تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 44 از 44

نام تاپيک: باز نشدن هارد اکسترنال WD My Passport

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک هارد وسترن 1 ترابایت WD دارم از دیروز وقتی به لپ تاپ وصلش می کنم حدودا دو دقیقه صدای خفیفی میده بعدش صدا قطع میشه و کلا توسط لپ تاپ و کامپیوتر و تلویزیون اسمارت شناخته نمیشه. توی DISK MANAGER و DEVICE MANAGER نشون میدش و اینکه چراغش هم روشن میشه، لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟ اطلاعاتم خیلی برام مهمه .

ممنونم

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک هارد وسترن 1 ترابایت WD دارم از دیروز وقتی به لپ تاپ وصلش می کنم حدودا دو دقیقه صدای خفیفی میده بعدش صدا قطع میشه و کلا توسط لپ تاپ و کامپیوتر و تلویزیون اسمارت شناخته نمیشه. توی DISK MANAGER و DEVICE MANAGER نشون میدش و اینکه چراغش هم روشن میشه، لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟ اطلاعاتم خیلی برام مهمه .

ممنونم
    توصیه میکنم ببرید مراکز تخصصی برای بازیابی اطلاعات .
    چون بیشتر خرابی هارد دیسکها توسط کاربر عادی قابل رفع نیست و حتی ممکنه بدتر بشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام من یه هارد wd my passport ultraدارم یه مودته وقتی وصلش میکنم به لپ تاپ باز نمیشه یا خیلی دیر درایوش نشون داده میشه اما ارور میده که این هارد باز نمیشه.روی سیستم های دیگه هم باز نمیشه اما چراغش روشن میشه مشکلش چیه؟چجوری میتونم این مشکلو حل کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام من یک هارد 500 wd دارم دیروز میخواستم یک فایل ویدویی داخلش کپی کنم هنگ کرد و بعد از اینکه هارد رو از سیستم جدا کردم این مشکل برام پیش اومد که سیستم هارد رو میبینه ولی نمیتونم بازش کنم و وقتی میخوام اطلاعات داخلش رو ببینم هارد اتوماتیک از سیستم قطع ومجددا وصل میشه کابلش رو عوض کردم باز هم مشکلم حل نشد لطفا اساتید راهنمایی کنید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •