تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 62

نام تاپيک: انصراف از تحصیل یا گرفتن مدرک کاردانی؟!

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام.
    من کارشناسی پیوسته دانشگاه سراسری میخوندم اما چون نتونستم شهر غریب ادامه تحصیل بدم و تعداد واحدام به کاردانی میخورد درخواست کاردانی دادم اما الان که میخام دانشگاه آزاد شهر خودم کارشناسی ناپیوسته بخونم دانشگاه سراسری مدرکمو بهم نمیده که دانشگاه آزاد بتونم ثبت نام کنم. آموزشش میگه باید پنج میلیون و هفتصد واریز کنی تا مدرک کاردانیتو بهت بدیم.کسی هست که این مشکل براش پیش اومده باشه و هزینه ازش گرفته باشن؟من واقعا ناامید شدم از ادامه تحصیل
    سلام

دانشگاه چیکاره اس.شما برید قوانین آموزشی وزارت علوم رو بخونید ببنید همچین قانونی داره که برای گرفتن مدرک کاردانی معادل باید پول بدی؟ تا سال 94 که قوانین رو میخوندم چنین قانونی نبود

بعدش از آموزش می پرسیدید این پول بابت چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

ممنون از پاسخگوییتون.قوانینو خوندم اما هیچ جایی نگفته ک باید هزینه پرداخت کنم.سوال کردم از آموزش که هزینه بابت چیه گفتن چون درخواست کاردانی،انصراف از تحصیل تلقی میشه باید هزینه انصرافو پرداخت کرد.

3. این کاربر از hjr12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ممنون از پاسخگوییتون.قوانینو خوندم اما هیچ جایی نگفته ک باید هزینه پرداخت کنم.سوال کردم از آموزش که هزینه بابت چیه گفتن چون درخواست کاردانی،انصراف از تحصیل تلقی میشه باید هزینه انصرافو پرداخت کرد.
    یه چیزی تو آیین نامه هست و اون اینه که اختیاراتشو به معاونت آموزشی دانشگاه هم میده.برای ما هم از این مشکلات پیش می اومد و وقتی بهشون میگفتیم تو آیین نامه چنین چیزی نیست میگفتن اختیاراتی هم خود دانشگاه داره.شما فقط یه راه دارید و اون اینه که درخواست بدید به مدیر آموزش یا معاونت آموزشی یا کمیسیون آموزشی دانشگاه که بی خیال هزینه بشن.

تو این سایت هم هزینه های انصراف رو زده و چیز قطعی ای درباره دانشگاه دولتی نگفته

تو این سایت مشاورش گفته هزینه انصراف 1.5 برابر هزینه ثابت شبانه حساب میشه.ctrl+f رو بگیرید و کلمه "هزینه " رو سرچ کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by محمد7966; 13-02-2019 at 23:19.

5. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام ،دوستان هر کس می دونه منو کمک کنه ، یه سوال دارم . دانشجوی کارشناسی پیوسته الکترونیک دانشگاه آزاد بودم و به علت تمام شدن سنوات معافیت تحصیلی با گذراندن ۱۳۵ واحد مجبور به گرفتن کاردانی در رشته شدم و به خدمت رفتم ، الان خدمتم رو تمام کردم می خواهم بدونم بهترین کار برای ادامه دادن چیه ، اصلا میتونم رشته قبلیم رو ادامه بدم منظورم آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته است. آیا دروس بالای دوازده رو معادل سازی می کنم. دروس آزمایشگاهی رو چی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام ،دوستان هر کس می دونه منو کمک کنه ، یه سوال دارم . دانشجوی کارشناسی پیوسته الکترونیک دانشگاه آزاد بودم و به علت تمام شدن سنوات معافیت تحصیلی با گذراندن ۱۳۵ واحد مجبور به گرفتن کاردانی در رشته شدم و به خدمت رفتم ، الان خدمتم رو تمام کردم می خواهم بدونم بهترین کار برای ادامه دادن چیه ، اصلا میتونم رشته قبلیم رو ادامه بدم منظورم آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته است. آیا دروس بالای دوازده رو معادل سازی می کنم. دروس آزمایشگاهی رو چی؟
    سلام،منم امسال کاردانی در رشته گرفتم البته توی دانشگاه دولتی و وقتی خواستم با مدرک کاردانیم توی دانشگاه آزاد ثبت نام کنم برای کارشناسی ناپیوسته،دانشگاه قبلیم برای دادن ریزنمرات کاردانی ازم هزینه خواست برای هر ترم ک اونجا بودم تقریبا هر ترم ۱ و نیم میلیون.ولی دانشگاه آزاد فک نمیکنم اینطور باشه.اگه دوباره توی دانشگاه آزاد ثبت نام کنین میتونین با همون کاردانی ادامه بدین اما فک کنم اگه بخواین دانشگاه دولتی بخونین باید هزینه کنین برای گرفتن ریز نمراتتون از دانشگاه آزاد.بهترین راه اینه ک قبل از ثبت نام برای کنکور از آموزش دانشگاه هم دولتی و هم آزاد همه چی رو بپرسین ک با خیال راحت ثبت نام کنین و مجبور به دادن هزینه اضافی نشین.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

برو ی هنری یاد بگیر بتونی زندگی تو بچرخونی /// بشدت مخالف ادامه تحصیلم اونم با این وضعیت کار و کاریابی تو این کشور

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

برو ی هنری یاد بگیر بتونی زندگی تو بچرخونی /// بشدت مخالف ادامه تحصیلم اونم با این وضعیت کار و کاریابی تو این کشور
    دقیقا آقا شیرزاد

اصلا درس خوندن تو این برهه زمانی احمقانه هم هست.
    Last edited by italodance; 30-04-2019 at 07:36.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

دقیقا آقا شیرزاد

اصلا درس خوندن تو این برهه زمانی احمقانه هم هست.
    تابلو ساز سر در مغازه ها محل ما از ی پزشک بیشتر در میاره

11. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

12 سلام

سلام. من دانشجوی ورودی سال ۸۹ برق الکترونیک دانشکاه ازاد هستم. بیشتر دنبال کار بودم تا درس. خلاصه ک کارمو انجام دادمو قرار شد ک فوق دیپلم رو بگیرم البته کارشناسی پیوسته بودم من. یه ترم میرفتم یه ترم نمیرفتم. خلاصه۱۳۹۵.۶.۳۱ برا گرفتن فوق دیپلم. انصراف دادم . اما نرفتم دنبال کاراش .و اینو هم بگم ک اون اوایل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم دست مدرسه بود نبردم دانشگاه .ینی دست خودمه الان.بعدش این خرید سر بازی پیش اومد . ک من رفتم دانشگاه یه نامه گرفتم ک من انصرافی رو گرفتم دادم.و با مدارک دیپلمی هم ک دستم بود .رفنم سربازی رو خریدم .ینی با دیپلم سربازی رو خریدم. الان سوال اصلیم اینه ک. الان من برم دانشگاه میتونم مدرک فوق دیپلم بگیرم . بعدش تو ازمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنم؟؟؟ یا نرم دنبال مدرک. ک یه وقت گیر ندن دانشگاه بهم ک چرا این کارو کردی؟ من چه کنم دوستان؟
    Last edited by hosseinjavidnikoo; 22-06-2019 at 15:12.

آخر فروم باز Abolfazl3007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Silent Hill

پيش فرض

تابلو ساز سر در مغازه ها محل ما از ی پزشک بیشتر در میاره
    پس هیچ ایده ای از درآمد به شدت بالا و نا متوازن پزشک ها نسبت به بقیه مشاغل نداری

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •