تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: مشاوره برای خرید اینترنتی

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز به یه نکته توجه کن

بعضی از سایتها فقط واسطه هستن یعنی فروشنده اصلی اونها نیستن و بقیه میان از طریق اون سایت کالاشون رو به فروش میذارن مثل ایسام و mobile.ir
    حالا سایتی مثل ایسام میان ضمن واسطه گری در معامله دخالت میکنه و در واقع تضمینی میشه برای هر دو طرف و کارمزدش رو هم میگیره که کار خوبی هم هست چون از یه طرف تضمین میکنه فروشنده به پولش برسه و از طرف دیگه هم تضمین میکنه خریدار جنسی که خریده رو بگیره و اگه مشکلی وجود داشت بتونه برگردونه و پولش رو پس بگیره
    اما سایت mobile.ir صرفا اطلاع رسانی میکنه یعنی من به عنوان فروشنده میام اونجا و میگم همچین جنسی دارم و دیگه mobile.ir تضمینی در مورد جنس من نداره و خریدار و فروشنده مستقیما با هم وارد معامله میشن
    از طرفی سایتهایی مثل آل دیجیتال و دیجی کالا هم خودشون فروشنده هستن و خریدار که شما باشی میری و خرید میکنه

در مورد دسته اول خیالت جمعه چون اگه مشکلی وجود داشته باشه با ذکر دلیل میتونی پولت رو پس بگیری فقط قبل از خرید تمام سوالهات رو از فروشنده بپرس تا نکته مبهمی وجود نداشته باشه

در مورد دسته دوم چون هیچ تضمینی وجود نداره پیشنهاد میکنم فقط اگه امکان خرید حضوری بود انجام بده وگرنه قیدش رو بزن

در مورد دسته سوم باید از کسانی که قبلا خریدن پرس و جو کنی که با جستجو در اینترنت حداقل در مورد سایتهای معروف آمارش در میاد

2. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ممنون دستت درد نکنه استفاده بردیم.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •