تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: انتخاب پاور و کیس و کولر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض انتخاب پاور و کیس و کولر

با سلام دوستان برای سیستم زیر پاور و کیس و در صورت نیاز کولر مناسب پیشنهاد بدین

1. CPU Core i5 4460
    2. MB Asus H97
    3. VGA هنوز انتخاب نکردم و فعلا چون CPU خودش گرافیک داره، تصمیم به خرید ندارم ولی دوستان یه مدل متوسط به بالا در نظر داشته باشن(کلا گیم هم بازی نمی کنم!)
    4. یکی دوتا PCI مثل --- Card
    5. به اندازه تعداد پورت ها هارد دیسک
    6. و سایر چیزهای دیگه که عمومی هست!

1. این کیس های گرون قیمت چه مزیتی نسبت به بقیه دارن؟

2. شنیدم برخی پاورها قادرن تا حدی نوسان های برق رو هم جبران کنن و همچنین فاکتوری هست که نویز پاور رو اندازه گیری میکنه و اگه کم باشه باعث میشه قطعات تو دمای کمتری باشند.

3. دلم می خواد کیس سرو صدا نداشته باشه چون شب ها هم روشنه. پس فکر نمی کنم تعدد فن و غیره برام مزیت محسوب بشه.

4. فن این CPU چطوره؟ این مدل اورکلاک نمیشه، پس اگه فن خودش مناسبه که هیچ ولی اگه سرو صدا داره و یا نمی تونه به خوبی CPU رو خنک کنه، اونوقت ممنون میشم یه کولر کم صدا(واتر یا ایر) واسم معرفی کنین.

در مورد بودجه، تو موارد فوق در حد معقول محدودیتی نیست. یعنی اگه بدونم بابت چی دارم پول میدم(به عبارتی ارزشش رو داره یا نه)، مشکلی نیست.
    Last edited by salehi.com; 30-09-2014 at 17:21.

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه کارت گرافیک نزاری با همون آنبرد پیشنهاد من Green GP430A-EU قیمت 142ت
    اگه یه کارت گرافیک نسباتا خوب در نظر بگیریم مثل r9 270x پیشنهاد من به شما Green GP650A-ZS 80Plus Bronze PSU قیمت 259 ت
    اگه یه پاور میخوای که هر کارت گرافیکی که خواستی بتونی روش بزاری و حتی دو تا کارت گرافیک بزاری پیشنهاد من به شما Green GP750A-ZS 80Plus Bronze PSU قیمت 275 ت

نکته : همون طور که میدونید بهترین شرایط کاری پاور 40 تا 60 درصد توان پاور میباشد پس پاور رو همیشه بالاتر بردارید و توجه کنید که اختلاف قیمت زیادی ندارند پس ارزش داره برای یه پاور پول بیشتر خرج کرد

اما کیس ارزان ترین کیسی که به شما پیشنهاد میکنم green magnum II هست که دو تا فن داره ولی پیشنهاد میکنم یکی خودتون بهش اضافه کنید کیس بسیار کاربردی و خوبی هست ولی اگه قیافه و داشتن usb3 و انداختن کارت های گرافیک حرفه ای روی سیستم هست پیشنهاد نمیکنم

کلا کیس سلیقه ای هست ولی پیشنهاد های بنده به شما
    green magnum II 130t
    green x1 140t
    green hunter 175t
    green x4 300t
    green x6 black 320t

پردازنده هم همون فن فابریک براش خوبه مشکلی نداره
    Last edited by mmf66; 30-09-2014 at 15:50.

3. این کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •