تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: نحوه مصرف کنسرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض نحوه مصرف کنسرو

سلام دوستان من تازگیا بدنسازی میرم مربی هم گفته برای وزن گرفتن باید لوبیا و اینجور چیزا بوخورم حالا چند سوال داشتم
    اول اینکه واقعا ضروریه که بجوشونم کنسرو لوبیا رو؟

دوم اینکه می تونم توی کتری اب جوش این کارو انجام بدم و بعدشم ابشو خالی نکنم و از همون برای چایی و اینجور چیزا استفاده کنم؟

و سوم اینکه اگر مثلا ۱۰ تا کنسرو یجا بجوشنم ولی بعدا استفاده کنم مشکلی نداره ؟ مثلا یک هفته بعد

چهارم هم اینکه تا چه مدت پس از خارج شدن ازکنسرو این لوبیا ها قابل استفاده اند ؟ ۱ روز بعد ۲ روز بعد ؟ ۳،۴،

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوست گرامی کنسرو هر نوعی که باشه باید 20 دقیقه جوشانده بشه چون احتمال حضور سم بوتیلینیوم هست که کشنده هستش ممکنه نجوشانده بارها استفاده بشه و مشکلی هم پیش نیاد اما خب همون یکبار هم که احتمالش هست باشه اونوقت خطر مرگ وجود داره!

آبی که داخلش کنسرو جوشانده بشه به دلیل حضور قوطی و برچسب کاغذی روش که کلی هم میجوشه در حدی تمیز نیست که بشه باهاش چایی درست کرد بهرحال ذره کاغذی طعم فلز قوطی و...بنظرم اون آب باید دور ریخته باشه یا حداکثر بمونه بار بعد میتونید باز باهاش قوطی دیگه ای رو بجوشانید

در کوتاهترین زمان باید محتویات کنسرو مصرف بشه (همون حداکثر یک روز)
    وقتی هم مقداریش باقی موند بهترین کار اینه که باقی مانده را داخل ظرف شیشه ای دربسته داخل یخچال بگذارید و حتما از ظرف قوطیش خارج کنید

در مورد اینکه 10 تا همزمان بجوشه بعدا استفاده بشه نظری ندارم چون مطمئن نیستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

خیلی ممنون، پس مشکلی نداره اگر بزارم تو کتری بجوشه بعد اب کتری و عوض کنم ؟ کتری سمی نمیشه؟

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

خیلی ممنون، پس مشکلی نداره اگر بزارم تو کتری بجوشه بعد اب کتری و عوض کنم ؟ کتری سمی نمیشه؟
    نه دوست گرامی سمی هم در کار باشه وارد آب نخواهد شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •