه برداری و دفاع کنی و!!!!!!!!!!!!!

منی که یک ترمم رفته، استرس امتحان و داشتم، شهریه دادم... حالا بیام دوباره پایان نامه بردارم و ...!!! با وجود اینکه کلا از اون شهر رفتم یه جای دیگه واسه زندگی و ... چند روز دیگه امتحانات دستگاه اجرایی هست مدرکم رو حتما میخوام!

چیکار کنم دوستان؟
    با شکایت به تهران (از طریق سایتشون) کاری انجام میدن؟؟؟
    هیچ آشنایی هم نداریم، اصلا آشنا چرا! مگه تقصیر من بوده نامه رو گم کردن؟؟؟ چطور سه تا درس دادن من برم بخونم و امتحان بدم به جای پایان نامه؟؟؟

تحصن جلوی دانشگاه جرمه؟

بخدا اعصابم انقدر خورده مسئول تحصیلات تکمیلی رو میخوام با ماشین بزنم ...
    خدایی دارن زور میگن....

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک سال هست فارغ التحصیل شدم... ارشد میخوندم و از اونجا که نمیتونستم پایان نامه انجام بدم (وقتش رو نداشتم واقعا و بیمار بودم) مدارک پزشکی ارائه کردم و در گروه موافقت شد که من آموزش محور بشم. و سه درس پاس کنم. برگه تغییر پژوهش محور به آموزش محور رو هم مدیر گروه، مدیر آموزش و مدیر تحصیلات تکمیلی امضا کرد. دادم دست مسئول گروهمون...
    سه درس به من دادن پاس کردم ( پول هم دادم زمانم هم رفت یک ترم - شبانه میخوندم دانشگاه دولتی )
    الان از پارسال دارم میرم مدرکمو بگیرم میگن تو نامه تغییر شیوه پژوهش محور به آموزش محورت نیست تو سیستم و تو پروندت و ما از کجا بدونیم آموزش محور شدی و.... اینقدر رفتم و امدم و برادرم رفته ( خودم شهرستانم ) مدیر گروه دوباره جلسه گذاشته و به تحصیلات تکمیلی نامه زده که آقا از نظر ما بلامانع هست و ایشون آموزش محوره و ما خودمون آموزش محورش کردیم و ...!
    تحصیلات تکمیلی رییسش یک عقده ای به تمام معناست، میگه نه! باید نامه باشه!

دیگه مدیر گروه رو میگم حرف آخرتو بزن
    میگه باید بیای پایان نامه برداری و دفاع کنی و!!!!!!!!!!!!!

منی که یک ترمم رفته، استرس امتحان و داشتم، شهریه دادم... حالا بیام دوباره پایان نامه بردارم و ...!!! با وجود اینکه کلا از اون شهر رفتم یه جای دیگه واسه زندگی و ... چند روز دیگه امتحانات دستگاه اجرایی هست مدرکم رو حتما میخوام!

چیکار کنم دوستان؟
    با شکایت به تهران (از طریق سایتشون) کاری انجام میدن؟؟؟
    هیچ آشنایی هم نداریم، اصلا آشنا چرا! مگه تقصیر من بوده نامه رو گم کردن؟؟؟ چطور سه تا درس دادن من برم بخونم و امتحان بدم به جای پایان نامه؟؟؟

تحصن جلوی دانشگاه جرمه؟

بخدا اعصابم انقدر خورده مسئول تحصیلات تکمیلی رو میخوام با ماشین بزنم ...
    خدایی دارن زور میگن....
    باید برید ستاد مرکزی دانشگاه (تهران) شکایت کنید . قطعا رسیدگی میشه .

منم مشکلاتی داشتم اصلا زیر با نمیرفتن . بالاخره از این طریق دانشگاهمون رسیدگی کرد .
    Last edited by mojt90; 11-10-2020 at 17:43.

3. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •