تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 31

نام تاپيک: ارتقا pc

آخر فروم باز IRAN_KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

هاردت مشکل سکتور داره احتمال از دست دادن اطلاعاتتون هم هست در اینده بهتره یک هارد جدید بخرین تا مشکل سرعت رفع بشه.

2. این کاربر از IRAN_KING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

هاردت مشکل سکتور داره احتمال از دست دادن اطلاعاتتون هم هست در اینده بهتره یک هارد جدید بخرین تا مشکل سرعت رفع بشه.
    پس یعنی با خرید یه هارد جدید این مشکل کندی حل میشه ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

پس یعنی با خرید یه هارد جدید این مشکل کندی حل میشه ؟
    اره باید حل بشه اطلاعاتتم انتقال بده .

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

اره باید حل بشه اطلاعاتتم انتقال بده .
    اطلاعات مهم نیست فقط می خوام از شر این کندی و صدای زور زدن خلاص شم ! اوضاع رمم چطوره ؟ بین 60 تا 80% پره معمولا

اگه نباشه جاش خالی می مونه yoseffaraji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

برای اینکه از سلامت هاردتون مطمئن بشید یه تست Error Scan بگیرید با برنامه Hd Tune ممکنه یکم زیاد طول بکشه ولی تا آخر صبرکنید و نتیجشو بزارید اینجا.در ضمن هارد های هیتاچی کلا سرعتشون نسبت به هارد های دیگه کمتره و صدای بیشتری دارن.قطعات دیگتون خوبه و سازگاری داره با هم اگه کندی سرعتی حس کنید از هارده.چون سیستم عموم همین مشخصات شما رو داره ولی هاردش 1ترا هست خیلی هم روون و بدون مشکله.ولی امکان ارتقای سی پی یو و رم هم هست.میتونید یه رم 2گیگ دیگه بخرید که حدود 60تومنه که رمتون میشه4 (نهایتا 4ساپورت میکنه مینتون)سی پی یو هم میتونید core 2 quad q6600 بخرید که حدود 150تومنه و 4هسته ایه.سیستمتون خیلی عوض میشه اگه این سی پی یو و رم 4 رو داشته باشه

7. این کاربر از yoseffaraji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

برای اینکه از سلامت هاردتون مطمئن بشید یه تست Error Scan بگیرید با برنامه Hd Tune ممکنه یکم زیاد طول بکشه ولی تا آخر صبرکنید و نتیجشو بزارید اینجا.در ضمن هارد های هیتاچی کلا سرعتشون نسبت به هارد های دیگه کمتره و صدای بیشتری دارن.قطعات دیگتون خوبه و سازگاری داره با هم اگه کندی سرعتی حس کنید از هارده.چون سیستم عموم همین مشخصات شما رو داره ولی هاردش 1ترا هست خیلی هم روون و بدون مشکله.ولی امکان ارتقای سی پی یو و رم هم هست.میتونید یه رم 2گیگ دیگه بخرید که حدود 60تومنه که رمتون میشه4 (نهایتا 4ساپورت میکنه مینتون)سی پی یو هم میتونید core 2 quad q6600 بخرید که حدود 150تومنه و 4هسته ایه.سیستمتون خیلی عوض میشه اگه این سی پی یو و رم 4 رو داشته باشه
    جدی ؟ یعنی مین بورد ساپورت می کنه ؟ چون واقعا میخوام سیستم روون باشه لااقل بازی های متوسط رو به بالا هم اجرا بشن ... الان ارور اسکن گذاشتم انجام بشه خبرتون میکنم . فقط راجب رم یه توضیحاتی داده سایت گیگابایت نفهمیدم چیه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

اطلاعات مهم نیست فقط می خوام از شر این کندی و صدای زور زدن خلاص شم ! اوضاع رمم چطوره ؟ بین 60 تا 80% پره معمولا
    رم هم با توجه به نیازتون هست وکاری که می کنید. بیشتر کنید بهتره ولی مشکل سرعت از هارده.

10. این کاربر از IRAN_KING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

بخوایم CPU E2180 رو عوض کنیم حداکثر و بالاترین کیفیت ( چه نو و چه دسته دو ) چه مدلی هست؟
    من هم دقیقا الان همین CPU رو دارم

من حتی گرافیکم همینه . داداش دمای گرافیکت حداکثر چنده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه yoseffaraji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

جدی ؟ یعنی مین بورد ساپورت می کنه ؟ چون واقعا میخوام سیستم روون باشه لااقل بازی های متوسط رو به بالا هم اجرا بشن ... الان ارور اسکن گذاشتم انجام بشه خبرتون میکنم . فقط راجب رم یه توضیحاتی داده سایت گیگابایت نفهمیدم چیه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ببین دوست عزیز.شما یه Q6600و یه هارد 500یا 1ترا بسته به نیاز خودتون بخرید از برندهای معتبر مثل Seagateیا Western یه رم 2گیگ دیگه هم بخرید دقیقا مشابه با مدل رم خودتون .سیستمتون از این رو به اون رو میشه
    بخوایم CPU E2180 رو عوض کنیم حداکثر و بالاترین کیفیت ( چه نو و چه دسته دو ) چه مدلی هست؟
    من هم دقیقا الان همین CPU رو دارم

من حتی گرافیکم همینه . داداش دمای گرافیکت حداکثر چنده؟
    بستگی به مدل مادربردتون داره.تو سایت سازنده نوشته که نهایتا چه قطعاتی ساپورت میکنه
    Last edited by yoseffaraji; 03-11-2014 at 21:04.

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

من فکر کنم گرافیکت هم ایراد داره . من همیشه دمای گرافیکم ( که دقیقا مثل توه ) روی 58 درجه است . موقع بازی COD4 تا 70 هم میره و همین بالا بودن باعث کندی سرعت هنگام خروج از بازی میشه . وقتی از بازی خارج میشم همه چی کنده . و لگ داره . خمیر سیلیکون و ... زدی بهش ؟
    دمای هاردت هم بالاست.
    من نمیتونم دقیقا بگم مشکل از هارده یا نه . الان ویندوزم هارد 160 IDE داره که مال عهد بوقه . MAXTOR ولی اصلا کندی ندارم . یه هارد دیگه دارم 1 ترا که ارشیویه

14. این کاربر از Hamed-M1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •