تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: نحوه deploy کردن webservice؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض نحوه deploy کردن webservice؟؟؟؟

سلام
    من یه wcf web service نوشتم, تو سیستم خودمم تو یه windows application ازش استفاده کردم, حالا سوالم اینه که من چیکار باید بکنم تا بقیه هم بتونن از وب سرویس من استفاده کنن؟ممنون میشم راهنماییم کنین

آخر فروم باز iceweek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

باید با iis اجراش کنی و از طریق ip و port بقیه به این سرویس دسترسی پیدا میکنن

3. این کاربر از iceweek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

باید با iis اجراش کنی و از طریق ip و port بقیه به این سرویس دسترسی پیدا میکنن
    ممنون از جوابتون ولی چطوری باید این کارو بکنم؟
    من تو visual studio 2012 این کار کردم همین الانشم تو wcf test client یه آدرسی میده ,نمیشه با همین این کارو کرد؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

ممنون از جوابتون ولی چطوری باید این کارو بکنم؟
    من تو visual studio 2012 این کار کردم همین الانشم تو wcf test client یه آدرسی میده ,نمیشه با همین این کارو کرد؟
    ببین خود visual studio یه iis express داره که با اون اجرا میکنه.اتفاقا میتونی به اون وصل بشی ولی یه مشکلی هست.اگر این ککارو بخوای بکنی باید هردفعه ویژوال استودیو را باز کنی و یه اجرا بزنی.تازه پورتش ثابت نیست.
    ولی توی iis اگر اجرا کنی به محض اینکه ویندوز بالا بیاد سایتت اجرا میشه و پورت ثابتی که خودت خواستی را داری.تازه رم سیستمت هم به خاطر ویژوال استودیوت که الکی اجراست هدر نمیره.

6. این کاربر از iceweek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

ببین خود visual studio یه iis express داره که با اون اجرا میکنه.اتفاقا میتونی به اون وصل بشی ولی یه مشکلی هست.اگر این ککارو بخوای بکنی باید هردفعه ویژوال استودیو را باز کنی و یه اجرا بزنی.تازه پورتش ثابت نیست.
    ولی توی iis اگر اجرا کنی به محض اینکه ویندوز بالا بیاد سایتت اجرا میشه و پورت ثابتی که خودت خواستی را داری.تازه رم سیستمت هم به خاطر ویژوال استودیوت که الکی اجراست هدر نمیره.
    ممنون ,حالا سوالی که دارم چطور باید این کارو بکنم؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

ممنون ,حالا سوالی که دارم چطور باید این کارو بکنم؟
    اگر با iis کار نکردی نمیشه توی یتاپیک بهت اموزش داد.پیشنهاد میکنم توی یوتیوب فیلمای اموزشیشو بگیری ببینی.یا اگر فیلم اموزش فارسی پیدا کردی.

9. این کاربر از iceweek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    برای پیاده سازی یک سرور WCF چند راه وجود دارد...
    از جمله این موارد میتوان پیاده سازی در یک exe مستقل و بعنوان نمونه تحت یک پروژه WinService است که باید فایل مذکور در سرور نصب شده و فعال شود و صدالبته بیشتر افراد امکان این دسترسی را ندارند.

راه دیگر پیاده سازی آن تحت یک پروژه عادی ASP.Net است که در این حالت فایل های svc.* تشکیل میشود، به عنوان سرنخ و قدم اول باید یک پروژه ASP.Net ایجاد کنید و سپس از منوی Project یک فایل جدید از نوع WCF Service به پروژه تان اضافه کنید و کدهای لازم را بنویسید، در این راه برای راه اندازی سایت و سرویس تان کاری بیشتر از انتشار یک سایت ASP.Net لازم نیست، در پایان پروژه را publish و در ftp آپلود میکنید.

پیشنهاد میکنم بجای ساخت WinApp روی این روش دوم کمی جستجو و تحقیق کنید و از این روش دوم استفاده کنید.

موفق باشید.

11. 2 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

اگر با iis کار نکردی نمیشه توی یتاپیک بهت اموزش داد.پیشنهاد میکنم توی یوتیوب فیلمای اموزشیشو بگیری ببینی.یا اگر فیلم اموزش فارسی پیدا کردی.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به نظرتون این لینک به درد می خوره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •