تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشکل عجیب با مودم وایرلس

اگه نباشه جاش خالی می مونه hassan_sia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

13 مشکل عجیب با مودم وایرلس

مودم من D-link dsl 2750u هست چند ماه پیش خریدم . موقع نصب و راه اندازیش همه چی خوب بود اما بعد از چند روز صبح که مودم رو روشن کردم دیدم دوتا موبایل و یک لپ تاپ توی خونه کانکت نمیشن ولی فقط یک گوشی کانکت میشد و اینترنت داشت و کامپیوتر هم که با لن وصل بود اینترنت داشت ( گوشی ها همه سونی هستن مدلهای مختلف اونی که کانکت میشد xperia z1 بود که از همه جدیدتره ) من مودم رو یکبار خاموش روشن کردم و این مشکل رفع شد این موضوع در روزهای مختلف چند بار تکرار شد تا اینکه امروز دیگه با خاموش رو شن کردن مودم مشکل حل نشد حتی دکمه ریست wps و wirless رو هم زدم ولی فایده نداشت . تنظیمات مودم رو پاک کردم و دوباره از اول تنظیمش کردم ولی بازم فایده نداشت فقط گوشی xperia z1 کانکت میشه بقیه میزنن "در محدوده نیست" و لپتاپ که ویندوز سون هست روی علامت وایرلس یک ضربدر قرمز زده لطفا راهنماییم کنید
    Last edited by hassan_sia; 02-11-2014 at 19:39.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

مودم من D-link dsl 2750u هست چند ماه پیش خریدم . موقع نصب و راه اندازیش همه چی خوب بود اما بعد از چند روز صبح که مودم رو روشن کردم دیدم دوتا موبایل و یک لپ تاپ توی خونه کانکت نمیشن ولی فقط یک گوشی کانکت میشد و اینترنت داشت و کامپیوتر هم که با لن وصل بود اینترنت داشت ( گوشی ها همه سونی هستن مدلهای مختلف اونی که کانکت میشد xperia z1 بود که از همه جدیدتره ) من مودم رو یکبار خاموش روشن کردم و این مشکل رفع شد این موضوع در روزهای مختلف چند بار تکرار شد تا اینکه امروز دیگه با خاموش رو شن کردن مودم مشکل حل نشد حتی دکمه ریست wps و wirless رو هم زدم ولی فایده نداشت . تنظیمات مودم رو پاک کردم و دوباره از اول تنظیمش کردم ولی بازم فایده نداشت فقط گوشی xperia z1 کانکت میشه بقیه میزنن "در محدوده نیست" و لپتاپ که ویندوز سون هست روی علامت وایرلس یک ضربدر قرمز زده لطفا راهنماییم کنید
    فریم ویر مودم رو آپدیت کنید ببینید درست میشه یا نه

هم چنین DHCP مودم و مک آدرس فیلترینگ رو هم در تنظیمات مودم بررسی کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

فریم ویر مودم رو آپدیت کنید ببینید درست میشه یا نه هم چنین DHCP مودم و مک آدرس فیلترینگ رو هم در تنظیمات مودم بررسی کنید
    firmware رو ازکجا دانلود کنم تو سایت خود dlink نیست مک آدرس فیلترینگ خالیه یعنی ست نشده و dhcp رو باید چکارش کنم ؟ با تشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

firmware رو ازکجا دانلود کنم تو سایت خود dlink نیست مک آدرس فیلترینگ خالیه یعنی ست نشده و dhcp رو باید چکارش کنم ؟ با تشکر

هیچی dhcp قعال باشه

برای فریم ویر هم الان من دیدم یک ورژن داره اونم فکر کنم ورژن فریم ویر مودم شما هم همین باشه

اگر هیچ جور نمیتونید با تنظیمات مختلف مودم و ریست کردن و پیکربندی مودم این مشکل رو حل کنید بهتره مودم رو به گارانتی نشون بدید

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

هیچی dhcp قعال باشه برای فریم ویر هم الان من دیدم یک ورژن داره اونم فکر کنم ورژن فریم ویر مودم شما هم همین باشه اگر هیچ جور نمیتونید با تنظیمات مختلف مودم و ریست کردن و پیکربندی مودم این مشکل رو حل کنید بهتره مودم رو به گارانتی نشون بدید
    ببخشید ممکنه از باند فرکانسی باشه مال من اینطوریه (البته کشورش رو امارات بود الان خودم گذاشتم رو ایران )

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by hassan_sia; 03-11-2014 at 17:10.

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

سلام منم حرف پست قبلی تایید میکنم ولی من رو all country گزاشتمش درست شد. و اینکهmax client رو از تنظیمات مودم رو 10 به بالا بزارید

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام منم حرف پست قبلی تایید میکنم ولی من رو all country گزاشتمش درست شد. و اینکهmax client رو از تنظیمات مودم رو 10 به بالا بزارید
    مال من all country نداره فقط other داره و max client هم برای من 16 هست

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

آداپتور رو از مودم قطع کردم و کلید روشن/خاموش رو در حالت روشن گذاشتم 5 دقیقه صبر کردم

و مودم رو دوباره روشن کردم درست شد !

یعنی فعلا که درست شده ولی باید دید اصلا برا چی اینطوری میشه ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

آداپتور رو از مودم قطع کردم و کلید روشن/خاموش رو در حالت روشن گذاشتم 5 دقیقه صبر کردم

و مودم رو دوباره روشن کردم درست شد !

یعنی فعلا که درست شده ولی باید دید اصلا برا چی اینطوری میشه ؟
    بله آداپتور میتونه یک علت این مشکل باشه به دلیل ولتاژ ناکافی به مودم

د رمورد تنظیمات باند وایرلس روی آمریکا بزارید و کانال های یک یا 11 ولی بهتره آتو باشه این پارامتر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •