تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: انتخاب بین دو پراید 85

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza99.99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض انتخاب بین دو پراید 85

سلام دوستان
    من قصد خرید یک پراید زیر 11 میلیون دارم
    دو مورد دیدم ولی نمیدونم کدومش رو انخاب کنم.هر دو میگم 10500
    اولی زیتونی 160تا کارکرده 3 سال تخفیف بیمه داره تا آخر سال بیمه هست.گلگیر جلو سمت راننده عوض شده و گلگیر عقب سمت شاگرد رنگ شده.ضبط داره فلش خور، روکش صندلی و دزدگیر داره.فنی خودرو هم کارشناس ما گفت که دنده 4 مشکل داره(نمیدونم در چه حدی هست.لازم هست گیربکس تعمیر بشه یا نه؟!!!).مسافرت هم باهاش زیاد رفتن.
    و مورد دوم نوک مدادی 94 تا کارکرده 8 سال تخفیفی بیمه.تا اخر فروردین بیمه داره.گلگیر جلو سمت راننده عوض شده.گلگیر عقب سمت راننده بدون رنگ درآوردن.ضبطش از ظبطهای معمولی(کارخانه ای).روکش صندلی نداره ولی صندلیهاش سالم هستند(زیاد کسی توش نشسته).دزدگیر نداره.فنیش هم به گفته کارشناس جلوبرندیش گیجه و ترمز دستیش هم مورد داره(به علت تموم شدن لنت نیست چون تازه لنتش عوض شده).ازش فقط برای رفتن به سر کار استفاده شده.شیشه برقیش هم خرابه سمت راننده کار نمیکنه.باتریش هم نو هست.لاستیکش یک مقدار بهتر از مورد اول هست.
    بنظرتون کدوم بصرفه تر هست؟
    Last edited by alireza99.99; 28-11-2014 at 00:06.

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان
    من قصد خرید یک پراید زیر 11 میلیون دارم
    دو مورد دیدم ولی نمیدونم کدومش رو انخاب کنم.هر دو میگم 10500
    اولی زیتونی 160تا کارکرده 3 سال تخفیف بیمه داره تا آخر سال بیمه هست.گلگیر جلو سمت راننده عوض شده و گلگیر عقب سمت شاگرد رنگ شده.ضبط داره فلش خور، روکش صندلی و دزدگیر داره.فنی خودرو هم کارشناس ما گفت که دنده 4 مشکل داره(نمیدونم در چه حدی هست.لازم هست گیربکس تعمیر بشه یا نه؟!!!).مسافرت هم باهاش زیاد رفتن.
    و مورد دوم نوک مدادی 94 تا کارکرده 8 سال تخفیفی بیمه.تا اخر فروردین بیمه داره.گلگیر جلو سمت راننده عوض شده.گلگیر عقب سمت راننده بدون رنگ درآوردن.ضبطش از ظبطهای معمولی(کارخانه ای).روکش صندلی نداره ولی صندلیهاش سالم هستند(زیاد کسی توش نشسته).دزدگیر نداره.فنیش هم به گفته کارشناس جلوبرندیش گیجه و ترمز دستیش هم مورد داره(به علت تموم شدن لنت نیست چون تازه لنتش عوض شده).ازش فقط برای رفتن به سر کار استفاده شده.شیشه برقیش هم خرابه سمت راننده کار نمیکنه.باتریش هم نو هست.لاستیکش یک مقدار بهتر از مورد اول هست.
    بنظرتون کدوم بصرفه تر هست؟

مورد دوم ظاهرا وضعیت بهتری داره ، همیشه درنظر داشته باشید ماشین کم کار ارجعیت داره و همینطور صفر به کارکرده ارجعیت داره .
    مورد دوم کمی کار خورده کاری داره که میشه راحت درستشون کرد . برای صندلی ها هم یکدست روکش میندازید عین نو میشه .
    موفق باشید .

3. 2 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

مورد دوم ظاهرا وضعیت بهتری داره ، همیشه درنظر داشته باشید ماشین کم کار ارجعیت داره و همینطور صفر به کارکرده ارجعیت داره .
    مورد دوم کمی کار خورده کاری داره که میشه راحت درستشون کرد . برای صندلی ها هم یکدست روکش میندازید عین نو میشه .
    موفق باشید .
    قیمت به نظر شما مناسبه؟...کارشناس ما(البته توی کار خرید و فروشه) نظرش روی اولی هست و میگه دومی 9700 بیشتر نمی ارزه...منم دومی رو انتخاب کردم و خودش میخواد اولی رو بگیره

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

یه نکته ای رو بگم برادر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، کارکرد ماشین ها یکم مشکوکه خصوصن دومی.. 160 هزار و 94 هزار در مدل 85 ؟ حتمن ماشین رو ببرید روی دستگاه تا کارکرد واقعیش در بیاد. پراید مث آب خوردن کیلومترش رو میشه جابجا کرد.

6. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

یه نکته ای رو بگم برادر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، کارکرد ماشین ها یکم مشکوکه خصوصن دومی.. 160 هزار و 94 هزار در مدل 85 ؟ حتمن ماشین رو ببرید روی دستگاه تا کارکرد واقعیش در بیاد. پراید مث آب خوردن کیلومترش رو میشه جابجا کرد.
    منم شنیدم متوسط کارکد هر ماشین تقریبا 20 تا در سال هست...
    در دومی تقریباً مطمئن هستم که همین کارکردش هست...فروشنده تقریباً آشناست و بعید میدونم کیلومتر رو دستکاری کرده باشه...دست یه خانم بوده که میرفته سرکار رو برمیگشته(جمله ای کلیشه ای هست ولی خوب در این مورد صادقه)
    راننده زن یه بدی داره و اون اینه که شاید درست با ماشین رفتار نکرده باشه.به قول واسطه ما طرف بلد نبوده از کولرش استفاده کنه.کولرش رو هم تست کردم سالم بود ولی اولی کولرش گاز نداشت

اولی رو اصلا شناختی ندارم.طرف غریبه هست.و با توجه به اینکه گفته مجبور بود سفر بره شاید کمی مشکوک باشه
    ولی خوب برای اطمینان این کار رو میکنم ولی شنیدم اگر صفرش کرده باشن دستگاه دیاگ هم مشخص نمیکنه چقدر کارکرد داشته؟!!!
    تعمیر کامل جلوبندی چقدر خرج داره؟
    Last edited by alireza99.99; 28-11-2014 at 14:42.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام

ماشین اولی رو اگه مطمئنی تصادف شدید نداشته بخر.
    مهم رو پا بودن ماشینه. کارکرد زیاد اهمیت نداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •