تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: قیمت ارزان شرکت واردات خودرو...!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mojtabaf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    I.R.I

پيش فرض قیمت ارزان شرکت واردات خودرو...!

با سلام .

رراستش تازگیا از سمت مرز که خودم هم ساکن اونجام ولی بیشتر تهرانم ، با فردی آشنا شدیم که شرکت داره و ماشین وارد میکنه و تازه هم داره کار میکنه.

ایشون داره ماشین وارد میکنه و قیمت هم تقریبا سر هر ماشین وارداتی 10 میلیون کمتر میگه! ولی سفارش بیشتر باشه بازم قیمت میشکنه.

بنده یه قیمتی گرفتم که ماشین سراتو 2013 بود. ایشون بعد از حساب کتاب قیمت تمام شده و تحویل ارومیه با برگ سبز گمرک : سراتو صفر 2013 معمولی رو 84

و سراتو صفر 2014 فول وارداتی رو 94 بهم گفتن که تحویل یک ماهه هست.( در ضمن ایشون سر فول بودن ماشین زیاد تاکید میکرد و میگفت توی بازار شرکتی ها از هر چیزیش برداشتن تا قیمت کم بشه ولی ماشینی که اینا میارن تماما فوله و همه امکانات روی اونه )

و خودش هم دوتا کیا اسپورتیج تمام فول آورده قیمت داره میده 158 که میگه تقریبا 10 میلیون تفاوت داره با بازار ( به خاطر آپشن ها و تمام فول بودنش یعنی هیچ چیزی از ماشین کم نشده )

ممنون میشم دوستان نظراتتون رو بهم بگید ببینیم قیمتش خوبه ، اصن چجوری میشه سفارش تو بازار گرفت و ....

با تشکر از لطفتون
    Last edited by Mojtabaf; 10-11-2014 at 21:24.

2. این کاربر از Mojtabaf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام.

به نظر من قیمتها اگه واقعن فول باشن ماشین ها و آخرین تیپ باشن خیلی خوبه. اسپورتیج رو نمیدونم چه حجم و تیپی هستش ولی قیمت ایرانش هم تفاوتی نداره به نظرم (اسپورتیج SL 2015)

سراتو 2014 فول با حجم 2000 یا 1600 ؟

94 تومن، عجیبه، این قیمت دقیقن قیمت سراتوهای مونتاژ شده هست

به هر ترتیب به نظر بنده اگه این ها وارداتی باشن واقعن و تمام فول و دست نخورده، قیمتشون واقعن خوبه، یه چیزی بهتر از خوب. منتها تا ماشین رو ندونی کاملن چیه نمیشه نظر داد، اونم تا لحظه تحویل! الانم یکم کلاه برداری ها زیاد شده در این زمینه متاسفانه..

بعد از کدوم مرز وارد میشن؟ ترخیص شده از گمرک ؟ وضعیت پلاکشون به چه شکله؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mojtabaf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    I.R.I

پيش فرض

سلام.

به نظر من قیمتها اگه واقعن فول باشن ماشین ها و آخرین تیپ باشن خیلی خوبه. اسپورتیج رو نمیدونم چه حجم و تیپی هستش ولی قیمت ایرانش هم تفاوتی نداره به نظرم (اسپورتیج SL 2015)

سراتو 2014 فول با حجم 2000 یا 1600 ؟

94 تومن، عجیبه، این قیمت دقیقن قیمت سراتوهای مونتاژ شده هست

به هر ترتیب به نظر بنده اگه این ها وارداتی باشن واقعن و تمام فول و دست نخورده، قیمتشون واقعن خوبه، یه چیزی بهتر از خوب. منتها تا ماشین رو ندونی کاملن چیه نمیشه نظر داد، اونم تا لحظه تحویل! الانم یکم کلاه برداری ها زیاد شده در این زمینه متاسفانه..

بعد از کدوم مرز وارد میشن؟ ترخیص شده از گمرک ؟ وضعیت پلاکشون به چه شکله؟
    مرزش رو فکر کنم از مرز سرو میارن یا بازرگان،دقیقا مرزش رو ندونستم ولی خوب طرف همه جوره راه میاد و چون اول کارش هم هست سعی میکنه تا بیشتر مشتری بدست بیاره.(چون من اولین سفارش از تهران براشون گرفتم و براشون هم مهمه که راه تجارتشون از تهران بازتر و بازتر بشه )

با برگ سبز گمرک و آماده پلاک تحویل میده.

راستش ایشون تقریبا یه نوع رانت ماست که دستمون هست ولی خوب چون بنده هم خیلی به همه چی مشکوکم برای همین خواستم جویا بشم که فکر کنم بنده اولین سفارش رو تقریبا بعد از تحویل نقد تحویلشون میدم.( یا اینکه مقدار کمی رو اول میدیم یا اینکه چکی میگیریم و قراردادی نوشته میشه )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •