تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل بالا نیامدن ویندوز xp

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

5 مشکل بالا نیامدن ویندوز xp

سلام دوستان وقتی کامپیوتر را روشن میکنم تا مرحله ای که صدای بوق را میشنوم و آرم ویندوز xp ظاهر میشه جلو میره ولی بلافاصله یه صفحه آبی رنگ ظاهر میشه و خیلی سریع ریاستارت میشه و همین طور پشت سر هم ری استارت میشه با زدن اف 8 گزینه ای را انتخاب کردم که جلوی ری استارت شدن سریع کامپیوتر گرفته بشه که بتونم خطای اون صفحه آبی را بخونم ولی چیز خاصی توش نبود نوشته بود ممکنه مشکل سخت افزاری باشه یا نرم افزار جدیدی نصب کرده باشید و .... آخرشم نوشته stop و یک سری 0 و 1 و x نوشته با safe mode هم بالا نمیاد safe mode with network یا recent change هر گزینه ای را که میزنم همون مراحل تکرار میشه یعنی آرم ویندوز که ظاهر میشه ری استارت میشه ویندوز هم نمیشه عوض کرد با دو تا سی دی امتحان کردم وقتی کلید delete را میزنم میره تو قسمتی که بوت شدن از طریق سی دی را انتخاب میکنم اف 10 و بعد اینتر را میزنم ولی اصلا وارد نصب ویندوز نمیشه خواهش میکنم راهنمایی کنید تو بن بست گیر کردم به هیچ شکلی درست نمیشه هر چی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم

داره خودمونی میشه HAMEDMAKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان وقتی کامپیوتر را روشن میکنم تا مرحله ای که صدای بوق را میشنوم و آرم ویندوز xp ظاهر میشه جلو میره ولی بلافاصله یه صفحه آبی رنگ ظاهر میشه و خیلی سریع ریاستارت میشه و همین طور پشت سر هم ری استارت میشه با زدن اف 8 گزینه ای را انتخاب کردم که جلوی ری استارت شدن سریع کامپیوتر گرفته بشه که بتونم خطای اون صفحه آبی را بخونم ولی چیز خاصی توش نبود نوشته بود ممکنه مشکل سخت افزاری باشه یا نرم افزار جدیدی نصب کرده باشید و .... آخرشم نوشته stop و یک سری 0 و 1 و x نوشته با safe mode هم بالا نمیاد safe mode with network یا recent change هر گزینه ای را که میزنم همون مراحل تکرار میشه یعنی آرم ویندوز که ظاهر میشه ری استارت میشه ویندوز هم نمیشه عوض کرد با دو تا سی دی امتحان کردم وقتی کلید delete را میزنم میره تو قسمتی که بوت شدن از طریق سی دی را انتخاب میکنم اف 10 و بعد اینتر را میزنم ولی اصلا وارد نصب ویندوز نمیشه خواهش میکنم راهنمایی کنید تو بن بست گیر کردم به هیچ شکلی درست نمیشه هر چی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم
    سلام
    من یه بار همچین مشکلی برام پیش اومده بود بایوس رو آپدیت کردم درست شد
    موقع روشن شدن سیستم به صدای بوق توجه کنید امکان داره مشکل از سخت افزار باشه اگه اینطور بود تعدادش رو بشمرید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام.احتمال زیادازرم باشه بغل کیسا بازکن رم دربیاتمیزکن شایدخاک گرقته باشه بزنسرچاش توتنظیمات بایوس برای بوت شدن اگه سی دی یادی ویدی رام usbباشه بایدگزینه usb dvd ramانتخاب کنی وذخیره کنی

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام نمی دونم مشکل برطرف شده یا نه اما الان ریشه یابی علت خیلی سخته- و تنها راه حل عوض کردن ویندوز ازطرفی چون وارد ویندوز هم وارد نمیشه که شما اطلاعات مهم خود را بردارید سیدی های ویدوز XP فقط قابلیت تعمیر و نصب دارند که به اطلعالات قبلی شما ممکنه اسیب برسه و اصلا ویندوز هم درست نشه ! پس برای ورود به ویندوز و دست یابی به اطلاعاتتان اول شما نرم ا فزار Micro XP bootable رو دانلود کنید ایمیج فایلی را رایت کنید و سیستم رو ازسیدی بوت کنید وارد ویندوز میشه و به تمامی درایو ها و دستکاپ و همه چی دسترسی دارید بک اپ بگیرید در فلش و بعدش با خیال راخت ویندوز عوض کنید نتیجه را هم بنویسید برای استفاده های بعدی

5. این کاربر از sky1sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام
    خودم که نتونستم درست کنم بردم مغازه دادم درستش کنه گفت دی وی دی رام خرابه عوضش کرد مشکل حل شد.
    گفت تا نصفه های را ه واسه نصب می رفت ولی کامل ویندوز نصب نمیشد با چند تا سی دی امتحان کرده بود نشده بود که ویندوز را نصب کنه از همین جا فهمیده که مشکل از دی وی دی رامه.ولی چرا من نتونستم تا همون نصفه های راه واسه نصب ویندوز برم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوستان کسی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

9

شاید دی وی دی ویندوزتون ایراد داشته خب
    Last edited by roya.rashidi; 24-10-2014 at 21:04.

داره خودمونی میشه H_O_S_E_I_N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

منم این مشکل ریستارت شدن رو دارم هنوز نفهمیدم مشکلش چیه

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

صفحه آبی معمولا از مشکل سخت افزاریه.چه بسا شاید به خاطر دی وی دی رام ریست میشده.به هر حال تا کد خطارو نداشته باشیم نمیتونیم نظر قطعی بدیم...

10. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •