تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: نام این قفل چیست و به چه صورتی روی سی دی قرار میگیرد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi_z100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض نام این قفل چیست و به چه صورتی روی سی دی قرار میگیرد ؟

با سلام
    من یه سی دی نرم افزرا دارم که می خوام اون رو قفل گذاری کنم و تولید کنم به صورت دیجیتال ( با داپلیکیتور )
    سوال من این هستش که یک مدل قفل هستش که سی دی با تمام برنامه ها هم کپی میشه و هم ایمیج گرفته میشه ولی موقع اجرا حتما باید سی دی اصلی باشه تا اجرا بشه . من نام این مدل قفل گذاری رو میخواستم بدونم و اینکه به چه صورت خودم هم میتونم اون رو با قفل با داپلیکیتور رایت کنم ؟
    با تشکر از دوستان

پروفشنال MRHArtsClube's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    پارسلند

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من چندتا برنامه تولید کردم و روی قفلهای سی دی زیادی کار کردم. چندتا نکته هست که لازم میدونم بگم:
    1- برنامه های قفل گذاری (حتی تلفیق کردنشون) به هیچ دردی نمیخورن! خیلی ساده کپی میشن.
    2- هر قفلی روی سی دی به سادگی شکسته میشه.
    3- به دنبال قفل گذاشتن روی سی دی نباشید!
    • مخاطب نرم افزار شما چه افرادی هستن؟
    • اگه قدرت شکستن قفل رو دارن که قفل گذاشتن فایده نداره.
    • اگه قدرت شکستنشو ندارن که با یه قفل ساده هم میشه از برنامه محافظت کرد.

راجع به سوال شما (ببخشید اگه اول جواب ندادم، لازم بود بگم):
    برنامه های اینچنینی توی کد برنامه ممکنه چند تا چیز رو چک کنن که بعد از ایمیج گرفتن/کپی روی هارد و یا حتی رایت کردن روی سی دی و اجرا کردنشون نذارن برنامه اجرا بشه:
    1. اول اینکه چک کنن ببینن درایوی که برنامه داره از داخلش اجرا میشه نوعش CD-R یا CD-RW هست یا نه. (این مورد بین سی دی رام مجازی و واقعی هم تفاوت رو متوجه میشه)
    2. سرعت رایت سی دی چک میشه که برای سی دی های سیلور 0 هست.
    3. ممکن هست تلفیقی از این دو تا با چک کردن استراکچر همه فایلهای موجود توی درایو باشه.
    4. ممکن هم هست که حجم درایو رو هم چک کنن (اینجوری اگه حامل نرم افزار CD باشه و بعد از کپی رایت بشه روی DVD جواب نمیده)

خیلی چیزای دیگه هم میتونه باشه که بر میگرده به خلاقیت شخص. اما چند تا نظر شخصی راجع به قفل گذاری:
    • بهترین روش قفل گذاری، عدم نمایش فایل و جلوگیری از فهمیدن استراکچر فولدر هاتونه
    • برای جلوگیری از کپی شدن هم از بدسکتور که هم به صورت دستی و هم با نرم افزار (اسمشو نمیدونم فقط شنیدم) میشه ایجاد کرد استفاده بشه از خیلی چیزها قویتره.

فقط اینکه من همه این قفل ها رو شکستم تا بحال. قفلی که با برنامه نویسی هم باشه یا به Reverse Engineering یا با Decompiler ها میشه راحت کرک کرد. نمیخوام بگم من خیلی شاخم میخوام بدونید که قفل روی سی دی فایده نداره. به قول یه بنده خدای صاحب نظری: "فایلهای برنامه مهم نیستن، مهم ایده برنامه هست. اگه بتونی روی اون قفل بذاری خوب میشه"

موفق باشید

3. این کاربر از MRHArtsClube بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •