تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 62

نام تاپيک: انصراف از تحصیل یا گرفتن مدرک کاردانی؟!

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام

حدودا بین 70 تا 80 واحد باید پاس کرده باشید ...

حتما فوق دیپلم بگیرید بعد برید سربازی . با دیپلم نمیتونید تو شرایط دیپلمه ها خدمت کنید . هم از نظر سنی ازشون بالترید و هم اینکه بلاخره شما دانشگاه رفتید ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

سلام منم دانشجوی نرم افزارم و کارشناسی پیوسته خوندم بالای 75 واحد پاس کردم میخوام برم سربازی برگردم دوباره it بخونم هم میتونم کاردانی بگیرم هم کارشناسی نا پیوسته کودوم رو بگیرم بهتر هست ؟!!

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام منم دانشجوی نرم افزارم و کارشناسی پیوسته خوندم بالای 75 واحد پاس کردم میخوام برم سربازی برگردم دوباره it بخونم هم میتونم کاردانی بگیرم هم کارشناسی نا پیوسته کودوم رو بگیرم بهتر هست ؟!!
    کارشناسی ناپیوسته رو متوجه نشدم دقیقا چیه ؟!!!

شما میتونید انصراف بدین و مدرک کاردانی بگیرید و برید سربازی

بعد از سربازی تو یکی از دانشگاه ها کاردانی به کارشناسی شرکت کنید . چند واحد تطبیق بزنید و بقیه واحدهای دانشگاهی رو که تقریبا 65 تا 75 واحد هست رو پاس کنید و لیسانس بگیرید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

راستش الان بعدز گزروندن 78 واحد کارشناسی پیوسته چون نتونستم در وقت معین پاس کنم باید یک مدرک دراخر بگیرم برم سربازی حالا موندم کاردانی بگیرم یا کارشناسی ناپیوسته(مسئول اداره گفت میتونی کارشناسی پیوستت رو به ناپیوست تبدیل کنی ) حالا نمیدونم شاید من بد متوجه شدم ولی به نظرتون کودوم رو بگیرم بهتر هست کارشناسی ناپیوسته یا کاردانی ؟!
    فقط بعداً جوری که خواستم It کارشناسی بگیرم تو تطبیق مشگلی پیشن نیاد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام,لطف میکنی بیشتر توضیح بدی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام
    آخر ش چی شد ؟اونایی که مدرک معادل کاردانی گرفتن میتونن کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنن یا نه؟درصورت قبول شدن باید شهریه پرداخت کنن یا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

سلام بچه های عزیز ببخشید یه سوال از کسایی که اینجا تجربیات رو نوشتن من دانشجوی مکانیک سراسری ام ترم 9 ام 122واحد پاس کردم اما این ترم اوضاع روحیم خیلی بده نمیتونم ادامه بدم آیا میتونم بااین تعداد هم مدرک معادل کاردانی بگیرم؟ واینکه هزینه هم میگیره دانشگاه بابت واحدهای اضافی که پاس کردیم؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام بچه های عزیز ببخشید یه سوال از کسایی که اینجا تجربیات رو نوشتن من دانشجوی مکانیک سراسری ام ترم 9 ام 122واحد پاس کردم اما این ترم اوضاع روحیم خیلی بده نمیتونم ادامه بدم آیا میتونم بااین تعداد هم مدرک معادل کاردانی بگیرم؟ واینکه هزینه هم میگیره دانشگاه بابت واحدهای اضافی که پاس کردیم؟
    سلام اگه دولتی قبول شدید هزینه ای نمیگیره ولی باز از آموزش دانشگاه یا مشاور آموزشی اگه دارید بپرسید.در ضمن قوانین آموزشی وزارت علوم رو هم اگه پیدا کنید اونجا هم احتمالا نوشته

مدرک کاردانی هم بهتون تعلق میگیره چون 122 واحد پاس کردید

اما به نظرم ادامه بدید نهایتش ترم 10 تموم می کنید.ترم 9 ممکنه افسردگی ایجاد کنه ،طبیعیه بالاخره دوستان و هم ورودی ها بیشترشون فارغ التحصیل میشن و شما تنها می مونید.این افسردگی ها میگذرن

9. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

حتما و حتما مدرک کارشناسی رو بگیرید، بعدا پشیمون میشید اگر نگیرید.
    خود دانشگاه تون اگه جایی برای مشاوره و اینا داره برید و احتمالا کمکتون میکنن که از این حال خراب روحی هم در بیاید.
    نهایتا یه ترم مرخصی بگیرید و نمیدونم الان هزینه میگیرن یا نه ولی تا اینجاش رو که اومدید دیگه حیفه کاردانی ش کنید.
    برای حال روحی تون اگه یه دکتر ارزون قیمتی برید و حتی یه مدت کوتاهی دارو مصرف کنید اشکالی نداره، از این مشکلات واسه همه پیش میاد نگران نباشید زیاد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام.
    من کارشناسی پیوسته دانشگاه سراسری میخوندم اما چون نتونستم شهر غریب ادامه تحصیل بدم و تعداد واحدام به کاردانی میخورد درخواست کاردانی دادم اما الان که میخام دانشگاه آزاد شهر خودم کارشناسی ناپیوسته بخونم دانشگاه سراسری مدرکمو بهم نمیده که دانشگاه آزاد بتونم ثبت نام کنم. آموزشش میگه باید پنج میلیون و هفتصد واریز کنی تا مدرک کاردانیتو بهت بدیم.کسی هست که این مشکل براش پیش اومده باشه و هزینه ازش گرفته باشن؟من واقعا ناامید شدم از ادامه تحصیل

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •