تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: عدم نمایش درایو فلش پس از wipe کردن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Zafar, Tehran

پيش فرض عدم نمایش درایو فلش پس از wipe کردن

سلام. من یک فلش Sandisk Cruzer 8 گیگابایتی دارم. این فلش ها در کامپیوتر دو درایو را نمایش می دهند یکی درایو اصلی که داده های اصلی توش قرار می گیرند و دیگری یه درایو سیستمی(شکل زیر).

من بدلایلی فلش را با برنامه PartitionWizard 8، وایپ (wipe) کردم(با zero جایگزین کردم). پس از wipe هم با برنامه به فرمت FAT در اوردم، اما بعد از اینکار فقط درایو سیستمی در کامپیوتر من نشون داده میشه و وقتی روش کلیک میکنم حتی وارد اون درایو سیستمی هم نمیشه و این پیام را میده.

یکبار با PartitionWizard 8 به NTFS هم فرمت کردم اما افاقه نکرد.
    پارتیشن های فلش در PartitionWizard 8 اینطور نمایش داده می شوند.

کل سیستم هم به این صورته

لطفا به دادم برسید!

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

متنی که در عکس زیر را خواندید ؟ داره میگه که ویندوز یک حروفی به U3 drive اختصاص داده که قبلاً استفاده شده یا اینکه بعلت تعداد زیاد درایوهای موجود در سیستمتان دیگه حروف غیر تکراری نمونده که به U3 drive تخصیص بدهد . پیشنهاد میکنم بغیر از درایوی که ویندوز بر روی آن نصب و ذخیره شده کلیه حروفها را remove کنید و مجدداً تست و بررسی کنید آیا مشکل برطرف میشود یا خیر . در صورتیکه مشکل برطرف شد کلیه درایوهایی که حروف آنرا remove کرده بودید ، یک حروف غیر تکراری بدهید .

دقت کنید که remove کردن letter یک درایو با حذف آن درایو فرق میکند . حذف درایو باعث از بین رفتن کلیه اطلاعات موجود در آن میشود در صورتیکه پاک کردن حروف فقط باعث میشود که در my computer دیده نشود .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Zafar, Tehran

پيش فرض

ممکنه که این خطایی که درایو سیستمی میده قبلا هم بوده باشه(الان به شک افتادم) چون کلا من با launcher u3 کاری نمی کردم و این لانچر که یه زمانی تسک بار پایین و سمت راست کامپیوترم میومد مدت زیادی هست که نیست و نبودش مشکلی ایجاد نمی کرد. هر دو درایو ظاهر می شدند تو هر سیستمی. مشکل وقتی ایجاد شد که من wipe کردم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Zafar, Tehran

پيش فرض

یک بار لیبل فلش را با همون برنامه تغییر دادم. فایده نداشت. من یه بار دیگه با همون برنامه wipe کردم اینبار وقتی در پایان ازمن خواست label بدم چیزی ننوشتم. مشکل حل نشد. اگه بخوام طبق گفته شما label درایو هار و تغییر بدم با همین برنامه این کارو بکنم؟ من قبلا درایو ها رو لیبل خاصی نداده بودم و درایو هام همشون Local disk (X) هستند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Zafar, Tehran

پيش فرض

اینجور که بنظر میاد sandisk (شرکت تولید کننده فلش من) دو تا فایل برای نصب و برداشتن u3 داره.
    برای من وقتی می خواستم نصب کنم، درایو را شناسایی نمی کرد(با این که فلش متصل بود)

سعی کردم uninstall کنم تا بعدش بتونم اینستال کنم که یه مقدار پیش رفت ...(جالبه که مراحل فرمت کردن را سعی کرد انجام بدهد.)

اما بازم نشد

الان دیگه هیچی نمایش نمیده. مگه تو دیوایس هام

Last edited by mehdisad; 26-11-2014 at 22:52.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Zafar, Tehran

پيش فرض

((این پست، اشتباها پست شد .. لطفا حذف کنید))
    Last edited by mehdisad; 26-11-2014 at 22:51.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یک بار لیبل فلش را با همون برنامه تغییر دادم. فایده نداشت. من یه بار دیگه با همون برنامه wipe کردم اینبار وقتی در پایان ازمن خواست label بدم چیزی ننوشتم. مشکل حل نشد. اگه بخوام طبق گفته شما label درایو هار و تغییر بدم با همین برنامه این کارو بکنم؟ من قبلا درایو ها رو لیبل خاصی نداده بودم و درایو هام همشون Local disk (X) هستند.
    پیشنهاد میکنم روی سیستم دیگر هم تست کنید.

اگه بخوام طبق گفته شما label درایو هار و تغییر بدم با همین برنامه این کارو بکنم؟
    با برنامه Minitool partition wizard هم میتوانید Letter ها را بردارید و یا تغییر بدهید. ضمناً دقت کنید که Letter با Label فرق میکند. letter همان حروف C یا D و ... هست که باید همیشه غیر تکراری باشد. در صورتیکه Label اسمی هست که میتوان به دلخواه برای هر پارتیشن تعیین کرد مثل SONYSYS و Recovery و یا Windows RE tools در هارد دیسکتان . اونچیزی که منظور من بود Letter هست نه Label .

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینجور که بنظر میاد sandisk (شرکت تولید کننده فلش من) دو تا فایل برای نصب و برداشتن u3 داره.
    برای من وقتی می خواستم نصب کنم، درایو را شناسایی نمی کرد(با این که فلش متصل بود)

سعی کردم uninstall کنم تا بعدش بتونم اینستال کنم که یه مقدار پیش رفت ...

اما بازم نشد

الان دیگه هیچی نمایش نمیده. مگه تو دیوایس هام

اگر گارانتی دارد بهتر هست که به گارانتی ارسال کنید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Zafar, Tehran

پيش فرض

اگر گارانتی دارد بهتر هست که به گارانتی ارسال کنید .
    نه. حدود 4 سال میشه دارمش. مثل بنز کار میکرد! با سایت خودشون هم مکاتبه کردم منتظر جوابشونم

12. این کاربر از mehdisad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Zafar, Tehran

پيش فرض

مشکل تقریبا حل شد.
    من حالت درایو اصلی (primary) خودمو از none به active تغییر دادم

و الان درایو اصلیمو نمایش میده و مشکلی ندارم. اینبار فقط درایو سیستمی بقل دستیشو نشون نمیده.

در ضمن دو برنامه U3 که داشتم LPInstaller (برای نصب) که قبلا کار نمیکرد الان کار میکنه؛ منتها (حتی با ------) تو مرحله اخر میگه که به نت وصل نیست و u3 (که فایلاش در درایو sys قرار میگیره) نصب نمیشه.

در کل مشکلی نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •