تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 58

نام تاپيک: آیا دنیای لینوکس دنیای مطمئنیه؟

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان لطفا کمی مهربون تر گفتگو کنید. اینجا نه کسی سهام دار مایکروسافته و نه توسعه دهندهء گنو لینوکس (اینو مطمئن نیستم). اینجا نه کسی عقل کله و نه نادان. هر کسی به اندازهء تجربیات خودش یه چیزایی میدونه و خیلی چیزها رو هم نمیدونه. اصلا اگر کسی همه چیز رو بدونه اینجا چیکار میکنه؟ هر سیستم عامل و نرم افزار و ... هم ایرادهای خودش و محاسن خودش رو داره. اینکه ایرادی مطرح میشه (حتی اگر ایراد نباشه) نباید زود موضع گرفت و اینکه کسی اشاره ای به موضوعی میکنه دلیل بر این نیست که دیگری رو کوچک میشماره یا خودش رو بزرگتر و دانا تر. در کل خواهش میکنم کاملا دوستانه گفتگو کنیم و از وجود همدیگه استفاده کنیم و در کنار هم پیشرفت کنیم. ممنون از تک تک دوستان.

2. 6 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SETIZEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

فکر نمیکنم برای کس دیگه این مشکل پیش اومده باشه

نه خود ابونتو به تنهایی.دقیقا طبق روش اموزش ابونتو و با راهنمایی های دوستان قدیمی عمل کردم.
    دوست عزیز نمیدونم چه جوری این اتفاق افتاده ولی هیچ جا چنین چیزی ندیدم و هیچ چیزی بی دلیل نیست.
    خودم 4 تا هارد و یه SSD روی سیستم با چند سیستم عامل دارم و همه چیز سر جاش هست( چیزی برابر با 8 ترابایت )
    خیلی دوست دارم از نزدیک ببینم چی شده و کمکتون کنم.
    اگه مایلید یه تاپیک بزنید و موقع پارتیشن بندی که فکر میکنم مشکل از همین جا باشه یه عکس بگذارید و بگید این همون هارد مورد نظر هست یا نه.
    مرحله مرحله باهم میریم جلو تا این مشکلتون بر طرف بشه

4. 2 کاربر از SETIZEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان لطفا کمی مهربون تر گفتگو کنید. اینجا نه کسی سهام دار مایکروسافته و نه توسعه دهندهء گنو لینوکس (اینو مطمئن نیستم). اینجا نه کسی عقل کله و نه نادان. هر کسی به اندازهء تجربیات خودش یه چیزایی میدونه و خیلی چیزها رو هم نمیدونه. اصلا اگر کسی همه چیز رو بدونه اینجا چیکار میکنه؟ هر سیستم عامل و نرم افزار و ... هم ایرادهای خودش و محاسن خودش رو داره. اینکه ایرادی مطرح میشه (حتی اگر ایراد نباشه) نباید زود موضع گرفت و اینکه کسی اشاره ای به موضوعی میکنه دلیل بر این نیست که دیگری رو کوچک میشماره یا خودش رو بزرگتر و دانا تر. در کل خواهش میکنم کاملا دوستانه گفتگو کنیم و از وجود همدیگه استفاده کنیم و در کنار هم پیشرفت کنیم. ممنون از تک تک دوستان.
    به نظر من بهتره با این رفتارهای غیر دوستانه برخورد بشه که کسایی که تازه با لینوکس اشنا شدن دلسرد نشن
    دوست عزیز نمیدونم چه جوری این اتفاق افتاده ولی هیچ جا چنین چیزی ندیدم و هیچ چیزی بی دلیل نیست.
    خودم 4 تا هارد و یه SSD روی سیستم با چند سیستم عامل دارم و همه چیز سر جاش هست( چیزی برابر با 8 ترابایت )
    خیلی دوست دارم از نزدیک ببینم چی شده و کمکتون کنم.
    اگه مایلید یه تاپیک بزنید و موقع پارتیشن بندی که فکر میکنم مشکل از همین جا باشه یه عکس بگذارید و بگید این همون هارد مورد نظر هست یا نه.
    مرحله مرحله باهم میریم جلو تا این مشکلتون بر طرف بشه

بعد چهارسال اومدم بخاطر علاقه ام به لینوکس گفتم شاید یه راه حلی چیزی درمورد نصب و... پیدا کنم الان تصمیم گرفتم اوبونتو رو نصب کنم از اطلاعاتم تو یه هارد دیگه بک اپ گرفتم و از اونجایی که تو تجربیات قبلی هارد هایی که به سیستم هم وصل نبودن خراب شدن اطلاعات مهمم رو روی DVD هم کپی کردم.
    سیستمی که میخوام روش لینوکس نصب کنم جدیده بجز هارد. توزیع ابونتو 14.10 64 بیت. توزیعی که هاردرو خراب کرد اوبونتو 10.10بعد از نصب روی سیستم جدید سیستم عامل رو پاک میکنم و دوباره روی همون سیستم قدیمی (که کل هارد رو خراب کرد) نصبش میکنم
    Last edited by pars20; 21-01-2015 at 14:51.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

بله متاسفانه دوبار لینوکس رو نصب کردم و بعد از نصب کل پارتیشن های هارد دومم !!! (دوتا هارد دارم یکی سیستم عامل و یکی دیتا روش هست اونی که سیستم عامل روش نبود رو خراب کرد) و بخاطر این از لینوکس استفاده نمیکنم
    توی نصب ویندوز هم اگه درایو اشتباهی انتخاب کنید ممکنه همچیزش رو پاک کنید این مشکل شماست نه سیستم عامل

یه نکته مهم وجود داره همیشه پشتیبان تهیه کنید
    قبل از نصب حتما با برنامه gparted که توی دیسک زنده ی اوبونتو وجود داره پارتیشنی رو برای نصب جدا کنید.(این برنامه واقعا بی خطر و ساده هست از ویندوز هم بی خطرتره من توی جدا کردن پارتیشن تو ویندوز مشکل داشتم ولی با gparted همه چیز آسون تره)
    و نکته ی مهم توی نصب اوبونتو حتما وقتی که توی یکی از مراحل نصب که می پرسه چجوری نصب بشه(توی گزینه هاش پاک کردن همه چیز و نصب کنار سیستم عاملی که وجود داره هست و... ) حتما گزینه something else رو انتخاب کنید تا خودتون پارتیشن نصب رو انتخاب کنید.

7. 3 کاربر از sajjadrb93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

توی نصب ویندوز هم اگه درایو اشتباهی انتخاب کنید ممکنه همچیزش رو پاک کنید این مشکل شماست نه سیستم عامل

یه نکته مهم وجود داره همیشه پشتیبان تهیه کنید
    قبل از نصب حتما با برنامه gparted که توی دیسک زنده ی اوبونتو وجود داره پارتیشنی رو برای نصب جدا کنید.(این برنامه واقعا بی خطر و ساده هست از ویندوز هم بی خطرتره من توی جدا کردن پارتیشن تو ویندوز مشکل داشتم ولی با gparted همه چیز آسون تره)
    و نکته ی مهم توی نصب اوبونتو حتما وقتی که توی یکی از مراحل نصب که می پرسه چجوری نصب بشه(توی گزینه هاش پاک کردن همه چیز و نصب کنار سیستم عاملی که وجود داره هست و... ) حتما گزینه something else رو انتخاب کنید تا خودتون پارتیشن نصب رو انتخاب کنید.

اینها مسایل ساده ای هستن و مشکل اینها نبود دوست گرامی

9. این کاربر از pars20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

اینها مسایل ساده ای هستن و مشکل اینها نبود دوست گرامی
    خوب خودش که الکی نمیاد تمام درایو هارو پاک کنه دوست عزیز.

11. این کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب خودش که الکی نمیاد تمام درایو هارو پاک کنه دوست عزیز.
    اتفاقا یکی از باگهایی که در نصاب لینوکس مینت 17 وجود داشت و رفع شد این بود که اگر گزینهء نصب در کنار ویندوز رو انتخاب میکردی کل هاردت رو پاک میکرد و ... بعد از چندوقت اومدن و فایلهای ایزوی 17 رو re spin کردن و مشکل رو حل کردن.

13. 2 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

نصب اتوماتیک همیشه در گذشته مشکل داشته. همیشه به همه پیشنهاد کردم که به جای نصب اتوماتیک پارتیشن هارو خودشون تنظیم کنن
    حتی خود توزیع ها هم در این مورد هشدار میدن

15. این کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه SETIZEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درسته. شما موقع نصب ویندوز مثلا ویندوز 7 هم custom رو انتخاب میکنید تا نظارت دقیق تر داشته باشید. خب همیشه و همه جا این کار رو انجام بدید دیگه
    فعلا این جور امکانات رو در حد بتا حساب کنید تا یه روز انشاا... درست میشه

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

اصلا غیر از کاستوم انتخاب کردن اشتباه محضه
    شما ویندوزم بخوای بریزی باید انتخاب کنی کجا ریخته بشه فلان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •