تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 46

نام تاپيک: لیون کامپیوتر : فروشگاه اینترنتی قطعات کامپیوتر و نوت بوک و تبلت

داره خودمونی میشه saeed_hosseiny's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض لیون کامپیوتر : فروشگاه اینترنتی قطعات کامپیوتر و نوت بوک و تبلت

درود دوستان p30world

این تاپیک با هماهنگی مدیریت سایت و بخش تبلیغات سایت ایجاد گردیده است

با مشورت با مدیران فروشگاه لیون کامپیوتر بر ان شدیم در یکی از معروفترین و قدیمیترین فرومهای کشور این تاپیک رو ایجاد کنیم . تا بتونیم در کنار شما عزیزان باشیم و خدمات خودمون رو خدمت شما عزیزان معرفی نماییم .

اخرین قیمتها همیشه در سایت فروشگاه لیون کامپیوتر به ادرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در حال اپدیت بوده و به بازدید کنندگان عزیز تقدیم میشود .

تماس با فروشگاه 88947927 - 8

برای گرفتن تخفیف و یا قیمت تعداد , ما میتونیم در این تاپیک در خدمت شما دوستان گل باشیم .

بنده و مجموعه لیون کامپیوتر تمام سعیمون رو خواهیم کرد تا سریعا پاسخگوی سوالات شما دوستان عزیز و گرامی باشیم

اگر قیمت کالایی رو بالاتر از قیمتی که از بازار دارید بهتون اعلام کردیم حتما برام پیغام کنید تا بررسی کنیم

هر کالایی که توی ذهنتون هستش رو از ما قیمت بگیرید

در اخر هم اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید بنده و تیم لیون کامپیوتر با تمام وجود برای شنیدنش امادگی داریم و پاسخگوی انتقادات شما دوستان خواهیم بود .

Last edited by saeed_hosseiny; 25-11-2014 at 10:23.

2. 15 کاربر از saeed_hosseiny بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

آقای حسینی شروع فعالیتتون در این انجمن رو بهتون تبریک میگم و آرزوی موفقیت دارم براتون.

4. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

آقای حسینی شروع فعالیتتون در این انجمن رو بهتون تبریک میگم و آرزوی موفقیت دارم براتون.
    بسیار ممنونم از نظر لطف و محبتتون افشین جان و در اینجا از نزدیک در کنار شما دوستان خواهیم بود و باعث افتخاره

تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

درود دوستان عزیزم

خبری بود که میخواستم در جریان باشید

دیروز به دلیل مشخص نبودن نتیجه مذاکرات 5+1 متاسفانه قیمت خیلی از کالاها بدون دلیل افزایش داشته اند و با مشخص شدن تمدید و ادامه مذاکرات قیمت کالاهای گران شده حتما به سر جای قبلی خود باز خواهند گشت , که این افزایش قیمت بیشتر شامل CPU های اینتل بوده لذا پیشنهاد میکنیم تا متعادل نشدن قیمت هر کدام از این کالاها آنها را خرید نکنید . مراتب کاهش قیمت حتما در سایت اعلام خواهد شد .

7. 2 کاربر از saeed_hosseiny بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

بهترین فروشگاه انلاین لیون کامپیوتر هستش .... من و بردارام چند بار خرید کردیم و همیشه راضی بودیم .

9. این کاربر از sisili123456789 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

فکر کنم به روز ترین سایت فروش قطعات کامپیوتر باشید .

اما چند تا نکته هست .

بعضی سایت ها قطعات دست و دوم رو جالی نو به افراد میفروشند . که البته در مورد شما تا حالا شکایتی یا ... ندیدم . از این بابت تا حالا که مشکلی نبوده .

طراحی سایتتون به نظرم اصلا جالب نیست . مخصوصا وقتی یک کالایی رو انتخاب میکنی میخوای مثلا بر اساس قیمت دسته بندی بشن . از صعودی به نزولی و بالعکس . (گزینه گارانتی و بدون گارانتی رو جدا کردید برای هر بار جستجو باید کلی رفرش کنیم)

تنوع بعضی کالاهاتون در بعضی بخش ها واقعا کم هست . مثلا انواع رم - انواع Power - انواع SSD .

نکته بعدی توضیحات فارسی درباره برخی از قطعات وجود ندارد . مثلا مین بورد های های گیگابایت توضیحات فارسی دارن که فقط انگلیسیش قرار گرفته .

در کل به نظرم فروشگاه خوبی هستید . قصد خرید داشته باشم یا کسی داشته باشه حتما سایت شما رو معرفی میکنم.

11. این کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

فروشگاه عالی هست ازنظر خرید من خودم چند دفعه ازاین جاخرید کردم همین چندروز پیشاهم یه مانیتور 20اینچ سامسونگ گرفتم عالی بود
    دمه اقایه حسینی گرم
    فقط خواهشن قطعاتتونو یه ذره قیمتشو بیارید پایین یاثابت نگه دارید چون میخواستم یه gtx760 بگیرم قیمتشو زده بودید 999تومن فرداش که رفتم توسایت زده بودید 1و40 پشیمون شدم ازخریدش مجبورشدم یه کارت گرافیک از سریr9 بخریدم واقعا ناراحتم
    جالبه الان اون gtx760 روزدید 999تومن

تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

فکر کنم به روز ترین سایت فروش قطعات کامپیوتر باشید .

اما چند تا نکته هست .

بعضی سایت ها قطعات دست و دوم رو جالی نو به افراد میفروشند . که البته در مورد شما تا حالا شکایتی یا ... ندیدم . از این بابت تا حالا که مشکلی نبوده .

طراحی سایتتون به نظرم اصلا جالب نیست . مخصوصا وقتی یک کالایی رو انتخاب میکنی میخوای مثلا بر اساس قیمت دسته بندی بشن . از صعودی به نزولی و بالعکس . (گزینه گارانتی و بدون گارانتی رو جدا کردید برای هر بار جستجو باید کلی رفرش کنیم)

تنوع بعضی کالاهاتون در بعضی بخش ها واقعا کم هست . مثلا انواع رم - انواع Power - انواع SSD .

نکته بعدی توضیحات فارسی درباره برخی از قطعات وجود ندارد . مثلا مین بورد های های گیگابایت توضیحات فارسی دارن که فقط انگلیسیش قرار گرفته .

در کل به نظرم فروشگاه خوبی هستید . قصد خرید داشته باشم یا کسی داشته باشه حتما سایت شما رو معرفی میکنم.
    درود دوست گلم
    بسیار ممنونم از محبتتون و انتقادات و پیشنهاداتون

1 - در مورد طراحی سایت چیزی که برنامه نویسمون توانایی داشت انجام داده و در مرحله بعد خیلی از چیزها تغییر میکنه حتی طراح و برنامه نویس عزیز
    2 - در تنوع تا جایی که واقعا میتونیم ساپورت کنیم مشتریها رو قطعات توی سایت میگذاریم و جدیدا در حال موجود کردن و زیاد کردن نوع کالاها هستیم و به طور مثال همین امروز محصولات antec به موجودی فروشگاه اضافه شد و فروش حضوری هم داریم عزیزم
    3 - در مورد متن فارسی کاملا حق با شماست و در حال ایجاد یک تیم برای این بخش هستیم و امید به خدا کم کم توضیحات فارسی هم به حالاها اضافه میشه در مورد این مسئله در جای دیگه هم دیگران انتقاد کردن و ما در حال پیگیری هستیم و امید به خدا حتما اینو انجام میدیم

در اخر اگر انتقادات نباشه هیچ کسی توی زندگیش رشد کافی رو نخواهد داشت و ما از شما تشکر میکنیم که وقتتون رو گذاشتیدو نظر دادید .

14. 2 کاربر از saeed_hosseiny بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

فروشگاه عالی هست ازنظر خرید من خودم چند دفعه ازاین جاخرید کردم همین چندروز پیشاهم یه مانیتور 20اینچ سامسونگ گرفتم عالی بود
    دمه اقایه حسینی گرم
    فقط خواهشن قطعاتتونو یه ذره قیمتشو بیارید پایین یاثابت نگه دارید چون میخواستم یه gtx760 بگیرم قیمتشو زده بودید 999تومن فرداش که رفتم توسایت زده بودید 1و40 پشیمون شدم ازخریدش مجبورشدم یه کارت گرافیک از سریr9 بخریدم واقعا ناراحتم
    جالبه الان اون gtx760 روزدید 999تومن
    درود دوست گلم ممنونم از شما
    ما تمام سعیمون رو میکنیم که قیمتهای رو اپدیت نگه داریم و خیلی وقتها میتونیم تخفیف هم منظور کنیم عزیزم و میتونید با ما هماهنگ بشید

متاسفانه بازار این اجازه رو نمیده کالاها ثابت بمونن و نوسانات به خاطر کمبود جنس و تغییر قیمت ارز صورت میگیره که در سایت ما هم این تغییرات قیمت اعمال میشه

در کل میتونید برای قیمتهای دقیقتر و تحفیف با ما توسط ایمیل , تلفن , فروم و هر روشی که دوست دارید در تماس باشید

16. این کاربر از saeed_hosseiny بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    فروشگاه بسیار عالی دارین ...کمتر فروشگاهی هست که تمامی قطعات به روزی داشته باشد .

چند تا پیشنهاد دارم .

1- مانیتور های حرفه ای BenQ و AOC رو برای فروش بیارین . مخصوصا نوع گیمینگ و همچنین دارای رزولیشن 4k

2- خیلی ها از جمله من عاشق اسپیکر های چوبی هستیم . آن هم که در سایت هست باب میل ما نیست و تنوع ندارد . اگر امکانش هست اسپیکر های چوبی دارای ساب ووفر رو هم اضافه کنید . ما در به در در اینترنت دنبال این گونه اسپیکر ها هستیم .

4- تنوع کالاهای کولر پردازنده ، فن های دارای LED برای تزئیین کیس و ... خیلی کم است در سایتتون .

طراحی سایت رو هم یکم بهتر کنید خیلی عالی میشه . مخصوصا قسمت جستجوی کالا .

با تشکر

18. این کاربر از reza.kaka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •