تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: Update4 - Visual Studio- !! با دو IP ختلف دو سایز دانلود برای یک لینک آپدیت

در آغاز فعالیت HASSAN_Mi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    G-S

14 Update4 - Visual Studio- !! با دو IP ختلف دو سایز دانلود برای یک لینک آپدیت

با سلام.

من نرم افزار Visual Studio 2013 رو نصب کردم، و چندی پیش سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخرین ورژن آپدیتشو که آپدیت 4 این نسخه میباشه رو در سایت قرار داد.

که میشه آپیدیتشو به دو صورت گرفت.
    یکی آنلاین که یک فایل یک مگابایتی بهمون میده , که بصورت آنلاین از اینترنت باید دانلود کرد و نصب کرد.
    اون یکی فایل iso هست که مشکل من هینجاس.

فایل iso با IP معمولی(ایران) 5.8GB ولی با ف+یلتر ش+کن Psiphone حجمش 1.8GB هست.

صفحه ی دانلود
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود

لینک دانلود در هر دو صورت یکی هس.(با FreeGate هم همون 5.8GB میگیره)

به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Last edited by HASSAN_Mi; 27-11-2014 at 13:39.

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    اول اجازه دهید، نه تاریخ عضویت تان بلکه اولین پست تان را تبریک عرض کنم...

سپس در خصوص بروزرسانی که بیان کردید، جهت اطلاع تاپیکی هم در مورد اطلاع رسانی این موارد داریم:

و اما در مورد سوال تان حجم قطعی این بروزرسانی 5.82GB است که ارتباطی هم با فیلتر شکن و... ندارد.
    با برنامه مشابه دست ساز و هم در سرور مجازی با IP آمریکا ، این فایل بطور دقیق حجم 5.82GB دارد والبته رفتار غیر این هم برای یک دانلود مشخص غیر منطقی است.

تنها مواردی که بروزرسانی های مایکروسافت ممکن است حجم کمتری داشته باشد، آن است که بجای دانلود مستقیم، بروزرسانی توسط خود برنامه یا سیتم بروزرسانی ویندوز انجام شود، در این حالت برنامه یا سیستم بروزرسانی ویندوز بجای دانلود کل حجم بروزرسانی موارد تغییر کرده را جزء به جزء بررسی میکند و فقط فایل های مورد نیاز را دانلود میکند، در این شیوه کسی که نسخه اش بروزتر است نسبت به کسی که نسخه قدیمی تری دارد، حجم دانلود کمتری خواهد داشت...
    این همان کاری است که فایل کوچک چند مگی در این مورد انجام میدهد و بسته به شرایط شاید فقط 2G یا حتی 1G را دانلود کند

از برنامه مورد نظر شما استفاده نکرده ام ولی اگر فایل را مستقیم دانلود میکنید بطور قطع میتوان گفت این یک باگ یا محدودیت در برنامه مذکور است.
    شب خوش.
    Last edited by _H2_; 27-11-2014 at 01:39.

در آغاز فعالیت HASSAN_Mi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    G-S

پيش فرض

لطفا از نرم افزاری که گقتم استفاده کنید.

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    لطفا از نرم افزاری که گقتم استفاده کنید
    نیاز نیست، من در گفته شما ابراز تردید نکردم که بخواهید مطلب را ثابت کنید...
    این لینک های مایکروسافت تفاوتی روی IP ندارند، نسخه های متفاوتی از ISO ها برای فرهنگ و زبان های مختلف در سایت مایکروسافت وجود دارد ولی لینک هایی مانند آنچه شما داده اید قطعی و یگانه هستند و ارتباطی با IP ندارند.

این عدم کارکرد صحیح یا محدودیت و یا باگی در نرم افزار مورد نظرتان است...
    خودم شخصاً برنامه مشابه ای نوشتم، چندین مشکل وجود داشت در برخی سایت فیلم نمایش داده میشد ولی تصاویر نمی آمد و در برخی از سایتهای دیگر مشکل برعکس بود، بالاخره کار کردم و خطاها و مشکلات برطرف شد، چیزی که میخواهم بگویم آن است که در هر برنامه ای هر چند معروف هم باشد، میتوان مورد کوچکی را نادیده گرفته باشد و در جایی و در شرایط بسیار خاصی مشکلی در عملکرد آن ظاهر شود که در غیر آن شرایط و تراز شدن چندین دلیل مختلف این خطا رخ ندهد ...

میتوانید نسخه برنامه تان بروز کنید و لینک مستقیم دیگری را از سرور خودم را هم آزمایش کنید، حداقل مشخص میشود محدودیت است یا باگ...

موفق باشید و شب خوش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •