تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: قدرت سیستمم چقدره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اینم مشخصات لپ تاپم طبق نوشته های اون سایت عربی :

ASUS LAPTOP-K551LN -XX199H -CI7 -4500U -1.80GHz -8GB RAM-1 TB HDD -VGA 4GB GEFORCE NVIDIA 840M -WINDOWS 8.1 64 BIT -15.6 HD LED SLIM ---

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

درضمن سی پی یوم تا 3GHz میره با توربو بوست

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

بهر حال ۸۴۰ واچ داگ را در حالت الترا با ۵ فریم اجرا میکنه و خیلی خیلی لگ داره..
    برای حالت عادی ۶۰ فریم لازم هست

4. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

من بدون لگ بازی کردم . تو این دو ماهی که دارم واچ داگز بازی میکنم حتی یه بار هم گیر نکرده و اسلوموشن نشده . خیلی راحت بازی کردم حتی وقتایی که ماشین ها آتیش می گرفتن و تیر اندازی می کردم هم لگ نداشت . پس مطمئنا گرافیکم ضعیف نیست. درضمن دو نوع 840 داریم یکیش 1 گیگه و یکیش 4 گیگ که این دومیه که خیلی خیلی کم یابه .

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز شما میگی گرافیک لپ تاپتون 840m هست حالا زیاد فرقی نمیکنه چند گیگه زیاد مهم نیست چیزی که مشخصه گرافیک شما در حد یه گرافیک ابتدایی پی سی هست و نمیتونه بازی واچ داگز رو روی الترا انجام بده
    به تصویر زیر نگاه کنید گرافیک gtx titan با 6 گیگ رم گرافیک به زور تونسته این بازی رو به صورت روون اجرا کنه حالا شما خودت حساب کن گرافیک لپ تاب شما یک دهم این گرافیکم نیست
    گرافیک شما 5 فریم شاید جواب بده

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

حرف شما درست . ولی من دارم می گم بدون لگ بازی را روی اولترا دو ماه بازی کردم و آخرین بار هم جمعه شب بود که بازی کردم . یعنی لپ تاپم جادوییه ؟ معجزه شده که من میتونم این بازی را با بالاترین گرافیکش بازی کنم ؟ اصلا امکان نداره اینطوری که شما میگید ضعیف باشه اونوقت با بالاترین گرافیک بازی رو بدون لگ و اسلوموشن بکشه !!!!

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

سلام
    اولا به این دوستمون که لپ تاپ خریده تبریک میگم .انشاله فنش برات همیشه بچرخه.
    در مورد لپ تاپ ما دو گونه لپ تاپ داریم.یک مدل مثل مدل شما که خریدی کارت گرفیک زیاد قوی ای ندارن و میزان رم هم که شما اصرار داری خیلی زیاده در عمل زیاد کارایی نداره .شما وارد مقوله کارت گرافیک بشین
    اونوقت متوجه میشین که یه کارت گرافیک با حافظه 1 گیگابایت میتونه دو برابر یا حتی بیشتر از کارت شما کارایی داشته باشه ! معیار قدرت کارت گرافیک به رم نیست .خیلی فاکتور های دیگه هم هستن که نیاز به مطالعه و تحقیق داره
    البته در بازی CPU هم خیلی مهمه و بعد از این دو (CPU ,VGA ) عامل بعدی که بیشتر تو اجرای سریعتر ( لودینگ فایل های بازی ) نقش بسیار مهمی داره هارددیسک هست که اگه از نوع SSD باشه بازی خیلی سریع
    اجرا میشه
    به هر حال شما ممکنه بعضی بازی ها مثل watch dog رو با کیفیت قابل قبول اجرا کنید ولی بعید میدونم اگه همه تنظیمات گرافیک رو روی ULTRA بذارین بازی لگ نزنه ! ( دقت کنید همه تنظیمات ! )
    و البته اینم اضافه کنم یه سری از لپ تاپ ها هم هستن که مخصوص گیم ساخته میشن و معمولا از اجزای سخت افزاری مشابه PC استفاده میکنن و سنگین تر از لپ تاپ های معمولی هم هستن ( تا 5 یا 6 کیلوگرم)
    و قیمت خیلی بالایی هم دارن !
    یک نمونه از این لپ تاپ ها : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با قیمتی بالاتر از 8میلیون تومان
    موفق باشید

9. این کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

GPUBoss Score یه سایت معتبر و معروف خارجی

Gaming, Benchmarks and Compute Performance

GeForce GTX 780 Ti : 8.8

GeForce 840M 1GB DDR3 : 5.6

این 840 ای که بالا نوشتم 1 گیگ هست و ماله من 4 گیگه . امتیاز این 840 رو نوشته 5.6 یعنی همش 3.2 امتیازش کم تره و قدرتش هم همینطوره ( امتیاز رو بر اساس قدرت پردازش گرافیکیشون دادن)
    یعنی کارت گرافیک من اگر قوی تر نباشه ضعیف تر از اون 780 نیست. اینو من نمیگم اون سایت معتبر و معروف میگه ( بازی هم که با بالاترین گرافیکش آورده ). از هر کسی هم که پرسیدم گفتن همه ی بازی ها رو میتونم رو ultra بازی کنم . شما و اون دوستمون تنها کسانی هستید که میگید گرافیکم ضعیفه با اینکه خیلی خوب بازی ها رو با بالاترین گرافیک میاره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

همه ی تنظیمات بازی را روی اولترا گذاشتم و دو ماهه دارم بازی میکنم هیچ لگی هم نداره . دروغ که نمیگم واقعا بدون لگ داره میاره .

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

من بدون لگ بازی کردم . تو این دو ماهی که دارم واچ داگز بازی میکنم حتی یه بار هم گیر نکرده و اسلوموشن نشده . خیلی راحت بازی کردم حتی وقتایی که ماشین ها آتیش می گرفتن و تیر اندازی می کردم هم لگ نداشت . پس مطمئنا گرافیکم ضعیف نیست. درضمن دو نوع 840 داریم یکیش 1 گیگه و یکیش 4 گیگ که این دومیه که خیلی خیلی کم یابه .
    برامن جالبه اين حرفتان
    با گوشي موبايلت يك فيلم از اپشن كه روي الترا هست و همزمان وارد بازي ميشي و بازي ميكني بگير سپس اپلود كن اپارات لينك بده
    مشتاق ديدن هستيم

13. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •