تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشاوره جهت خرید خودرو تا 70 میلیون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض مشاوره جهت خرید خودرو تا 70 میلیون

سلام دوستان
    مي خواستم از تجربيات شما براي خريد خودرو تا مرز 70 ميليون استفاده کنم. با توجه به تحقيقاتي که انجام دادم ظاهرأ مي تونم واسه صفر کيلومتر سراغ چيني هاي بازار برم. واسه کار کرده هم انگار گزينه ها مزدا 3 مدل 86-88، سوناتا 2006-2008، مگان 88-89 و با کمي خوش بيني ويتارا 2000 سي سي هست و البته ماکسيما... اينم بگم اساسأ ماشين صفر رو ترجيح ميدم اما از طرفي هم با برند چيني نمي تونم ارتباط برقرار کنم. مسأله مهم برام کم خرج بودن و کم مصرف بودن خودرو، کم استهلاک بودن و سهولت دسترسي به قطعات و خدمات و تعميرات هست. خانوادم 2 نفره و خودرو بيشتر جهت استفاده شهري و در صورت مسافرت اغلب مسافرت بالاي 3000-4000 کيلومتر هست. لطفآ بدون تعصب و بيشتر از تجربيات خود و يا اطرافيان بگيد که بتونم تصميم درستي بگيرم. پيشاپيش از همگي عزيزان ممنونم

داره خودمونی میشه SAEED 120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظرم روی تویوتا بیشتر فکر کن 30 سال ماشینه.

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان
    مي خواستم از تجربيات شما براي خريد خودرو تا مرز 70 ميليون استفاده کنم. با توجه به تحقيقاتي که انجام دادم ظاهرأ مي تونم واسه صفر کيلومتر سراغ چيني هاي بازار برم. واسه کار کرده هم انگار گزينه ها مزدا 3 مدل 86-88، سوناتا 2006-2008، مگان 88-89 و با کمي خوش بيني ويتارا 2000 سي سي هست و البته ماکسيما... اينم بگم اساسأ ماشين صفر رو ترجيح ميدم اما از طرفي هم با برند چيني نمي تونم ارتباط برقرار کنم. مسأله مهم برام کم خرج بودن و کم مصرف بودن خودرو، کم استهلاک بودن و سهولت دسترسي به قطعات و خدمات و تعميرات هست. خانوادم 2 نفره و خودرو بيشتر جهت استفاده شهري و در صورت مسافرت اغلب مسافرت بالاي 3000-4000 کيلومتر هست. لطفآ بدون تعصب و بيشتر از تجربيات خود و يا اطرافيان بگيد که بتونم تصميم درستي بگيرم. پيشاپيش از همگي عزيزان ممنونم
    من جای شما باشم فقط کمری 2007 انتخاب میکنم .
    گزینه ی دیگه سراتو هست که برای شهر بهتره .
    با این بودجه حیف است سمت خودروهای چینی برید . نهایتا کره رو انتخاب کنید .

4. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تو این قیمت ژاپنی بعدش کره ای
    میتسوبیشی میراژ و سراتو دستی تو این قیمت پیشنهاد میشه

داره خودمونی میشه hikipspark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    اگه واقعا اکونومیک بودن ماشین براتون از همه چیز مهم تره تویوتا کرولا بهترین گزینه است . چینی اصلا توصیه نمیشه ، به قول دوستمون بعد تویوتا ، نهایتا کره ای !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

ممنون از راهنمایی دوستان عزیز. نمی دونم چرا خودم اصلآ به کرولا فکر نکردم.شاید به این خاطر بوده که فکر میکردم با این بوجه نشه تمیزشو پیدا کرد و ماشینی نصیبم شه که تازه اوایل تو خرج افتادنش باشه و دردسر بشه!! راستی کسی راجع به مگان یا مزدا3 نظری نداره؟

تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

ممنون از راهنمایی دوستان عزیز. نمی دونم چرا خودم اصلآ به کرولا فکر نکردم.شاید به این خاطر بوده که فکر میکردم با این بوجه نشه تمیزشو پیدا کرد و ماشینی نصیبم شه که تازه اوایل تو خرج افتادنش باشه و دردسر بشه!! راستی کسی راجع به مگان یا مزدا3 نظری نداره؟
    جفتشون ماشینایی هستن که در صورت سلامت سواری خوب و لذت بخشی دارن همچنین شتاب قابل قبول ولی بحث کم خرجی که میاد وسط احتمال خرج رو دست گذاشتن این دو خودرو به یک اندازه و زیاد هست ، ولی تویوتا به مراتب کمتره !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

با تشكر از دوستان، اگه بودجه رو تا ٨٠ تومن افزايش بدم چي پيشنهاد ميدين؟ فكر كردن به آزرا مدل پايين به نظرتون منطقى هست؟ يا اينكه از پيشنهادهاي قبلى اينبار رو مدل هاى بالاتر تمركز بشه؟
    ممنون از كمكتون

تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

با تشكر از دوستان، اگه بودجه رو تا ٨٠ تومن افزايش بدم چي پيشنهاد ميدين؟ فكر كردن به آزرا مدل پايين به نظرتون منطقى هست؟ يا اينكه از پيشنهادهاي قبلى اينبار رو مدل هاى بالاتر تمركز بشه؟
    ممنون از كمكتون
    دقیقا با این بودجه با شرایطی که شما فرمودید ، میشه کرولا رو به کمری تبدیل کرد یا کرولا مدل بالا تر که نو تر باشه ، اگه راه رفتن و شتاب براتون مهمه به نظرم ماکسیما مدل بالا تر و سالم تر از آزرا پیدا میشه با این قیمت و بهترم هست

11. این کاربر از hikipspark بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •