تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: Tales from the Borderlands

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض Tales from the Borderlands

سازنده:
    Telltale Games - Gearbox Software

ناشر: Telltale Games

سبک: Graphic adventure

پلتفرم: PC, Mac, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, PlayStation Vita

تاریخ انتشار: November 2014

Borderlands مطمئنا جزو بازی های پرطرفداری هست که دنیای بسیار بزگ و زیبایی رو شامل میشه. در اواخر سال 2013 بود که Telltale Games تایید کرد Tales from the Borderlands در حال ساخته که شاید اون موقع کمی عجیب به نظر می رسید ولی به نظر می رسه با وجود همکاری Gearbox Software و Telltale Games طرفداران این سری این بار دنیای بزرگ این بازی رو از یه نگاه دیگه تجربه کنند!

با وجود شرکت سازنده بازی همون طور که مشخصه با یه بازی ماجرایی کلیک و اشاره طرفیم از نوع خاص Telltale Games که در طول بازی انتخاب های مختلفی وجود داره که در روند بازی تاثیرگذارند و همین طور همانند بازی های دیگه این شرکت بخش های کوتاه فان و اکشنی هم در بازی قرار داده شده.

داستان بازی دقیقا بعد از وقایع Borderlands 2 رخ میده و در بازی در نقش Rhys و Fiona قرار می گیرید که Rhys یه کارمند شرکت اسلحه سازی Hyperion هست که همه در سیاره Pandora از اون شرکت متنفرند و Fiona یه کلاه بردار و جعل کننده اسناد هستش که این دو شخصیت در طی بازی با هم همراه میشند...
    بازی یه سری شخصیت های جدید رو شامل میشه و همچنین یه سری از شخصیت های قبلی مثل Handsome Jack هم وجود دارن که صداگذاری اون شخصیت ها رو هنرمندان شماره های قبلی برعهده دارن. همچنین در مورد صداگذاری لازم به ذکره که صداگذاری شخصیت اصلی بازی یعنی Rhys رو هنرمند معروف Troy Baker برعهده داره که برای گیمرها یه صداگذار کاملا نام آشناست و صداگذاری خیلی از شخصیت های بزرگ دنیای بازی از جمله جوئل و بوکر دوویت رو برعهده داشته...

اما اگه فکر می کنید این بازی یکمی جدا از سری Borderlands هست باید اشاره کرد درست نیست و بازی دقیقا جزو این سری حساب میشه و Gearbox Software هم در اون همکاری داشته و سعی شده دنیای و داستان این سری هر چه بهتر به نمایش دربیاد و فقط سبک گیم پلی بازی متفاوت شده ولی در نهایت به سبک و سیاق Borderlands ــی وفادار بودند و هم طرفداران این سری و هم طرفداران سبک ماجرایی از این بازی می تونن لذت ببرند به هیچ وجه سبک و سیاق جدید بازی به این معنی نیست که طرفداران این سری نتونن با اون ارتباط برقرار کنند و یا نتونن از شخصیت پردازی و دنیای فانتزی بازی لذت ببرند.

همانند اکثر بازی های Telltale Games این بازی هم در قالب 5 اپیزود منتشر میشه. اپیزود اول اون هم اکنون برای همه پلتفرم ها منتشر شده و فقط برای نسخه Xbox 360 با یه هفته تاخیر منتشر خواهد شد.در مورد تاریخ انتشار اپیزودهای دیگه بازی هنوز تاریخ دقیقی مشخص نیست ولی انتظار میره همگی در سال 2015 منتشر بشند.
    نام همه اپیزودها در زیر ذکر شده:

1- Zer0 Sum
    2- Atlas Mugged
    3- Catch a Ride
    4- Escape Plan Bravo
    5- The Vault of the Traveler

اپیزود اول بازی نظرات مثبت منتقدان رو در برداشته و اکثرا بازی رو عالی ارزیابی کردند و به نظر می رسه باید روی این بازی Telltale Games هم حساب ویژه ای باز کرد. در نهایت بخشی از امتیازهای این اپیزود رو در زیر مشاهده می کنید:

DarkStation - 10/10
    GamesBeat - 9.6/10
    GameSpot - 9.0/10
    Destructoid - 9.0/10
    IGN - 8.8/10
    Polygon - 8.5/10
    Game Informer - 6.5/10

2. 11 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض Tales from the Borderlands

نام بازی : Tales from the Borderlands
    شرکت سازنده : Telltale Games
    پلتفرم ها : PC/Mac ، iOS ، PS3 ، PS4 ، Xbox 360 ، Xbox One ، PS Vita

این بازی حدود 3 روز پیش از Telltale Games در سکوت نسبی منتشر شد و نمره های خیلی خوبی هم تونست بگیره . بازی بر پایه سری بازی های Borderlands ساخته شده و داستانش از بعد نسخه دوم شروع میشه . داستان در Pandora اتفاق میفته و ما توی بازی در نقش دو نفر بازی میکنیم :
    Rhys : یکی از کارکنای Hyperion (یه شرکت) که میخواد پول رئیس جدیدشو بدزده و به قولی سرش کلاه بذاره .
    Fiona : یه تبهکار ساکن Pandora که با خواهرش Sasha و شخصی به نام Felix که از بچگی بزرگشون کرده زندگی میکنه .
    خیلی داستان رو توضیح نمیدم چون خیلی سریع داستان اصلی شروع میشه و بهترین حالت اینه که آدم خودش ببینه برای بار اول .

مدتی بود تو فکر تاپیک بودم ، ولی از اونجایی که اصلا Borderlands باز نیستم و دنیاشو نمیشناسم گفتم شاید یکی دیگه زدش . ولی حالا که بازی سه روزه اومده تاپیکو میزنم و با کلمات خودم بازیو توصیف می کنم :
    همونطور که گفتم اصلا Borderlands باز نیستم و فقط چند بار Co op بازیش کردم . سر همین موضوع هم اصلا نیخواستم بازیش کنم ، ولی وقتی نمراتش اومدن بیرون خودمو راضی کردم بشینم پاش و واقعا خوشحالم که این کارو کردم . به نظرم TTG یکی از بهترین بازی های اخیرش(شاید بهترین بعد از فصل 1 TWD) رو داده بیرون . بازی من رو که اصلا طرف این سری نرفته بودم رو به شدت علاقه مند کرده به داستان ، محیط و مسلما کاراکترا .
    بازی متفاوته با کارای اخیر TTG مثل The Walking Dead ، The Wolf Among Us و Game of Thrones که به زودی میاد ، محیط خیلی شادتر(به سبک Borderlands) و پر لحظه های کمدی(با وجود حفظ کردن خشونت بازی) . یک بازی خیلی قشنگ با داستان خیلی خوب و فوق العاده فان و خنده دار تحویل داده و کاراکتراش به خصوص Rhys هم عالین .

لازم به ذکره که کاراکترای مشترک با سری اصلی هم صداگذاریشون همون شخص اصلی هست .
    پ.ن : بازی یکی دو تا نیستن صحنه ها(و دیالوگا)ی خنده دارش ، ولی این یه دونه محشر بود(برای گرفتن جریان خودتون باید حتما برسید بهش که برای رسیدن بهش هم یه دیالوگ خاص رو باید انتخاب کرد) :

4. 8 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ممنون بابت تاپیک.
    ولی جناب vahidgame زده بودن تاپیکش رو. احتمال زیاد ندیدیش چون خودمم یهو دیدم که اون وسط مسطاس

الان این با اون ادغام میشه ؟

6. 2 کاربر از brain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

اوپس : دی
    وحید باهام حرفیده بود ، فکر کردم خودش نمیزنه تاپیکو که امروز بامداد زده .
    اقا بیاید جمش(جمم : دی) کنید !

8. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

دستت درد نکنه امیر
    چون وحید از تو زودتر زده برا همین مال تو رو میچسبونم پشت تاپیک وحید.
    البته الان نه دارم میرم بیرون برگشتنی اوکی میکنم.

10. 4 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دستت درد نکنه امیر
    دوس داشتم تو تاپیکشو بزنی ولی حالا شانسمون یه جورایی همزمان شد!
    حالا اشکالی نداره تاپیک ها یکی شدن و زیاد فرقی نداره

فعلا بازیو نگرفتم ولی به زودی می گیرم
    راستش فک نمی کردم بازی دیگه در این حد ظاهر بشه و حتی تا متای 85 هم برسه!
    کلا Telltale Games فعلا داره خیلی خوب پیش میره و این اواخر همه بازی هاش راضی کننده بودن و هنوز بازی نا امید کننده ای منتشر نکرده و باید دید تا کی می تونه این مسیر رو ادامه بده

12. 2 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

کلا Telltale Games فعلا داره خیلی خوب پیش میره و این اواخر همه بازی هاش راضی کننده بودن و هنوز بازی نا امید کننده ای منتشر نکرده و باید دید تا کی می تونه این مسیر رو ادامه بده
    دقیقا ، در کل بازی نا امید کننده نداشته(تنها ضعف هاش گاها اپیزودا بودن مثلا دو تا اپیزود TWAU)
    ممکنه هفته بعد بشکنه رکورد ! من به شدت سر GoT میترسم ، آخه همه میدونن به شدت عاشقشم ، از طرفیم TTG یه سری نو آوری ها کرده(گرافیک رو خیلی عوض کرده به نسبت بازی های دیگه تا به قول خودش به تم بازی بیشتر بخوره و شاد نباشه) یا مثلا 5 نفریم تو بازی ، و در کل باعث شده که آدم بترسه از سرنوشت بازی با توجه به عملکرد ضعیف دو بازی دیگه ای که از روی سریال تا حالا ساخته شدن .

14. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

خدایا چقدر باحاله این بازی . خواهشا این لحظات رو از ما نگیر .
    من همین چند وقت پیش نسخه یک رو رفتم و حالا هم همزمان دارم Borderlands 2 رو روی SP با Zer0 میرم و این یکی رو هم حالا دارم میرم . منتهی داستان سری اصلی رو کامل خوندم که در مورد داستان قبل از این نسخه هم بدونم .

خیلی فانه انصافا . یعنی از اول بازی فقط دارم میخندم . جالبه هر دیالوگی طنز خودش رو داره ولی بعضی دیالوگها به شدت میخندونت . مثل همون که Arrowtic گفت منتهی من اپشن دیگه رو انتخاب کردم که اون هم بد نبود . یعنی سر صحنه ای که Rhys میخواست اون Bandit ـه رو خفش کنه چنان مردم از خنده که نصف شبی صدای خندم همه رو بیدار کرد . خدا بگم چکارت کنه TT .
    Last edited by Gregar; 29-11-2014 at 00:35.

16. 4 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز m2stech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    rêves

پيش فرض

عالی بود! 10/10
    تا حالا توی یک بازی اینقدر نخندیده بودم! تا اینجا به نظرم بهترین بازی telltale بوده مقدار گیم پلی، طنز، مکالمات، اکشن همه فوق العاده بود البته احتمالا به خاطر اینکه اپیسود 1 هست انتخاب کردن بزرگی نداشت به اون صورت.
    وای خدا اون لحظه ای که یارو با اسپیکر اومد و آهنگ xcision را پخش میکرد
    راستی اگر bordelands را قبلا بازی کرده باشید درک شخصیت ها و reference ها ساده تر میشه.

18. 2 کاربر از m2stech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

یعنی اینقدر خنده داره ؟! پس به زودی باید شروعش کنم. فقط منم خیلی borderlands باز نبودم. یه ذره از 1 و 2 رفتم و به خاطر ضعف در روایت داستانش خیلی جذبم نکرد و فکر کنم اصل فانه بازی به coop بودنش بود که من نتونستم تجربه کنم، حالا سوالم اینه که داستان این اونقدری به اون نسخه ها ربط داره که نشه اینو بازی کرد؟ البته میدونم داستانش مستقیما که ربطی نداره... handsome jack تو ورژن 2 هم یادمه ...و اونم شوخ و اکشن بود...

ولی سورپرایز شدم دیدم که حتی تو ژانر کمدی هم تونستن بازیو از آب و گل در بیارن...کلا نمیدونم چی شد که از walking dead به بعد یهو اینقدر خفن شدن... آخه من jurassic park هم بازی کردم ولی مثله این ها اینقدر جذاب نبود... نمیدونم بازی قدیمی تر هم دارن که خوش درخشیده باشه یا نه.

میگم ایده ی خوبیه اگه دنباله دار باشه، اینکه با شرکت های دیگه هم ساخت و پاخت کنن و از روی بقیه گیم ها هم یه بازی اینطوری telltale همیشه بسازه. مثلا final fantasy این مدلی فکر کنم خیلی حال بده . سریالش رو که دارن اینکارو میکنن و خوبم جواب گرفتن. احتمال خیلی زیادم game of thrones هم خوب از آب در بیاد

من اوایل با اینکه telltale یه روشی یاد گرفته بود و هی میساخت و میداد بیرون مشکل داشتم و میگفتم تکراریه و خلاق نیست و .... ولی الان به عنوان یه کتاب داستان مهیج و کامل یا یک نوع سریال interactive بهش نگاه میکنم و واقعا هم لذت بخشه. امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه و کمپانیش بزرگ تر بشه که سریعتر بسازن و هفته ای یک اپیزود بدن مثه سریال
    Last edited by brain; 29-11-2014 at 05:10.

20. این کاربر از brain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •