تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 99 اولاول ... 49899596979899
نمايش نتايج 981 به 983 از 983

نام تاپيک: Nokia series 60 - 3rd Edition Software Symbian 9.1 _ 9.2

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

ببینید دوستان اینجا کمی بحث پیچیده، یک سری نرم افزارهایی هستند که مربوط به خود گوشی هستند و شما حتی امکان حذف اونها رو ندارید، اونها با فرمت مموری کارت هم از بین نمی روند چون روی حافظه ی ROM گوشی هستند حتی با فرمت خود گوشی هم باقی می مونند.
    ولی دوست عزیزمون که UniDic نرم افزار گوشی به حساب نمی آد (شما می تونی با زدن کلید c وقتی روی آیکون اجراش هستی اونرو پاک کنی ) و در واقع یک نرم افزار تبلیغاتی از نوکیا هست که روی مموری کارت به شما عرضه می شه و هنگام اولین بوت گوشی نصب می شه، که خوب مشخصا با فرمت کارت پاک میشه.
    پس توجه کنید به اینکه کدام نرم افزارها برای خود گوشی هستند کدامها جنبه ی حمایتی یا به قولی تبلیغاتی دارند.
    در کل اینکه مشخص هست با فرمت یک کارت تمام اطلاعاتش از بین میره، امکان نداره شما یک کارت رو فرمت کنی و بخشی از اطلاعاتش پاک نشه!

برای unidic
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by taia; 03-07-2008 at 04:51.

پروفشنال rahnemoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

آقای rahnemoun

لطفآ از چیزی که اطلاع کامل نداری، حرف نزن...

مموری کارت رو فرمت کردم و متاسفانه برنامه UniDic که ارجینال روی کارت بود حذف شد...

این نسخه که روی گوشیم بود فرانسوی ، عربی ، فارسی و انگلیسی داشت...

اگر لینک برای دانلود دارید بزارید تا دانلود کنم و نصب کنم روی گوشی.
    دوست عزيز
    من اينهمه در مورد برنامه هاي ارجينال توضيح دادم باز شما ميگي من مموري کارت رو فرمت کردم و برنامه Unidic حذف شد!!!! عزيز من اولا برنامه Unidic جزو برنامه هاي ارجينال نيست (قبلا نوشتم که چه برنامه هايي رو ارجينال ميگن) ضمنا هر برنامه اي که روي مموري کارت نصب باشه، با فرمت کردنش حذف ميشه ديگه...
    يکبار ديگه ميگم: برنامه هاي ارجينال روي خود گوشي نصب هست، نه روي مموري کارت... هر برنامه اي که روي گوشي نصب باشه رو ارجينال نميگن، بخصوص برنامه هايي که روي مموري کارت نصب باشند...
    لينک برنامه Unidic 2 رو در پايين برات ميذارم ولي قبل از نصب حتما بايد اونو ساين کني.
    تو پرانتز: مطمئن باش اگه از چيزي اطلاع نداشته باشم، بهيچوجه در موردش اظهار نظر نمي کنم!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    رامين

حـــــرفـه ای Mojtaba N87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد (Hometown : شیراز)

پيش فرض

برنامه های سیمبین سری 60 ویرایش 3 در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک قفل شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •