تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: خرید پلاسمای50 اینچ LG یا Samsung

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض خرید پلاسمای50 اینچ LG یا Samsung

سلام دوستان من یه پلاسما میخوام بخرم تا سقف 2 تومن،بین این دو مدل موندمlg 50 pn56 و samsung 51f4850
    هردو HD هستن،قیمت ال جی 1.600 و سامسونگ 1.900 هستش!!
    به نظرتون کیفیت تصویر کدوم بهتره؟کدوم رو بخرم در کل؟

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان من یه پلاسما میخوام بخرم تا سقف 2 تومن،بین این دو مدل موندمlg 50 pn56 و samsung 51f4850
    هردو HD هستن،قیمت ال جی 1.600 و سامسونگ 1.900 هستش!!
    به نظرتون کیفیت تصویر کدوم بهتره؟کدوم رو بخرم در کل؟
    بین این دو مدل حتما 51F4950 رو بخرید (با توجه به قیمتی که گفتید حدس میزنم منظورتون این مدل بوده و نه 4850). روی تصویر این مدل خیلی کار شده. رنگ سیاهش خوبه و در تصاویر سریع هم خوب کار میکنه. قیمتش هم بخاطر سه بعدی بودن یکم بالاست. مدل جدید و امسالیش هم 51H4950 هست که در تصویر فرقی نکرده اما امکانات ضبطش یکم بیشتر شده و یک سری تغییرات جزیی. چون جدیدتره خریدن سری H توصیه میشه. در ضمن مدلهای سری H یک DVD Player هدیه هم دارن.
    من تصویر این مدل الجی رو دیدم و چندان خوشم نیومد. بد نیست اما در حدی نیست که آدم رو راضی کنه بجای خرید LED سایز 40یا42 بره و این رو بخره. درحالی که سامسونگ کاملا میتونه وسوسه کننده باشه. یعنی چون تصویر خوبی داره، باعث میشه شما بجای انتخاب LED سایز 40، پلاسمای 50 اینچ بگیری، بدون اینکه خیلی کیفیت تصویر رو فدا کنی.

اما این رو هم درنظر بگیرید که الجی امسال مدل PB56000GI رو زده که برخلاف مدل های پلاسمای ارزون پارسالش، رزولوشن FullHD داره. این میتونه یک برگ برنده باشه. بنظرم این مدل رو هم بهش نگاهی بندازید.
    راستش خودم تصویرش رو ندیدم اما اگر بتونه در تصاویر سریع خوب عمل کنه، رزولوشن 1080 در این سایز واقعا چیز خوبیه که باعث میشه با قیمت حدودا 1,900,000 تومنی، ارزش خریدش بره بالا.
    Last edited by romantic; 23-11-2014 at 04:19.

3. این کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    خودم هم خیلی از 4950 خوشم میاد ولی 4950 حول وحوش 2.300 قیمتشه و pb56000GI. هم 1.950
    البته مطمن نیستم فول اچ دی باشه،شما مطمنین؟این پلاسماهای ال جی زیرنویس و فرمت هایی مثل mkv رو ساپورت میکنن؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

و اینکه از کجا میتونم مدل H4950 رو تهیه کنم؟حدود قیمتش چنده؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سایت گلدیران نوشته PB56000GI رزولوشن fullhd داره.
    سامسونگ h4950 رو تمام نمایندگی‌های سام‌سرویس دارن. سایت‌های دیجی‌کالا و زنبیل هم برای فروش دارن. در سایت سامسونگ‌سنتر هم هست اما قیمتاش همیشه از بازار بیشتره
    بهترین کار اینه که به نمایندگی سامسونگ در شهر یا استان خودتون برید و از اونا بخرید. برای پلاسماها معمولا تخفیف خوبی میدن. الان 51H4950 با هدیه‌اش دو میلیون تومن درمیاد.
    درکل سامسونگ و الجی در پخش ویدیو از روی usb مشکلی ندارن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

حالا به نظر شما بین H4950 سامسونگ وpb56000GL ال جی کدوم رو انتخاب کنم با توجه به اینکه هم قیمت هستن تقریبا،البته GI فول اچ دی هست و 4950 اچ دی!3Dبرام مهم نیست،کیفیت تصویر بیشتر مد نظرمه
    کدومو انتخاب کنم؟
    راهنمایی کنین لطفا

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

گفتم که اصلا تصویر این مدل الجی رو ندیدم. مدل پارسالش یعنی همون pn45000 بخوبی سامسونگ f4950 یا f4850 نبود. اما اون مدل fullhd نبود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •