تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 38

نام تاپيک: اسید

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    بخش جنوبی فروم که هوای خنکتری داره...اصولا اونجا پلاسم

پيش فرض اسید

میگم چه نوع بیماری روانی ای باعث این کار میشه ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه askdin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در این مواقع باید اتفاق را از منظر علت و معلول بررسی کرد.

آیا اسیدپاشی بر صورت بی حجاب ها پسندیده بود؟ - خیر

اما علت اسیدپاشی هم باید واکاوی بشود. مشخص است اگر این عده پذیرای فرامین فقهی بودند این بلا بر سرشان نمیامد. اگرچه بلای مزبور به حق نباشد.

نظر شخصی بنده است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

در این مواقع باید اتفاق را از منظر علت و معلول بررسی کرد.

آیا اسیدپاشی بر صورت بی حجاب ها پسندیده بود؟ - خیر

اما علت اسیدپاشی هم باید واکاوی بشود. مشخص است اگر این عده پذیرای فرامین فقهی بودند این بلا بر سرشان نمیامد. اگرچه بلای مزبور به حق نباشد.

نظر شخصی بنده است.
    ایجاد جو ارعاب و ترس مد نظرشون بوده، در راستای هدف بالاتر این موضوع توجیه فقهی هم پیدا میکنه! اما اینطور که شما میگید پس بریم برای هر جرمی یک مجازات نامتناسب اختیار کنیم بزنیم دزدها و رشوه خواران اقتصادی رو روده شون رو دربیاریم ، چطوره؟ یعنی چی اگر چیزی در راستای شریعتت نباشه هر چیزی مجازه؟(بحثم در چهارچوب همین شریعته)

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ایجاد جو ارعاب و ترس مد نظرشون بوده، در راستای هدف بالاتر این موضوع توجیه فقهی هم پیدا میکنه! اما اینطور که شما میگید پس بریم برای هر جرمی یک مجازات نامتناسب اختیار کنیم بزنیم دزدها و رشوه خواران اقتصادی رو روده شون رو دربیاریم ، چطوره؟ یعنی چی اگر چیزی در راستای شریعتت نباشه هر چیزی مجازه؟(بحثم در چهارچوب همین شریعته)
    بنده که عرض کردم ، اسیدپاشی پسندیده نبود. اما بهتر است کمی عقب تر بیاییم، چه چیزی موجب اسیدپاشی شد ؟ آن چیز که ما در موردش حرف میزنیم یک تابوی اجتماعی، فقهی است (بی حجابی). در حقیقت فردی که تابوی فقهی حجاب را زیر پای خود میگذارد، زیان آن را هم دیده (اگرچه به شیوه ی غیرصحیح آمرین یا عاملین ). این نشان میدهد که مسئولین تاکنون بی دلیل اصرار بر حجاب نداشته اند و خیر و مصلحت هموطنان را خواستارند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

بنده که عرض کردم ، اسیدپاشی پسندیده نبود. اما بهتر است کمی عقب تر بیاییم، چه چیزی موجب اسیدپاشی شد ؟ آن چیز که ما در موردش حرف میزنیم یک تابوی اجتماعی، فقهی است (بی حجابی). در حقیقت فردی که تابوی فقهی حجاب را زیر پای خود میگذارد، زیان آن را هم دیده (اگرچه به شیوه ی غیرصحیح آمرین یا عاملین ). این نشان میدهد که مسئولین تاکنون بی دلیل اصرار بر حجاب نداشته اند و خیر و مصلحت هموطنان را خواستارند.
    دفعه دیگه که خوب مسواک نزدی من یک سطل آبجوش میریزم روی سرتون خیلی عالیه...بعد برمیگردیم عقب و باهم دلیل اصلیش رو بررسی میکنیم.
    موضوع کاریه که شده که عجیبه و نامتناسب. ممکنه منم از فردا با چاقو مردم رو بزنم از ساعت شش بعدازظهر به بعد خیابون نیان. شما بهتره روی جرم صورت گرفته مانور کنید نه فرضیات که علتش چی بوده. که هر چه که باشه این حجم از وحشیگری رو توجیه نمیکنه.

6. 3 کاربر از دختر صحرا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دفعه دیگه که خوب مسواک نزدی من یک سطل آبجوش میریزم روی سرتون خیلی عالیه...بعد برمیگردیم عقب و باهم دلیل اصلیش رو بررسی میکنیم.
    موضوع کاریه که شده که عجیبه و نامتناسب. ممکنه منم از فردا با چاقو مردم رو بزنم از ساعت شش بعدازظهر به بعد خیابون نیان. شما بهتره روی جرم صورت گرفته مانور کنید نه فرضیات که علتش چی بوده. که هر چه که باشه این حجم از وحشیگری رو توجیه نمیکنه.
    چقدر عصبانی هستید خواهش میکنم آرام تر

برادر عزیز بنده هم دوبار گفتم کار پسندیده نبود، اما یه گریز علت-معلولی هم به قضیه زدم. منظور بنده خدای نکرده این نبود که منتظر بمانیم اتفاقی بیفته بعد به علل ِ معلول بپردازیم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

چقدر عصبانی هستید خواهش میکنم آرام تر

برادر عزیز بنده هم دوبار گفتم کار پسندیده نبود، اما یه گریز علت-معلولی هم به قضیه زدم. منظور بنده خدای نکرده این نبود که منتظر بمانیم اتفاقی بیفته بعد به علل ِ معلول بپردازیم.
    علت معلولی قضیه بیماری روانی سادیسم یا دگم اندیشی یا همچین چیزهایی است نه تسلیم نشدن زن بدبخت
    (البته تو مملکت مردسالاری به من بگید برادر اصلا ناراحت کننده نیست ، اگر فکر میکنید مثل سلفتون من رو ناراحت میکنه بی خیال من فوق العاده ریلکسم...البته برای شما که توجیه نظری برای اسیدپاشان عزیزمون میتراشید حتما آدم باید با همون جدیت بحثی و علی( و نه شدت و حدّت عملی برخلاف القاتون) باتون برخورد کنه)

9. این کاربر از دختر صحرا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

بنده فکر می کنم اسیدپاشی بدون دلیل کار پسندیده ای نیست.

11. این کاربر از سلطان مسعود بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

دلیلم داشته باشه خیلی وحشیگریه و بنظر من با انجام دهنده اینکار باید مقابل به مثل یا قصاص بشه

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

13. 2 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

علت معلولی قضیه بیماری روانی سادیسم یا دگم اندیشی یا همچین چیزهایی است نه تسلیم نشدن زن بدبخت
    (البته تو مملکت مردسالاری به من بگید برادر اصلا ناراحت کننده نیست ، اگر فکر میکنید مثل سلفتون من رو ناراحت میکنه بی خیال من فوق العاده ریلکسم...البته برای شما که توجیه نظری برای اسیدپاشان عزیزمون میتراشید حتما آدم باید با همون جدیت بحثی و علی( و نه شدت و حدّت عملی برخلاف القاتون) باتون برخورد کنه)
    بنده از سر عادت گفتم "برادر" اصلا و ابدا حواسم به اسم کاربری شما نبود. توجیه رفتار اسیدپاشان ؟ بنده کی توجیه کردم ؟! من دارم میگم اگر این افراد تابو رو نمیشکستن الان احتمال زیاد هیچ مشکلی متوجه جسمشون نشده بود.

مسواک نزدن من تابو نیست، این عمل کاملا اختیاریه؛ و با رعایت نکردن حجاب خیلی تفاوت داره.

امیدوارم ناراحت نشید باز

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •