تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: درخواست مشاوره جهت خرید لپ تاپ تا 3 تومن

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

سلام من بودجه رو تا 6 ملیون تومن افزایش میدم حال یک لپ تاپ با این بودجه معرفی کنین
    تا ٦ ميليون فقط لپتاپ هاي اپل مانند مدل mgxc2 و mgxa2 ارزش خريد با توجه به نياز شما دارند مدل هاي از شركت هاي ديگر بيشتر گيمينگ هستند و تقريبا با مدل هاي ٤ تومني هيچ فرقي براي نياز شما ندارند
    تا ٤٣٠٠ مدل n500jk فول اپشن مناسب شماست اگر نميخواهيد اپل برداريد هزينه كردن ٦ ميليون با توجه به نياز هاي شما كار درستي نيست
    اپل هم اگر نرم افزار هاي شما روي مكرباشند بدرد ميخوره در غير اين صورت با نصب ويندوز ميشه مثل ساير لپ تاپ ها

البته مدل هاي التزابوك سوني تو اين رنج هست ولي فك نميكنم مناسب شما باشه چون ظريف هستند و كار شما سنگين توانايي دفع حرارت را ندارند

پروفشنال omidtb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تا ٦ ميليون فقط لپتاپ هاي اپل مانند مدل mgxc2 و mgxa2 ارزش خريد با توجه به نياز شما دارند مدل هاي از شركت هاي ديگر بيشتر گيمينگ هستند و تقريبا با مدل هاي ٤ تومني هيچ فرقي براي نياز شما ندارند
    تا ٤٣٠٠ مدل n500jk فول اپشن مناسب شماست اگر نميخواهيد اپل برداريد هزينه كردن ٦ ميليون با توجه به نياز هاي شما كار درستي نيست
    اپل هم اگر نرم افزار هاي شما روي مكرباشند بدرد ميخوره در غير اين صورت با نصب ويندوز ميشه مثل ساير لپ تاپ ها

البته مدل هاي التزابوك سوني تو اين رنج هست ولي فك نميكنم مناسب شما باشه چون ظريف هستند و كار شما سنگين توانايي دفع حرارت را ندارند
    اپل که کلا به درد کار من نمیخوره چون نرم افزارهای مورد نیاز من نسخه مک نداره و عقلانی هم نیست روی لپ تاپ اپل ویندوز ریخت

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

اپل که کلا به درد کار من نمیخوره چون نرم افزارهای مورد نیاز من نسخه مک نداره و عقلانی هم نیست روی لپ تاپ اپل ویندوز ریخت

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
    بنده هم همينو عرض كردم
    پس بنظر من همون n550 jk با تمام اپشن ها شو بگير قيمت هم ٤٣٠٠-٤٤٠٠ هست براي كارايي شما ايده عال هست در ضمن ميتوني با اضافه كردم هارد ssd سرعت را بهبود ببخشي

پروفشنال omidtb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بنده هم همينو عرض كردم
    پس بنظر من همون n550 jk با تمام اپشن ها شو بگير قيمت هم ٤٣٠٠-٤٤٠٠ هست براي كارايي شما ايده عال هست در ضمن ميتوني با اضافه كردم هارد ssd سرعت را بهبود ببخشي
    این مدل سه عیب داره یک نداشتم ظرفیت 16 گیگ برای رم و دوم نداشتم هارد ssd در مورد ssd من میخوام که از همون ابتداد داشته باشه و در اخر باطری ظعیف 4 سل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام دوستان.من دیروز پاساژ سهند تبریز یه مدل lenovo thinkpad e531 دیدم 3500000 تومن.فروشنده میگفت صفحش full hd هستش رمش 16gb گرافیکشم فکر کنم gt 740m بود.واقعا e531 با صفحه ی full hd داریم؟اگه باشه که عالیه.چون هم مشخصاتش خوب بود هم به نسبت n56j و vaio fit 15e وزنش پایینتر بود.گذشته از اینا خیلی شیکتر بود کیبوردشم که دیگه جای هیچ حرفی رو نمیزاره.توصیه میکنم n56jr نخرین.سه تا از دوستام n56 دارن مال هر سه تاشونم بعده 5-6 ماه به شدت شروع کرده به افت کردن.شاید واس خاطر سخت افزار قویش باشه.اما یکی از دوستامم vaio fit 15e مدل غیر لمسیشو داره همیشه هم گیم بازی میکنه اما لپ تاپ مثل روز اوله.منم عمران میخونم اما فکر نمیکنم رم 16 نیاز باشه.سوالم از دوستان اینه که e531 با صفحه ی full hd واقعا وجود داره؟اگه هست کیفیتش چطوره؟راستی پردازنده ی 4200u برا نرم افزارای نقشه کشی کاملا کافیه نیازی به چهار هسته ای نیست من بدون هیچ مشکلی کار میکنم (البته واسه e531 فکر کنم چهارهسته ای نسل ایوی بریج بود).واسه این نرم افزارا سرعت هارد خیلی مهمتر از رمه
    .یعنی دیگه مجبور نیستی 2 دقیقه صبر کنی autocad بالا بیاد.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mg_mahyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوست من بهترین گزینه با بودجه شما و نیاز شما n550 هست. چون بقیه مدلها برای بازی هستند و قیمت زیادشون به خاطر همون هست.
    ASUS N550JK
    گزینه خوبیه برای شما
    پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4710HQ 2.50GHz up to 3.50 GHz

حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3

حافظه داخلی:ظرفیت: یک و نیم ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm

پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 850M 4GB
    صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920x1080 - لمسی

قیمت هم 3600 هست. این نکته رو هم بگم چون خنک کنندگی دوگانه داره و شما هم محدودیت بودجه ندارید n56jr رو پیشنهاد نکردم.
    اگر بخواهید میتونید گزینه های دیگه رو هم در نظر داشته باشید مثلا
    MSI GS70 Stealth - A
    پردازنده مرکزی : Intel Core i7 4700HQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
    حافظه RAM : ظرفیت : 16 گیگابایت - نوع : DDR3
    حافظه داخلی : ظرفیت : یک ترابایت - نوع : حافظه‌های هیبردی - مشخصات : هارددیسک یک ترابایتی با سرعت 7200rpm + دو عدد SSD با ظرفیت 64 گیگابایت و پیکربندی Super RAID
    پردازنده گرافیکی : NVIDIA GeForce GTX 765M 2GB
    صفحه نمایش : 17 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
    امکانات : فاقد درایو نوری Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port HDMI Port
    5,249,000 تومان
    که نمایشگر ضعیف تر از ایسوز ولی هارد سریع تره

MSI GE60 2PC Apache
    پردازنده مرکزی : Intel Core i7 4700HQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
    حافظه RAM : ظرفیت : 8 گیگابایت - نوع : DDR3
    حافظه داخلی : ظرفیت : یک ترابایت - نوع : هارد دیسک - مشخصات : 7200rpm
    پردازنده گرافیکی : NVIDIA GeForce GTX 850M GDDR5 2GB
    صفحه نمایش : 15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
    3,899,000 تومان

که نسبت به ایسوز هارد سریعتره ولی نمایشگر ضعیفتر

چند مدل رو هم از محصولات dell داریم که تازه اومدن و من هر چی گشتم ورقه ای که توش مشخصات بود رو پیدا نکردم.(شرمنده) پاساژ پایتخت توی میرداماد طبقه دوم یک فروشگاه هست که مدلهاشون رو داره و میتونید ملاحظه کنید. به هر حال اگر من بخوام انتخاب کنم n550 برمیدارم برای خودم

7. این کاربر از mg_mahyar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •