تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: منوی مخفی در سامسونگ 48H6490

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض منوی مخفی در سامسونگ 48H6490

دوستان خواهشا بنده رو راهنمایی کنید که چطوری میتونم منوی مخفی را در LED Samsung 48H6490 فعال کنم

با سپاس

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان خواهشا بنده رو راهنمایی کنید که چطوری میتونم منوی مخفی را در LED Samsung 48H6490 فعال کنم

با سپاس
    دوست عزیز
    شما برای چه کاری نیاز به ورود منوی مخفی را دارید . ورود به منوی مخفی نیاز به داشتن دانش مخصوص به خودش را دارد و اگر اطلاعات کافی نداشته باشید با ورود به آن و دستکاری آن ممکن است به تلویزیونتان آسیب جدی وارد کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

دوست عزیز
    شما برای چه کاری نیاز به ورود منوی مخفی را دارید . ورود به منوی مخفی نیاز به داشتن دانش مخصوص به خودش را دارد و اگر اطلاعات کافی نداشته باشید با ورود به آن و دستکاری آن ممکن است به تلویزیونتان آسیب جدی وارد کنید .
    بله دقیقا متوجه منظور شما هستم بنده برای اینکه arabic را به قسمت encoding زیرنویسها اضافه کنم. نیاز به منوی مخفی و گزینه local set دارم.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بله دقیقا متوجه منظور شما هستم بنده برای اینکه arabic را به قسمت encoding زیرنویسها اضافه کنم. نیاز به منوی مخفی و گزینه local set دارم.
    دوست عزیز
    از این تایپیک استفاده کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

من می خوام گزینه sound share رو تو تلویزیون 6490 فعال کنم.
    هدست بلوتوث خریدم ولی متاسفانه تلویزیون گزینه soundshare فعال نداره.

قصد دارم وارد منوی مخفی بشم ولی اصلا نمی تونم.
    کنترل این تلویزیون لمسی هست؛ من دکمه‌های info > menu > mute > power رو به انواع روش ها می زنم ولی وارد منوی مخفی نمی شه.

لطفا یا بگید تو این تلویزیون با کنترل لمسی، چطور باید وارد منوی مخفی شد؛ یا این که چطور می تونم هدست بلوتوث رو به این تلویزیون وصل کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

کسی جواب نداد. من همون 4 دکمه رو این بار با کنترل معمولی (غیرلمسی) مال یه تلویزیون دیگه زدم، رفت تو منوی مخفی
    گزینه bt audio رو از off به on تغییر دادم.

با این کار هدست بلوتوث وارد لیست شد. حالا دیگه می تونم هدستم رو به تی‌وی وصل کنم.
    اما کلا صدای تلویزیون کم شده!

قبلاً می‌خواستم برنامه‌های تلویزیون رو ببینم ولوم رو روی 7 یا 8 اما الآن مجبورم روی 16 یا 17 بذارم تا صدا رو خوب بشنوم.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

کسی جواب نداد. من همون 4 دکمه رو این بار با کنترل معمولی (غیرلمسی) مال یه تلویزیون دیگه زدم، رفت تو منوی مخفی
    گزینه bt audio رو از off به on تغییر دادم.

با این کار هدست بلوتوث وارد لیست شد. حالا دیگه می تونم هدستم رو به تی‌وی وصل کنم.
    اما کلا صدای تلویزیون کم شده!

قبلاً می‌خواستم برنامه‌های تلویزیون رو ببینم ولوم رو روی 7 یا 8 اما الآن مجبورم روی 16 یا 17 بذارم تا صدا رو خوب بشنوم.
    .
    دوست عزیز
    از منو--> صدا-->تنظیمات بلندگو -->آن را از بلندگوی خارجی به روی بلندگوی داخلی بگذارید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

.
    دوست عزیز
    از منو--> صدا-->تنظیمات بلندگو -->آن را از بلندگوی خارجی به روی بلندگوی داخلی بگذارید.
    ممنون ولی خارجی و داخلی نداره تو منو. یه بلندگوی تلویزیونه و یه خروجی. که مثل قبل روی بلندگوی تلویزیون قرار داره.
    صدا از تلویزیون پخش می‌شه منتهی خیلی ولومش کمتر از قبل شده. نه اینکه اصلا صدا نداشته باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

6400 مدل تلویزیون من تشخیص داده شد کجا میتونم برم بلوتوث صداش و فعال کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام دوستان من یه تلویزیون 48h6400 دارم دوسالی میشه این تلویزیون گرفتم ولی تا حالا نتونستم از اسمارت این تلویزیون استفاده کنم هیچ کدوم از برنامه هاش کار نمیکنن اخطار میزنه امکان پذیز نمی باشد حساب سامسونگ تو منو اسمارهاب برای من خاموشه خیلی سربه سرش گذاشتم ولی کار نمیکنه
    تمام مطالب این سایت و دیگر سایت هارو خوندم ولی به هیچ طریقی مشکل من رفع نشده. خواهشا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه وقعا از خرید این تلویزیون پشیمان شدم. منو مخفی هم دسترسی دارم اگه نیاز باشه جایی رو تغییر بدم.
    زیرنویسم که اینکدینگ عربی نداره خودش یه مکافاتیه بخوای یه فیلم ساده ببینی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •