تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: راهنمای خرید پرینتر دانشجوی ارشدم و ماهی حدود 100 تا 150 صفحه پرینت دارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض راهنمای خرید پرینتر دانشجوی ارشدم و ماهی حدود 100 تا 150 صفحه پرینت دارم

سلام
    5 سال پیش یه پرینتر hp جوهر افشان خریدم که واقعا عالی بود ولی الان خراب شده و با هزینه کارتریج و تعمیر از یه پرینتر نو گرونتر در میاد.

الان دوباره دانشجو شدم و ماهی 100 تا 150 صفحه پرینت دارم همه هم سیاه و سفید.
    دنبال یه پرینتر کارتریج ارزون و سگ جون می گردم.اصلا مارک و قیمت و جوهری و لیزری بودنش برام مهم نیست ولی از پس 150 صفحه پرینت سیاه سفید در ماه بر بیاد و اگر کارتریجش خراب شد بشه ارزون جایگزین کرد و کارتریجش تو بازار پر باشه.

اگر ممکنه بازار پرینتر هم بهم بگید کجاست؟ چهارراه سرچشمه دنبالش باشم یا ولی عصر سمت بازار رضا یا برم توپخونه؟

ممنون از راهنمایی هاتون فقط من عجله دارم و باید حتما 3 شنبه برم بخرم.قیمت پرینتر هم اصلا برام مهم نیست فقط کارتریج ارزون و فراوان.

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

یه مورد دیگه هم اضافه کنم من نمی دونم قیمت تانک چقدر و آیا برای من به صرفه هست یا نه ولی اگر فکر می کنید اون هم بدردم می خوره مدلی معرفی کنید که تانک خور باشه.

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظرم بهترین انتخاب برای شما پرینتر لیزری HP P1102 هستش! هزینه شارژ کارتریجش هم بسیار کمه و تا 1500 برگ پرینت میزنه و توان کار ماهانه اش هم حدود 5000 برگ هست این پرینتر!! قیمت مناسبی هم داره سینی کاغذش هم 150 برگ کاغذ ظرفیت داره

4. 4 کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

به نظرم بهترین انتخاب برای شما پرینتر لیزری HP P1102 هستش! هزینه شارژ کارتریجش هم بسیار کمه و تا 1500 برگ پرینت میزنه و توان کار ماهانه اش هم حدود 5000 برگ هست این پرینتر!! قیمت مناسبی هم داره سینی کاغذش هم 150 برگ کاغذ ظرفیت داره
    سلام
    هزینه شارژ یک کارتریج چقدره؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

طبق بررسی هایی که کردم یکی از بهترین مدل ها رو بهم معرفی کردید/فقط یک نکته منفی داشت البته از نظر من اونم هزینه بالای کارتریجش هست درسته که با هزینه 8 تا 12 تومن به راحتی میشه شارژش کرد ولی میترسم مثل همین پرینترم یکی کارتریجشو خراب کنه و دوباره چند سالی بدون پرینتر بمونم.الان که 2 سالی هست پول جمع کردم میخوام یه پرینتری بگیرم که مشکل گرونی کارتریج رو نداشته باشه.
    خیلی خیلی هم از راهنمایی تون ممنونم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Berlin

پيش فرض

بنظر من لیزری سامسونگ SCX-4300 خیلی کم خرجه

8. این کاربر از imanparsa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما وقتی کارتریج رو به خود یک شرکت سرویس دهنده معتبر بدی تا برات شارژ کنه مطمئن باش هیچ وقت به این مشکل بر نمیخوری دوست خوبم!

توصیه میکنم سمت سامسونگ نرید که کارتریج ها بعد از شارژ اولیه باید چیپشون عوض بشه که خودش داستانی است الی ماشالله!!

10. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

بنظر من لیزری سامسونگ SCX-4300 خیلی کم خرجه
    شما وقتی کارتریج رو به خود یک شرکت سرویس دهنده معتبر بدی تا برات شارژ کنه مطمئن باش هیچ وقت به این مشکل بر نمیخوری دوست خوبم!

توصیه میکنم سمت سامسونگ نرید که کارتریج ها بعد از شارژ اولیه باید چیپشون عوض بشه که خودش داستانی است الی ماشالله!!
    خیلی متشکرم از راهنمایی تون.
    این مدل سامسونگ خیلی قدیمی شده و تا جایی که تحقیق کردم سخت تو بازار پیدا میشه.مشکل بعدیش هم همونطور که دوستمون اشاره داشتند مشکل تعویض چیپ و .... هست. واقعا دنبال دردسر های اینجوری نیستم.
    راستش یه مقدار کل نسبت به پرینتر لیزری الان دید منفی پیدا کردم.همه چیزشون خیلی خوبه ولی شاید برای مصرف من کمی زیادی باشند.می تونید از مدل های جوهر افشان هم معرفی کنید؟
    عموم سال ها قبل یه مدل hp جوهر افشان سایز کارتریج هاش xl بود می تونست تا 500 تا با هر بار شارژ پرینت بگیره از این مدل ها که کارتریجشون xl هست تو بازار پیدا میشه؟چون 5 سال پیش میگفتن دیگه گیر نمیاد.
    دیگه در نهایت اگر جوهر افشان خوبی هم پیدا نکنم انتخابم همون HP P1102 هست که دوست عزیزم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معرفی کردند.حداقل کسی ازش ناراضی نبوده.

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

میگن یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه انقدری پولدار نیستم که یه چیز رو دوبار بخرم.من هم میخوام یه چیزی بگیرم که دوباره کاری نشه.برای همین هم انقدر حساسیت به خرج میدم.فکر میکنم تو برندای پرینتر hp و برادر خوب باشن که متاسفانه برادر تو ایران یا خیلی کمه یا بهتره بگیم اصلا نیست پس میمونه hp/

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من و برادرم هر دو با هم خریدیم . اون HP گرفت ( p1102 ) منم Canon 6020 گرفتم . من حدود 260 و اونم حدودا 290 پول دادیم . هر دو هم راضی هستیم . مسئله مهم در مورد HP گارانتی مادیران هستش و به همین خاطر یخورده گرونتره . ولی در عوض خرکاره و به این آسونیا خراب نمیشه . به نظرم همین HP واسه دانشجو ها بسیار مناسب و به صرفه هست . با یه بار شارژ کارتریج هم تا 1500 صفحه پرینت میگیره . سرعتشم خوبه .

14. 2 کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •