تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: آبدیت samsung f8880 55i

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام دوست عزیز اگرممکن برای این مدل آبدیتهای قدیمی وجدیدراخواستم UA55F8880AM ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

نمیدنم امروز ازهرکی کمک بخوای بی توجه میشن چرا نمیدونم شایدهم رسم چنین شده

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز اگرممکن برای این مدل آبدیتهای قدیمی وجدیدراخواستم UA55F8880AM ممنون میشم
    دوست عزیز
    اگر تلویزیون تان مشگلی ندارد نیازی به آبدیت ندارد ولی اگر اصرار به این کار دارید .
    مدل نام گذاری ایران برای تلویزیون شما UA55F8880AM و مدل اصلی که در منوی سرویس شما ثبت شده UA55F8000AM می باشد و می توانید از لینک زیر دانلود کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام دوست گرامی مشکل من این که بعد ازآبدیت نسخه 1128 وآنکه تنظیمات کارخانه ای کردم وبه این مشکل برخوردم که وقتی مجددن smart hub را رااندازی کردم app فروشگاه غیرفعال شده یعنی نمیتونم به فروشگاه وصل بشم حال خود هاب راهم ریست کردم بازنتیجه حاصل نشد ولی قبل این آبگریت 1128 هربار که حتی تنظیم کارخانه ای میکردم چنین مشکلی پیش نمیومد حال بنظرشما اشکال نرم افزاری نیست استاد عزیز چون استادی گفت که بیشتراین اشکلات نرم افزاری میتون باشه بهمین خاطر ازشما تقاظای نرم افزار داشتم ودوست گرامی تاالان هم onlin بروز رسانی میکردم حال بنظرشما با usb مشکلی پیش نمیاد جهت ارتقا ویک راهنمایی اگرداشت باشید ممنون میشم باسپاس ازگرامی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام گرامی جواب حقیر راپاسخ نمیدهی ممنون میشم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست گرامی مشکل من این که بعد ازآبدیت نسخه 1128 وآنکه تنظیمات کارخانه ای کردم وبه این مشکل برخوردم که وقتی مجددن smart hub را رااندازی کردم app فروشگاه غیرفعال شده یعنی نمیتونم به فروشگاه وصل بشم حال خود هاب راهم ریست کردم بازنتیجه حاصل نشد ولی قبل این آبگریت 1128 هربار که حتی تنظیم کارخانه ای میکردم چنین مشکلی پیش نمیومد حال بنظرشما اشکال نرم افزاری نیست استاد عزیز چون استادی گفت که بیشتراین اشکلات نرم افزاری میتون باشه بهمین خاطر ازشما تقاظای نرم افزار داشتم ودوست گرامی تاالان هم onlin بروز رسانی میکردم حال بنظرشما با usb مشکلی پیش نمیاد جهت ارتقا ویک راهنمایی اگرداشت باشید ممنون میشم باسپاس ازگرامی
    دوست عزیز
    البته آنلاین اگر سرعت اینترنت تان بالا باشد بهتر است و تا کاملا مراحل دانلود و نصب تمام نشده تلویزیون را خاموش نکنید.
    و اگر با usb
    به روز رسانی دستی
    سايت سامسونگ رفته واز قسمت پشتيبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار دستگاه خود را دانلود و
    سپس آن فايل را در کامپيوتر استخراج کنيد ( چون اگر اول آن را استخراج نکونيد آن فايل فعال
    نمی شود و حتما بايد همنام همان فايل زيپ شده باشد) سپس به وسيله فلش به تلويزيون وصل
    کنيد و از قسمت منو - پشتيبانی - ابديت نرمافزار آن را نصب کنيد.

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

[QUOTE=matinpour;9046973]دوست عزیز
    البته آنلاین اگر سرعت اینترنت تان بالا باشد بهتر است و تا کاملا مراحل دانلود و نصب تمام نشده تلویزیون را خاموش نکنید.
    و اگر با usb
    به روز رسانی دستی
    سايت سامسونگ رفته واز قسمت پشتيبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار دستگاه خود را دانلود و

سپس آن فايل را در کامپيوتر استخراج کنيد ( چون اگر اول آن را استخراج نکونيد آن فايل فعال
    نمی شود و حتما بايد همنام همان فايل زيپ شده باشد) سپس به وسيله فلش به تلويزيون وصل
    کنيد و از قسمت منو - پشتيبانی - ابديت نرمافزار آن را نصب کنيد.[/QUOT

سلام دوست گرام فایلرا دانلود کردم وبعدازاستخراج پوشه را درusb کپی کردم و لی متآسفانه هنگام آبگرید درtv این پیغام داده میشه پیغام فایل نامعتبراست داده میشود حال مشکل چیست گرامی البته پوشه هست T-FXPUABCوضمنن یک پوشه درون این فلودر هست image که هردو فلودر راامتحان کردم لطفآ اگرزحمتی نیست برایتان توزیح کاملی داده باشید وهچنین روش استخراج فایل وبا چه پسوندی بایستی فایل در درایو usb کپی کرد تا فایل درtv شناخت شود ممنون میشم منتظرپاسخ شما گرامی هستم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •