تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 58 از 58

نام تاپيک: آیا دنیای لینوکس دنیای مطمئنیه؟

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درسته. شما موقع نصب ویندوز مثلا ویندوز 7 هم custom رو انتخاب میکنید تا نظارت دقیق تر داشته باشید. خب همیشه و همه جا این کار رو انجام بدید دیگه
    فعلا این جور امکانات رو در حد بتا حساب کنید تا یه روز انشاا... درست میشه
    متاسفانه درست شدن همین چیزهای ساده در گنو/لینوکس سالیان سال زمان میبره. نرم افزار رو مینویسن و منتشر میکنن و از کاربر به عنوان ممتحن استفاده میکنن و همینطور ایراد پشت ایراد. من کلمهء شسته رفته رو خیلی در مورد مقایسه ویندوز و گنو لینوکس استفاده میکنم. شاید به نظر خنده دار بیاد و مورد تمسخر هم قرار بگیره ولی دنیای گنو/لینوکس دنیای شلخته و کثیفیه. پر از دنگ و فنگ هایی که خیلی هاش بی دلیل (کم اهمیت) هستن. البته هروقت من اینجا در مورد همه گیر شدن گنو/لینوکس حرف زدم مورد انتقاد قرار گرفتم که گنو/لینوکس اصلا قرار نیست همه گیر بشه ولی من عقیده دارم هر محصولی که منتشر میشه در جهت جذب طرفدار و کاربر ارائه میشه. قطعا از کالی لینوکس و آرچ و ... انتظار نداریم ساده و سرراست باشن و همه گیر بشن و توزیع هایی مثل مینت که اصلا شعار و تبلیغ اصلیشون همه گیر شدن و برای همه بودنه باید یکم دقت نظر بیشتری داشته باشن که کاربر رو دلزده نکنن. ممنون از همهء دوستان.

2. 2 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اصلا غیر از کاستوم انتخاب کردن اشتباه محضه
    شما ویندوزم بخوای بریزی باید انتخاب کنی کجا ریخته بشه فلان
    دوست من انتخاب پارتیشن برای نصب چیکار داره به نصب کاستوم؟ و اگر انتخاب غیر از کاستوم اشتباه محضه پس چرا به عنوان انتخاب های اول در همهء نصابهای گرافیکی توزیع های پرطرفدار وجود داره . اگر اینطوره بهتره پیشنهاد بدیم که جلوی انتخابهای اتوماتیک بنویسن خطرناک!

4. 2 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

متاسفانه درست شدن همین چیزهای ساده در گنو/لینوکس سالیان سال زمان میبره. نرم افزار رو مینویسن و منتشر میکنن و از کاربر به عنوان ممتحن استفاده میکنن و همینطور ایراد پشت ایراد. من کلمهء شسته رفته رو خیلی در مورد مقایسه ویندوز و گنو لینوکس استفاده میکنم. شاید به نظر خنده دار بیاد و مورد تمسخر هم قرار بگیره ولی دنیای گنو/لینوکس دنیای شلخته و کثیفیه. پر از دنگ و فنگ هایی که خیلی هاش بی دلیل (کم اهمیت) هستن. البته هروقت من اینجا در مورد همه گیر شدن گنو/لینوکس حرف زدم مورد انتقاد قرار گرفتم که گنو/لینوکس اصلا قرار نیست همه گیر بشه ولی من عقیده دارم هر محصولی که منتشر میشه در جهت جذب طرفدار و کاربر ارائه میشه. قطعا از کالی لینوکس و آرچ و ... انتظار نداریم ساده و سرراست باشن و همه گیر بشن و توزیع هایی مثل مینت که اصلا شعار و تبلیغ اصلیشون همه گیر شدن و برای همه بودنه باید یکم دقت نظر بیشتری داشته باشن که کاربر رو دلزده نکنن. ممنون از همهء دوستان.
    دوست من انتخاب پارتیشن برای نصب چیکار داره به نصب کاستوم؟ و اگر انتخاب غیر از کاستوم اشتباه محضه پس چرا به عنوان انتخاب های اول در همهء نصابهای گرافیکی توزیع های پرطرفدار وجود داره . اگر اینطوره بهتره پیشنهاد بدیم که جلوی انتخابهای اتوماتیک بنویسن خطرناک!
    اه لعنتی.. حدود نیم ساعت تایپ کردم به اندازه ی یه کتاب پست نوشتم.. حواسم نبود قبل از ارسال اینترنتم قطع شده بود همش پرید
    یه چکیده ای از چیزایی که میخواستم بگم:Patches are welcome

Also, "pull requests welcome"

The open source way of saying "go screw yourself".

When somebody requests a new feature in a open source project and nobody wants to implement it, the project moderators will politely say no by saying that the person requesting the feature is welcome to do the work himself.
    Random guy: I think it would be a great if Firefox supported joystick navigation. That way, a user can click on links using a joystick rather than a mouse.

Project Maintainer: We don't have the resources to create such a feature. Patches are welcome and we will review the code if you are willing to write it yourself.
    منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و
    3.2. Back Up Your Existing Data! Before you start, make sure to back up every file that is now on your system. If this is the first time a non-native operating system is going to be installed on your computer, it is quite likely you will need to re-partition your disk to make room for Debian GNU/Linux. Anytime you partition your disk, you run a risk of losing everything on the disk, no matter what program you use to do it. The programs used in the installation are quite reliable and most have seen years of use; but they are also quite powerful and a false move can cost you. Even after backing up, be careful and think about your answers and actions. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work. If you are creating a multi-boot system, make sure that you have the distribution media of any other present operating systems on hand. Even though this is normally not necessary, there might be situations in which you could be required to reinstall your operating system's boot loader to make the system boot or in a worst case even have to reinstall the complete operating system and restore your previously made backup.
    If you choose guided partitioning (either classic or using (encrypted) LVM) for a whole disk, you will first be asked to select the disk you want to use. Check that all your disks are listed and, if you have several disks, make sure you select the correct one. The order they are listed in may differ from what you are used to. The size of the disks may help to identify them. Any data on the disk you select will eventually be lost, but you will always be asked to confirm any changes before they are written to the disk. If you have selected the classic method of partitioning, you will be able to undo any changes right until the end; when using (encrypted) LVM this is not possible.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اه لعنتی.. حدود نیم ساعت تایپ کردم به اندازه ی یه کتاب پست نوشتم.. حواسم نبود قبل از ارسال اینترنتم قطع شده بود همش پرید
    یه چکیده ای از چیزایی که میخواستم بگم
    ممنونم ویروسر عزیز. اتفاقا برای منم خیلی پیش اومده که با تلاش بسیار پست طولانی ای نوشتم و بعد فهمیدم نتم قطع بوده و پریده و رفته... به خاطر همین همیشه پستهای طولانی رو در یک ویرایشگر متن تایپ میکنم و بعد کپی میکنم

در مورد جوابت هم ممنون که وقت گذاشتی ولی همینطور که گفتم کسی از توزیع های حرفه ای و مادر مثل دبیان و آرچ و ... انتظار نداره ساده و سهل الوصول باشن و اتفاقا با غرور و قدرت هم به همه میگیم : اگه بلدی نصبش کن

منظور من در توزیع های کاربرپسندتر و سرراست تر مثل مینت بود ( در پست قبلی هم مشخصا اشاره کردم) که باید در حد امکان ساده باشن و ...

قطعا از کالی لینوکس و آرچ و ... انتظار نداریم ساده و سرراست باشن و همه گیر بشن و توزیع هایی مثل مینت که اصلا شعار و تبلیغ اصلیشون همه گیر شدن و برای همه بودنه باید یکم دقت نظر بیشتری داشته باشن که کاربر رو دلزده نکنن.
    بازم ممنون رفیق

8. 3 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوستاتن من الان یک اوبونتو 12 به صورت مجازی نصب دارم. هر کاریش میکنم به ورژن 14 آپدیت نمیشه و اررور میده. میخوام ویندوز اصلیمو عوض کنم میگید همینو نگه دارم و توی ویندوز جدید restore کنمش یا برم ورژن 14 رو نصب کنم از اول؟ میشه تفاوت های mint و Ubuntu رو هم بگید؟ من خیلی در موردش شنیدم و مثل اینکه تعداد یوزرهاش از Ubuntu بیشتر شده!

اگه نباشه جاش خالی می مونه SETIZEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کدوم 12؟
    12.10 اگه باشه پشتیبانیش تموم شده.
    14.04 نصب کن

11. این کاربر از SETIZEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستاتن من الان یک اوبونتو 12 به صورت مجازی نصب دارم. هر کاریش میکنم به ورژن 14 آپدیت نمیشه و اررور میده. میخوام ویندوز اصلیمو عوض کنم میگید همینو نگه دارم و توی ویندوز جدید restore کنمش یا برم ورژن 14 رو نصب کنم از اول؟ میشه تفاوت های mint و Ubuntu رو هم بگید؟ من خیلی در موردش شنیدم و مثل اینکه تعداد یوزرهاش از Ubuntu بیشتر شده!

دوست من سوال شما مربوط به تاپیک ابونتو هستش. لطفا در تاپیک مربوطه بحث رو ادامه بدین. با تشکر

13. 2 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوست من سوال شما مربوط به تاپیک ابونتو هستش. لطفا در تاپیک مربوطه بحث رو ادامه بدین. با تشکر
    دقیقا حرف شما درسته!! من اصلا فکر میکردم دارم توی تاپیک اوبونتو سوال میپرسم!! الان که اومدم اینجا ببینم چی شد، تازه موضوع تاپیک رو دیدم، ببخشید واقعا.

15. این کاربر از behnamy01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •