تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 38 از 38

نام تاپيک: مـغــــزهــای پــــــوک !

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

مدیر انجمنم دیگه تبلیغ میکنه به چشممون روشن از بچه های پی تی هم هستی که پس هیچی صداشو در نیارین که با خودم طرفین
    تبلیغ نیست. آشکار سازیِ در راستای موضوع تاپیک هست. ربطی هم به عضو بودن و نبودن نداره، کارِ اشتباه، اشتباهه.

2. 8 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

تبلیغ نیست. آشکار سازیِ در راستای موضوع تاپیک هست. ربطی هم به عضو بودن و نبودن نداره، کارِ اشتباه، اشتباهه.
    خوب کاش یه توضیح میدادین چجور اشکار سازی هست چون بنده برداشت دیگری کردم

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

خوب کاش یه توضیح میدادین چجور اشکار سازی هست چون بنده برداشت دیگری کردم

مشخصه دیگه، نیازی به توضیح نداشت؛ کل این تاپیک حول چگونگی تحصیل افراد میچرخه. و خودداری از حل تمارین و اینکه تحصیل بیشتر جنبه ی پولی پیدا کرده و مث سابق تلاش و کوششی در این راه صورت نمیگیره و نتیجتن افراد غیرمتخصص و صرفن دارای مدارج دانشگاهی تعدادشون در حال افزایش هست.

5. 7 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

در مقطع کارشناسی نمره پروژه ی هر درس معمولاً کمه و تئوری نمره ش زیاده.
    برای همین دانشجو خودش رو درگیر پروژه نمیکنه وگرنه کلی از وقتش میره، از درس اصلی هم عقب میفته!
    اینجا دانشجو برای اینکه هم نمره پروژه یا تحقیق رو از دست نده و هم از امتحان تئوری نمره خوب بیاره، ناچار میشه تحقیق، تمرین و... رو از بقیه و یا از اینترنت کپی کنی و یا اینکه بخره.

در مورد بعضی دروس اصلی و حتی تخصصی، اساتید سعی میکنن زیاد دانشجو رو درگیر پروژه و تحقیق نکنن!
    معمولاً اینطوریه که وقتی پروژه در نظر گرفته میشه، دانشجو کلی از وقت و ذهنش رو درگیر پروژه میکنه و عملاً از تئوری غافل میشه!

ضمن اینکه تمرین و کوییز برای اینه که دانشجو از درس عقب نمونه و درس اصلی رو خوب متوجه بشه

7. 2 کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

مشخصه دیگه، نیازی به توضیح نداشت؛ کل این تاپیک حول چگونگی تحصیل افراد میچرخه. و خودداری از حل تمارین و اینکه تحصیل بیشتر جنبه ی پولی پیدا کرده و مث سابق تلاش و کوششی در این راه صورت نمیگیره و نتیجتن افراد غیرمتخصص و صرفن دارای مدارج دانشگاهی تعدادشون در حال افزایش هست.
    اینکه ما مهندس درست حسابی از دانشگاهامون نمیدیم بیرون فقط به دانشجو نیس
    بلکه ایراد از درس هایی که باید فرضا مثلا یه دانشجو مهندسی باید پاس کند! مثل وصایای امام! با این واحدا خوب معلومه طرف از رشته اصلی چیزی یاد نمیگیره مثلا رشته کامپیوتر جز چند واحد بقیه عملا چرت و پرتن و ربطی به مهندسی کامپیوتر ندارن
    دقیقا بر عکس دانشگاه های خارج از کشور که تمرکز رو رشته تحصیلیه نه سخنان فلانی! تاریخ فلان جا!

9. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

خب مشکل که از مردم نیست. ملت دنبال راه افتادن کارشون هستن. که اینطوری راه میفته.

مثلا بنده میخواهم مدرکی بگیرم و با اون مدرک شغل بهتری گیرم بیاد. صرف همون مدرک - نه مهارتهای اون رشته - برای راه افتادن کار من کافیه. خب معلومه که فقط به سمت و سویی کشیده بشوم که مدرک را بگیرم. حالا اینجا مشکل از من نوعی نیست. بلکه مشکل اون ارگانهایی است که اجازه این کارو میده، یکی سیستم استخدامی که و یکی هم سیستم دانشگاه که از من مهارت اصلی تو اون رشته را نمیطلبن. حتی اگر یک طرف قضیه درست باشه باز مشکل تا حد زیادی حل میشه.

مثلا اگه جایی که بناست استخدام کنه صددرصد مهارت بخواد، خب من نوعی مجبورم دانش کافی داشته باشم و خود بخود باعث میشه من مدرکم را الکی نگیرم. یا اگه هم الکی بگیرم هرطور شده یه جای دیگه مهارت کافی بدست بیارم.

یادمه یکی از دوستان که تو یه کشور خارجی میخواست استخدام بشه به بقیه توصیه میکرد که کمترین مدرکتونو برای کاریابی ارایه کنید!!(برعکس اینجا)، چون مثلا اگه بگی دکترای مدیریت دارم یهو کل یه دپارتمان بهت میدن مدیریت کنی!!! و البته مهارت و دانش میخواد که ما ندارییییییم!! پس همون دیپلم بهتره.

در آنجا چون مدرک خود نماینده دانش هست ، این مشکلات مقاله نویسی و نمره دهی و ... وجود ندارن.

اما باز کاش مشکل به همینجا ختم میشد!!

ما یه عامل فرهنگی هم داریم و اون به دست آوردن احترام و اعتبار بوسیله ارایه مدرک است!! یعنی خیلی ها شاید اصلا برای امور شغلی نیاز به مدرک ندارن
    خیل بجه مایه دارهایی که به زور پول دارن دکترا و ارشد میگیرن نشون دهنده همین رونده.

پس با این حساب همه و با هرتونای میفتن دنبال مدرک به هرقیمتی. شغل، احترام، رضایت درونی و ...

رضایتی که باید براساس احترام به سلیقه و علاقه خودمون باشه، تبدیل شده به جلب رضایت از محیط!!

و نتیجه؟ همه مثل هم میشن

همه درس میخونن، حتی اگه نه علمی فرا بگیرن و اگه هم بگیرن اصولا علاقه ای به آن ندارن.

همه تلویریون ال ای دی میگیرن حتی اگه اصلی ترین استفادشون دیدن 20:30 باشه
    و همه های دیگه...

خب الان هم همه دارن مدرک میگیرن، به همین راحتی!

داره خودمونی میشه مهـندس مسعود's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

بنده معتقدم پایین بودن سطح دانشگاه های کشور به دلیل تحصیل بی رویه مردم و شلوغی بیش از حد است که باعث می شود امکانات مناسب و توجه کافی به کیفیت آموزش امکان پذیر نباشد.

12. این کاربر از مهـندس مسعود بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به نظرم بهتره بیشتر درباره علت پوک شدن مغز بحث بشه

مثلا چراا مغز ها به سمت پوک شدن میل میکنند ؟

دلیل پوک شدن مغز ها غیر از تقلب در تحصیل چه چیزی می تونه باشه ؟ (مغز پوکی فقط بین قشر تحصیل کرده نیست)

آیا پوک مغزی مفید است ؟

آیا پوک مغزی می تواند به یک منبع درامد تبدیل شود ؟!

آیا اساسا یک انسان می تواند پوک مغز باشد ؟ یا منافع خاصی پوک مغزی را ایجاب میکند ؟

آیا پوک مغزی قابل سرایت است ؟

پوک مغزی بهتر است یا پر مغزی ؟

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •