تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: مشاوره خرید تلویزیون led تا 3.5 میلیون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

با سلام
    من قصد خرید تی وی دارم تو همین رنج.
    با راهنمایی های دوست عزیزمون منم نظرم روی سامسونگ رفته...
    فقط سوال دارم این مدل ها برای صحنه های سریع به راحتی جواب میده؟
    کدوم بهتره؟
    من اهل نگاه کردن فیلم های بلوری و فیلم های سریع هستم. و واسم کیفیت تصویر خیلی خیلی مهمه
    اسمارت بودن و بقیه لوازم مهم نیست
    هنوزم شما 6490 رو پیشنهاد میدید؟
    با تشکر از انجمن خوبتون
    تشکر از اساتید
    یاعلی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

طبق اولویت بندی که خودتون گفتید:
    1) Sony KDL-48W600B (اسمارت، بدون 3D)
    2) LG 47LB67000 یا LG 47LB69000 (اسمارت، سه بعدی) --> دو مدل فرقی در تصویر و امکانات ندارن. فقط طراحی ظاهری کمی متفاوته
    3) Samsung 48H6490 (اسمارت، سه بعدی)

اگر خودم بخوام براساس کیفیت تصویر و بعد هم امکانات رتبه بندی کنم:
    1) Samsung 48H6490
    کیفیت تصویر عالی با سیاه عمیق. انعکاس حداقلی نور در محیط های روشن. امکانات اسمارت عالی. ریموت کنترل هوشمند با طراحی بی نظیر که در عمل حتی از ریموت جادویی الجی بهتر کار میکنه.
    اختلاف کیفیت تصویر با مدل سونی خیلی کم و در حد ناچیزه و فقط کمی برتری در کنتراست داره. بیشتر بخاطر امکانات بیشتر و سه بعدی بودن پیشنهاد اول منه.
    طراحی خود تیوی از دو مدل دیگه ضعیف تره

2) Sony KDL-48W600B
    کیفیت تصویر عالی و یکدست. طراحی ساده و زیبا.
    متاسفانه امکانات اسمارت ضعیفی داره و ریموت هوشمندش چندان خوب نیست. در زاویه هم کمی از سامسونگ ضعیفتره. ولی در دقت رنگ و یکدستی تصاویر روشن یکم بهتر از سامسونگه. بازتاب نورش هم کمتره.

3) LG 47LB67000
    طراحی زیبایی داره. پکیج اسمارتش که مجهز به Web-OS هست، زیبا، خلاصه، کاربردی و دوست داشتنیه. بیشترین زاویه تصویر رو داره بخاطر استفاده از پنل IPS و در زاویه دقت رنگهاش رو خوب حفظ میکنه. ریموت جادویی الجی هم باعث میشه استفاده از امکانات اسمارت و وبگردی خیلی ساده و لذت بخش باشه. سه بعدی Passive هم برای چشم بهتره (هرچند 3D کلا چیز بیخودیه)
    متاسفانه تجربه شخصیم نشون داده مشکلاتی در تصویر داره. بازتاب نورش بیشتر از دو مدل دیگه است. در صحنه های سریع هنوز بصورت جزیی مشکل «اثر کثیفیِ صفحه» یا Dirty Screen Effect رو داره (هرچند به بدی مدلهای LA62000 و LA66000 پارسال نیست). اگر فیلم با کیفیت بالا و صحنه های تاریک روش پخش کنید، کنتراستش بوضوح در حد سونی و سامسونگ نیست. از نظر قیمت هم از دو مدل دیگه حدودا 300 هزار تومن گرونتره.
    البته یک مدل 47LB65200 هم هست که قیمتش کمتره و در حد 3,400,000 تومن درمیاد. ولی بنظر من اگر میخواید الجی بگیرید همون LB67000 یا LB69000 بهتره. این مدل اون اثر DSE که گفتم رو بیشتر داره.
    یه سوال این مدل سونی که معرفی کردیدن فورمت mkv و زیر نویس srt به راحتی و و با همان وضوح سام و ال جی اجرا میکنه؟

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

یه سوال این مدل سونی که معرفی کردیدن فورمت mkv و زیر نویس srt به راحتی و و با همان وضوح سام و ال جی اجرا میکنه؟
    نه داداش سونی زیرنویس فارسی پخش نمیکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

Panasonic 42ET60

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

طبق اولویت بندی که خودتون گفتید:
    1) Sony KDL-48W600B (اسمارت، بدون 3D)
    2) LG 47LB67000 یا LG 47LB69000 (اسمارت، سه بعدی) --> دو مدل فرقی در تصویر و امکانات ندارن. فقط طراحی ظاهری کمی متفاوته
    3) Samsung 48H6490 (اسمارت، سه بعدی)

اگر خودم بخوام براساس کیفیت تصویر و بعد هم امکانات رتبه بندی کنم:
    1) Samsung 48H6490
    کیفیت تصویر عالی با سیاه عمیق. انعکاس حداقلی نور در محیط های روشن. امکانات اسمارت عالی. ریموت کنترل هوشمند با طراحی بی نظیر که در عمل حتی از ریموت جادویی الجی بهتر کار میکنه.
    اختلاف کیفیت تصویر با مدل سونی خیلی کم و در حد ناچیزه و فقط کمی برتری در کنتراست داره. بیشتر بخاطر امکانات بیشتر و سه بعدی بودن پیشنهاد اول منه.
    طراحی خود تیوی از دو مدل دیگه ضعیف تره

2) Sony KDL-48W600B
    کیفیت تصویر عالی و یکدست. طراحی ساده و زیبا.
    متاسفانه امکانات اسمارت ضعیفی داره و ریموت هوشمندش چندان خوب نیست. در زاویه هم کمی از سامسونگ ضعیفتره. ولی در دقت رنگ و یکدستی تصاویر روشن یکم بهتر از سامسونگه. بازتاب نورش هم کمتره.

3) LG 47LB67000
    طراحی زیبایی داره. پکیج اسمارتش که مجهز به Web-OS هست، زیبا، خلاصه، کاربردی و دوست داشتنیه. بیشترین زاویه تصویر رو داره بخاطر استفاده از پنل IPS و در زاویه دقت رنگهاش رو خوب حفظ میکنه. ریموت جادویی الجی هم باعث میشه استفاده از امکانات اسمارت و وبگردی خیلی ساده و لذت بخش باشه. سه بعدی Passive هم برای چشم بهتره (هرچند 3D کلا چیز بیخودیه)
    متاسفانه تجربه شخصیم نشون داده مشکلاتی در تصویر داره. بازتاب نورش بیشتر از دو مدل دیگه است. در صحنه های سریع هنوز بصورت جزیی مشکل «اثر کثیفیِ صفحه» یا Dirty Screen Effect رو داره (هرچند به بدی مدلهای LA62000 و LA66000 پارسال نیست). اگر فیلم با کیفیت بالا و صحنه های تاریک روش پخش کنید، کنتراستش بوضوح در حد سونی و سامسونگ نیست. از نظر قیمت هم از دو مدل دیگه حدودا 300 هزار تومن گرونتره.
    البته یک مدل 47LB65200 هم هست که قیمتش کمتره و در حد 3,400,000 تومن درمیاد. ولی بنظر من اگر میخواید الجی بگیرید همون LB67000 یا LB69000 بهتره. این مدل اون اثر DSE که گفتم رو بیشتر داره.
    این پست خیلی خوبی بود ممنون

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •