تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 60

نام تاپيک: بالا نیامدن آدرس 192.168.1.1

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Berlin

پيش فرض

برنامهwirless network watching رو نصب کن و آی پی اکسس پوینتت که همون آی پی لاگین کردنته رو توی برنامه میتونی ببینی.
    به همین راحتی.
    بعد آی پی رو توی مرورگر وارد کن و وارد کنسول اکسس پوینت شو

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

حتما به local area connection آی پی دادی . روش راست کلیک کن برو به properties بعدش تب networking بعدش برو به تنظیمات ipv4 و بزار رو اتوماتیک

اگه نباشه جاش خالی می مونه superior's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم همین مشکلو دارم مودمم وایرلس سیسکو هست ، ipv4 هم اتومات هست و از ------ استفاده نمیشه و تنظیمات لن سیتینگ هم ردیفه، هیچ دلیلی هم براش پیدا نکردم جز اینکه در حالت کانکشن پل این مورد برام پیش میاد و در حالت کانکشن روی مودم مشکلی نیست، تنها راه رفعشم ریست فکتوری از پشت مودم هست

Sent from my iPad using Tapatalk

داره خودمونی میشه kmn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

طبق عکسی که من دیدم شما DNS نداری . زنگ بزن از پشتیبانی اینترنت برات DNS رو ردیف می کنه تو کارت شبکه ات .
    بعد راحت میتوانی وارد کانفیگ مودم ات بشی
    این روش رو خودم امتحان کردم جواب داد.

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

شما برو کنترل پنل بعد internet option رو باز کن برو روی تب connection گزینه lan setting رو باز کن تمتم تیک ها رو بردار اوکی کن درست میشه
    سلام
    یه سوال مهم بنده چندین سال هست که مودم دارم و به نت وصل میشم و حتی اگر پ *ر *و** ک * س *ی در سیستم فعال می بود امکان وارد شدن به پیج تنظیمات مودم و رو همیشه داشتم یعنی تداخلی با هم نداشتن اما دقیقاچند ماهی هست که اگر پ *ر *و** ک * س *ی بازباشد به هیچ وجه وارد پیج تنظیمات مودم نمی شه و حتما اول باید پ *ر *و** ک * س *ی را ببندم تا بتونم وارد صفحه تنظیمات مودم شوم ااین تفاوت از چیه؟
    چرا قبلا ها مشکل نداشته اما از چند ماهه با با پ *ر *و** ک * س *ی تداخل دارن ؟؟؟ اتفاق مشابه برای همزمان بازبودن پ *ر *و** ک * س *ی و رفتن به صفحه سامانه ADSL خراسان اتفاق افتاد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یعنی دقیقا عین پیج مودم تا قبل چند ماه پیش در عین حال که
    ن پ *ر *و** ک * س *ی بازبود امکان بازشدن صفحه سامانه ADSL خراسان وجود داشت اما چند ماهیی هست که حتما اول باید پ *ر *و** ک * س *ی ببندم تا صفحه بازشه
    البته دقیقا یادم نیست این تداخل پیج مودم با بازبودن پ *ر *و** ک * س *ی همزمان با تداخل بازشدن پیج سامانه ADSL با بازبودن پ *ر *و** ک * س *یبود یا نه

لطفا بگید علت و تفاوت از چی می تونه باشه مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

عرض کردم.با خاموش و روشن کردن یا برگردوندن تنظیمات کارخانه ای مشکل حل میشه.
    در واقع بنده دنبال علل این مشکل میگردم
    شما مودمت هنگ کرده و فقط با خاموش روشن کردن حل میشه برای حل مشکل باید فریمور مودمت رو آپدیت کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

احیانا مودمت TP-Link نیست؟

8. 2 کاربر از mr-hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    یه سوال مهم بنده چندین سال هست که مودم دارم و به نت وصل میشم و حتی اگر پ *ر *و** ک * س *ی در سیستم فعال می بود امکان وارد شدن به پیج تنظیمات مودم و رو همیشه داشتم یعنی تداخلی با هم نداشتن اما دقیقاچند ماهی هست که اگر پ *ر *و** ک * س *ی بازباشد به هیچ وجه وارد پیج تنظیمات مودم نمی شه و حتما اول باید پ *ر *و** ک * س *ی را ببندم تا بتونم وارد صفحه تنظیمات مودم شوم ااین تفاوت از چیه؟
    چرا قبلا ها مشکل نداشته اما از چند ماهه با با پ *ر *و** ک * س *ی تداخل دارن ؟؟؟ اتفاق مشابه برای همزمان بازبودن پ *ر *و** ک * س *ی و رفتن به صفحه سامانه ADSL خراسان اتفاق افتاد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یعنی دقیقا عین پیج مودم تا قبل چند ماه پیش در عین حال که
    ن پ *ر *و** ک * س *ی بازبود امکان بازشدن صفحه سامانه ADSL خراسان وجود داشت اما چند ماهیی هست که حتما اول باید پ *ر *و** ک * س *ی ببندم تا صفحه بازشه
    البته دقیقا یادم نیست این تداخل پیج مودم با بازبودن پ *ر *و** ک * س *ی همزمان با تداخل بازشدن پیج سامانه ADSL با بازبودن پ *ر *و** ک * س *یبود یا نه

لطفا بگید علت و تفاوت از چی می تونه باشه مرسی
    شما زمان قبل یحتمل از برنامه pp.tp v.p.n یا l2.tp v.p.n استفاده میکردی ولی در حال حاضر با برنامه tu.nel+ یا پروکــسی فــایر استفاده میکنید
    دو تا برنامه اولی تغییری در تنظیمات سیستم پــروکســی شما ایجاد نمیکرد و برای همین میتونستید تنظیمات مودم رو باز کنید ولی هم اکنون این دو برنامه ای که ذکر شد تا زمان باز بودنشان تنظیمات سیستم پروکــــســـی شما را تغییر داده و دسترسی به مودمتان امکان پذیر نیست
    دلیل همین است

10. 2 کاربر از mr-hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fanoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    همین نزدیکی

4

به احتمال زیاد شما مودم tplink دارید که اینجوری میشود بنده خودم هم به این صورتم هنگامی که از Lan یا وایرلس استفاده میکنم صفحه کانفیگ میاد اما هنگامی که به هر دو بعنی LAN و وایرلس دسترسی دارم صفحه بهد مدتی نمیاد به نظرم عیب نیست یک جور سکوریتی هست !

اگه نباشه جاش خالی می مونه fanoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    همین نزدیکی

پيش فرض

احیانا مودمت TP-Link نیست؟
    اتفاقا tplink ها اینجوریند من تایید میکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •