تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: خرید تلویزیون 38اینچ به بالا

آخر فروم باز titanium_zarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

40اینچ سامسونگ ال ای دی 1200 دیجیتال دار
    48سامسونگ 1850 با دیجیتال
    42ال جی با ریسیور و دیجیتال 1450
    47ال جی 1800 با دیجیتال
    42 ال جی رو پیشنهاد میکنم
    ببخشید اینا رو باید با مدل بگید نه اینجوری ...
    ممنون میشم مدل کامل رو بگید

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

به H6390 سایز 40 به قیمت 2100 پیشنهاد میشه
    من دیروز توی بازار مدل h6400 رو دیدم ب ه قیمت 2080000 ... خواستم ببینم این مدل با مدل پیشنهادی شما چه فرقی داره ؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

من بلد نیستم اینجا کار کنم و جوابتون رو درست بدم،مدلاش تو مغازست بلید ببینم بگم

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من دیروز توی بازار مدل h6400 رو دیدم ب ه قیمت 2080000 ... خواستم ببینم این مدل با مدل پیشنهادی شما چه فرقی داره ؟؟
    این مدلی که گفتید، اسم مدل مونتاژ ایرانش h6490 هست و تفاوتش با مدل h6390 در اینه که 6490 سه بعدیه، اسمارت کامل‌تری داره، انطباق تصویرش ۴۰۰ هرتز هست و یه سری امکانات اضافه برای بهبود تصویر داره (مثل micro dimming)
    درکل تلویزیون بهتری نسبت به 6390 هست و مثل مدل سال پیشش یعنی f6450 یکی از بهترین اسمارت تیوی‌های میان‌رده‌ی بازاره. اما اگر ملاکتون فقط کیفیت تصویر هست و نه قابلیت‌های هوشمند بیش‌تر، ریموت کنترل بهینه‌تر و البته پشتیبانی از سه‌بعدی، سامسونگ h6390 با توجه به قیمت ارزان‌تر و کیفیت دوبعدی خیلی خوب، در این رنج قیمت بهترین انتخابه.
    از نظر تصویر دوبعدی، h6490 برتری خاصی نسبت به h6390 نداره و پول ذخیره شده از اختلاف قیمت دو مدل رو میشه مثلا صرف خرید گیرنده بهتر کرد.

5. این کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

این مدلی که گفتید، اسم مدل مونتاژ ایرانش h6490 هست و تفاوتش با مدل h6390 در اینه که 6490 سه بعدیه، اسمارت کامل‌تری داره، انطباق تصویرش ۴۰۰ هرتز هست و یه سری امکانات اضافه برای بهبود تصویر داره (مثل micro dimming)
    درکل تلویزیون بهتری نسبت به 6390 هست و مثل مدل سال پیشش یعنی f6450 یکی از بهترین اسمارت تیوی‌های میان‌رده‌ی بازاره. اما اگر ملاکتون فقط کیفیت تصویر هست و نه قابلیت‌های هوشمند بیش‌تر، ریموت کنترل بهینه‌تر و البته پشتیبانی از سه‌بعدی، سامسونگ h6390 با توجه به قیمت ارزان‌تر و کیفیت دوبعدی خیلی خوب، در این رنج قیمت بهترین انتخابه.
    از نظر تصویر دوبعدی، h6490 برتری خاصی نسبت به h6390 نداره و پول ذخیره شده از اختلاف قیمت دو مدل رو میشه مثلا صرف خرید گیرنده بهتر کرد.
    خیلی ممنون ...
    ببینید من با گارانتی 6390 رو 2200 قیمت دارم و بدون گارانتی 6400 رو 2080000 ...
    حالا چی ؟؟
    در ضمن سه بعدی 6400 در چه حدی هست ؟؟
    و اینکه اینها که گفتید : -و نه قابلیت‌های هوشمند بیش‌تر، ریموت کنترل بهینه‌تر و البته پشتیبانی از سه‌بعدی - یعنی ویژگیهای برتر 6400 هست ؟؟
    بعد گیرنده بهتر منظورتون چیه ؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خیلی ممنون ...
    ببینید من با گارانتی 6390 رو 2200 قیمت دارم و بدون گارانتی 6400 رو 2080000 ...
    حالا چی ؟؟
    در ضمن سه بعدی 6400 در چه حدی هست ؟؟
    و اینکه اینها که گفتید : -و نه قابلیت‌های هوشمند بیش‌تر، ریموت کنترل بهینه‌تر و البته پشتیبانی از سه‌بعدی - یعنی ویژگیهای برتر 6400 هست ؟؟
    بعد گیرنده بهتر منظورتون چیه ؟؟
    من شخصا علاقه‌ای به خرید تیوی بدون گارانتی ندارم. اما اگر فروشنده در همون شهر خودتونه و آدم منصفی هست؛ یعنی اگر احیانا مشکلی در همون چند روز اول براش پیش بیاد، حاضر بشه عوضش کنه، مانعی نداره.
    سه‌بعدی ۶۴۰۰ اکتیو و در حد خوبیه. عمق تصاویر سه‌بعدی سامسونگ خیلی خوبه ولی به‌خاطر اکتیو بودن برای چشم کمی خسته‌کننده است و عینک‌هاش هم گرون هستن. درکل تکنولوژی سه‌بعدی در تلویزیون‌ها دیگه به خاصیتی تبدیل شده که تولیدکننده فقط میذاره تا باشه. نه آنچنان محتوای سه‌بعدی روی ما*هوا*ره وجود داره و نه اینکه دیدن فیلم سه‌بعدی هیچ جذابیت خاصی داره. از نظر من در بررسی یک تلویزیون کیفیت سه‌بعدی رو در آخرین اولویت قرار بدید. حتی ظاهر تیوی بنظر من مهم‌تره. مهم نیست الان چه فکری می‌کنید و چقدر اشتیاق برای تجربه سه‌بعدی دارید، مطمئن باشید در کوتاه‌ترین زمان از سه‌بعدی خسته میشید و دیگه براتون اهمیت و جذابیت نداره.

سامسونگ امکانات کامل اسمارت رو در مدل‌های ۶۴۰۰ و بالاتر قرار داده. ممکنه در ۶۴۰۰ مواردی باشه که در ۶۳۰۰ نیست. درضمن تا اونجایی که من می‌دونم ریموت کنترل جدید سامسونگ که حرکت در صفحات اینترنتی رو خیلی راحت میکنه و طراحی خیلی خوبی داره (مشابه کنترل جادویی الجی)، فقط در مدل‌های ۶۴۰۰ و بالاتر ارایه میشه. ۶۳۹۰ ریموت معمولی داره (شاید این مورد رو اشتباه کنم).
    منظورم از گیرنده بهتر، همون ----- هست. اگر بیش‌تر استفاده‌تون تماشای شبکه‌های FullHD و حتی SD از ما*هوا*ره است، بهتره به فکر رسیوری باشید که خروجی تصویر مناسبی داره. تو این مورد، در نهایت تیوی هرچی باشه، کیفیت تصویر بیش‌تر به ----- بر می‌گرده. با حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومن این نیاز کاملا برطرف میشه.

درکل بازم میگم، در تصویر دوبعدی ۶۴۹۰ برتری خاص و چشم‌گیری نسبت به ۶۳۹۰ نداره (اگر اصلا برتری‌ای داشته باشه).

8. این کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

من شخصا علاقه‌ای به خرید تیوی بدون گارانتی ندارم. اما اگر فروشنده در همون شهر خودتونه و آدم منصفی هست؛ یعنی اگر احیانا مشکلی در همون چند روز اول براش پیش بیاد، حاضر بشه عوضش کنه، مانعی نداره.
    سه‌بعدی ۶۴۰۰ اکتیو و در حد خوبیه. عمق تصاویر سه‌بعدی سامسونگ خیلی خوبه ولی به‌خاطر اکتیو بودن برای چشم کمی خسته‌کننده است و عینک‌هاش هم گرون هستن. درکل تکنولوژی سه‌بعدی در تلویزیون‌ها دیگه به خاصیتی تبدیل شده که تولیدکننده فقط میذاره تا باشه. نه آنچنان محتوای سه‌بعدی روی ما*هوا*ره وجود داره و نه اینکه دیدن فیلم سه‌بعدی هیچ جذابیت خاصی داره. از نظر من در بررسی یک تلویزیون کیفیت سه‌بعدی رو در آخرین اولویت قرار بدید. حتی ظاهر تیوی بنظر من مهم‌تره. مهم نیست الان چه فکری می‌کنید و چقدر اشتیاق برای تجربه سه‌بعدی دارید، مطمئن باشید در کوتاه‌ترین زمان از سه‌بعدی خسته میشید و دیگه براتون اهمیت و جذابیت نداره.

سامسونگ امکانات کامل اسمارت رو در مدل‌های ۶۴۰۰ و بالاتر قرار داده. ممکنه در ۶۴۰۰ مواردی باشه که در ۶۳۰۰ نیست. درضمن تا اونجایی که من می‌دونم ریموت کنترل جدید سامسونگ که حرکت در صفحات اینترنتی رو خیلی راحت میکنه و طراحی خیلی خوبی داره (مشابه کنترل جادویی الجی)، فقط در مدل‌های ۶۴۰۰ و بالاتر ارایه میشه. ۶۳۹۰ ریموت معمولی داره (شاید این مورد رو اشتباه کنم).
    منظورم از گیرنده بهتر، همون ----- هست. اگر بیش‌تر استفاده‌تون تماشای شبکه‌های FullHD و حتی SD از ما*هوا*ره است، بهتره به فکر رسیوری باشید که خروجی تصویر مناسبی داره. تو این مورد، در نهایت تیوی هرچی باشه، کیفیت تصویر بیش‌تر به ----- بر می‌گرده. با حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومن این نیاز کاملا برطرف میشه.

درکل بازم میگم، در تصویر دوبعدی ۶۴۹۰ برتری خاص و چشم‌گیری نسبت به ۶۳۹۰ نداره (اگر اصلا برتری‌ای داشته باشه).
    اتفاقا من سه بعدی اصلا برام مهم نیست ...
    ولی باقی موارد 6400 چی ؟؟
    ایا میچربه به 6390 ؟؟
    بحث دو بعدی رو متوجه شدم که فرق چندانی ندارند ... ولی باقی موارد چی ؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اتفاقا من سه بعدی اصلا برام مهم نیست ...
    ولی باقی موارد 6400 چی ؟؟
    ایا میچربه به 6390 ؟؟
    بحث دو بعدی رو متوجه شدم که فرق چندانی ندارند ... ولی باقی موارد چی ؟؟
    دیگه باقی مواردی نمی‌مونه
    ممکنه ۶۴۰۰ چندتا برنامه و بازی آنلاین بیش‌تر داشته باشه یا خدمات پخش آنلاین مناسب‌تر. این ویژگی‌های اسمارت اونقدرها در ایران کاربردی نیست.
    ریموت کنترلشون هم فرق داره. شما تلویزیون‌های 48H6490 و 48H6390 رو در سایت سامسونگ‌سنتر جستجو کن. عکس کنترل هردو مدل هست.

راستی این قیمتی که شما برای ۶۳۹۰ داری یکم بالاست. چون الان که چک کردم سامسونگ‌سنتر که همیشه قیمت‌هاش بالاتر از بازاره، مدل ۴۰ اینچ رو زده ۲٫۱۵۰٫۰۰۰ تومن

11. 2 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

دیگه باقی مواردی نمی‌مونه
    ممکنه ۶۴۰۰ چندتا برنامه و بازی آنلاین بیش‌تر داشته باشه یا خدمات پخش آنلاین مناسب‌تر. این ویژگی‌های اسمارت اونقدرها در ایران کاربردی نیست.
    ریموت کنترلشون هم فرق داره. شما تلویزیون‌های 48H6490 و 48H6390 رو در سایت سامسونگ‌سنتر جستجو کن. عکس کنترل هردو مدل هست.

راستی این قیمتی که شما برای ۶۳۹۰ داری یکم بالاست. چون الان که چک کردم سامسونگ‌سنتر که همیشه قیمت‌هاش بالاتر از بازاره، مدل ۴۰ اینچ رو زده ۲٫۱۵۰٫۰۰۰ تومن
    به نظرم میاد که شما با توجه به مشخصات مورد انتظار بنده بیشتر نظرتون روی 6390 هست ... درسته ؟؟
    در ضمن چرا میگید بی گارانتی نمیخرید ؟؟
    اخه مگه گارانتی کاری میکنه برای ما ؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

به نظرم میاد که شما با توجه به مشخصات مورد انتظار بنده بیشتر نظرتون روی 6390 هست ... درسته ؟؟
    در ضمن چرا میگید بی گارانتی نمیخرید ؟؟
    اخه مگه گارانتی کاری میکنه برای ما ؟؟
    بله بیش‌تر نظرم روی ۶۳۹۰ هست.
    تلویزیون یک کالای گرون‌قیمت و با تکنولوژی پیچیده است. ممکنه هر اتفاقی بیفته. پیکسل سوخته داشته باشه، رنگ‌های پنل به هم بریزه یا کلا پنل بسوزه. تمام این موارد شامل گارانتی میشه. اگر گارانتی نداشته باشید، تعمیر این موارد گاهی هزینه‌ای بالاتر از ۵۰ درصد قیمت خرید تیوی خواهد داشت.
    البته بعضی از برندها مثل پاناسونیک، شارپ یا فیلیپس، گارانتی در ایران یا ندارن یا خیلی محدوده. اما برای سامسونگ ، الجی و سونی تلویزیون بدون گارانتی خریدن از نظر من چندان معقول نیست.

14. 2 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •