تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: اعتماد به نفس فقط برای 1 روز

داره خودمونی میشه SAEED 120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض اعتماد به نفس فقط برای 1 روز

سلام. می خوام 1 روز در هفته اعتماد به نفس پیدا کنم و برم بیرون از خونه برم تو پارک راه برم. برم سوار اتوبوس شم برم قاطی مردم .

چه قرصی بزنم؟

نمیشه که همش تو خونه باشم. جمعه میشه همه مردم میرن بیرون من که 4 ستون بدنم سالمه نمیرم بیرون بخاطر اینکه ترسو هستم..خوب یه قرصی یه دوایی که 1 روز فقط 1روز بریم بیرون..خواب آلودمم نکنه.

الان مثلا کلونازپام 2 میزنم ترسم کم میشه اما تا سر کوچه میرم خوابم میگیره بر میگردم خونه.خسته شدم چه جوری برم بیرون

2. این کاربر از SAEED 120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

چند سالته ؟
    پسری ؟

4. این کاربر از ps3 killer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوست گرامی بعید میدونم قرص راهکار مشکلتون باشه!
    اگر خجالتی هستید یا ترس از جمع دارید و موارد اینچنینی بهتره که تحت نظر روانشناس باشید نه روان پزشک!
    باید روانکاوی بشید و رفتار درمانی پیشه کنید
    ...
    Last edited by Atghia; 28-09-2014 at 11:24.

6. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان حقیقتش خواب آلودم شدیدم. خواستم برم خرید برای اینکه ترسم بریزه. 1 کلونازپام 2 میل زدم رفتم سر کوچه خریدمو کردم سریع برگشتم خونه و حسابی خواب آلودم کرده. نمیتونم درست پاسخ بدم به شما مغزم کا رنمیکنه.

2 روز دیگه حتما میام پاسختون رو میخونم.2 روز طول میکشه این کلونازپام اثرش پاک بشه .نمیزاره فکر کنم.فقط دوست دارم بخوابم.شرمنده بخدا کاشکی کلوزناپام نمیزدم جواب شما رو میدادم قشنگ.بازم معذرت

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

کلونازپام 2 میل خیلی خیلی زیاده.
    نیم میل هم جوابگوست.
    همینطور ادامه بدی دیگه کاملا معتاد میشی دوزت تا 5 میل هم میرسه.

روانپزشک بهتر از کاربران این فروم به شما کمک میکنه.
    ترکیبی از دارو درمانی و رواندرمانی نتیجه 100 درصدی برای شما داره.

جدیدا از بوسپیریون بجای کلونازپام استفاده میکنند خواب آوار نیست.
    تاثیرش بعد دو هفته معلوم میشه و باید در روز طبق یه برنامه مصرف بشه.

9. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

به جای این کارها و توسل به ماورا و ... برو روانپزشک درست حسابی و درست مشکلاتت را بیان کن تا بفهمه مشکل چیه و بتونه با قرص کنترل کنه،
    این هم شانس تو هست که اینطوری شدی
    فوبیا وسواس افسردگی اضطراب میکشتت
    خرج زندگی را از کجا در میاری؟ تنها زندگی میکنی؟ شغلت چیه؟

11. 2 کاربر از khoshshaans بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام. می خوام 1 روز در هفته اعتماد به نفس پیدا کنم و برم بیرون از خونه برم تو پارک راه برم. برم سوار اتوبوس شم برم قاطی مردم .

چه قرصی بزنم؟

نمیشه که همش تو خونه باشم. جمعه میشه همه مردم میرن بیرون من که 4 ستون بدنم سالمه نمیرم بیرون بخاطر اینکه ترسو هستم..خوب یه قرصی یه دوایی که 1 روز فقط 1روز بریم بیرون..خواب آلودمم نکنه.

الان مثلا کلونازپام 2 میزنم ترسم کم میشه اما تا سر کوچه میرم خوابم میگیره بر میگردم خونه.خسته شدم چه جوری برم بیرون
    اگه فقط واسه 1 روز ( و تاکید میکنم فقط واسه 1 روز ) میخوای ترست بریزه ، با " مشورت با پزشک " میتونی پروپرانولول 20 استفاده کنی . 1 ساعت قبل از اینکه بری بیرون .
    1 دونه اش نه معتادت میکنه و نه خطرناکه . ولی توجه کن که فقط ترس اجتماعی ( social phobia ) رو کاهش میده . افسردگی و سایر موارد رو از بین نمیبره . ضمنا مشکلت رو ریشه ای حل نمیکنه .
    به نظر من هم بهتره حتما با یه روانپزشک مشورت کنی . من مشکلات مشابهی داشتم و 4 سال دانشگاه حتی میترسیدم یه کنفرانس ارائه بدم( و ندادم !!)
    با مشاوره مشکلم حل شد . ترم آخر یه سمینار دادم !!!
    ضمنا توجه کنید که هر نوع استفاده از دارو بدون نظر پزشک " از نظر عقلی" و قانونی اشتباهه .
    موفق باشی .
    Last edited by PLAΨMID; 15-10-2014 at 22:58.

13. این کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن زیست شناسی و پزشکی hajoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

فكر كنم مشكل شما آگورافوبيا است. ميتونيد از دارويي استفاده كنيد كه اثر سديشن كمي دارند.
    به روانپزشك مراجعه كنيد

15. این کاربر از hajoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من داستان زندگیم از اول دبیرستان شروع شد. اونجا که به خاطر خجالتی بودن نتونستم درسم رو ادامه بدم.بعد رفتم سر کا راونجا هم با مردم حرف نمیزدم اخراج شدم.بعد موندم تو خونه الان 10 ساله تو خونم. دیگه تاکسی هم خجالت میکشم سوار شم.اتوبوس هم چون شلوغه.یه دختر نگاهم میکنه ترس شدید هول میشم شدید نمیدونم کجا رو نگاه کنم. هیچ کدوم از افراد فامیلمون رو چند ساله ندیدم.دیگه کل زندگیم رو باختم . تو اوج جوونی 25 سالگی روم نمیشه برم سر کوچه .به دلم مونده یه سینما برم ببینم چه جوریه یا استخر..یا اینکه محرم برم تو دسته عزاداری. همیشه از پشت پنجره نگاه میکنم.از همه همسایه ها آپارتمانمون هم خجالت میکشم.اونا با خودشون میگن این چرا بیرون نمیره از خونه 25 سالشه بیکار واسه همین همیشه قایم میشم.فامیلمونم میاد خونمون 1 بطری آب بر میدارم میرم تو اتاق تا برن خونشون. یه موقعهایی خیلی سخت میشه مهمون از شهرستان میاد 2 روز میومنه تو اتاق نفله میشم .حتی جای دستشویی کردن هم تو سطل زباله اتاقم.سربازی هم تو 18 سالگی رفتم هر روز گریه میکردم بعد فرا رکردم با یه بهونه.
    خلاصه نه درسی نه کا رنه سربازی نه رویی دارم اعتماد به نفس 0.کارم تموم دیگه.تو این دنیا نتونستم کاری بکنم.زورم نرسید به این دنیا.حتی مسافرت هم میترسم برم اتوبوس تو اخبار نشون میده تصادف میکنه یا ماشینها تصادف میکنن.فکر میکنم ما هم تصادف میکنیم از لحظه له شدن تو ماشین موقع تصادف میترسم. یا مثلا خجالت میکشم اتوبوس سوار شم وسط راه دسشتوییم بگیره ولی اتوبوس وای نسته .
    1 هفته پیش داییم اومد خونمون از داییم خجالت نمیکشم.بعد گفتم دایی من 2 ماهه بیرون نرفتم بیا بریم تا دم این پارک 2 نفره رفتیم.تو خیابون راه میرفتم ترس داشتم از مردم.بعدسریع گفتم برگردیم بعد نیم ساعت.

مشکل اصلی من اینه که دکتر هم برم خوب خوبم بشم مثل بقیه آدما دیگه فاییده نداره کل زندگی رو باختم .

مگه اینکه برم دکتر واسه اینکه در حد بیرون رفتن خوب بشم یه سینمایی برم یه استخری برم یه مسافرتی برم.وگرنه زندگی دیگه خراب شده.

کسی یه دکتر نمیشناسه تو تهران که آدمای خجالتی رو راه بندازه ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من الان بیشتر تو فکراینم که بابام یا مادرم خدایی نکرده فوت کنن من روم میشه برم سر خاکشون.آخه تنها خواهرم عروسی کرد نتونستم برم عروسیش.بهت زدگیم موقع مرگ پدرم باعث میشه خجالت رو بزارم کنار و برم مراسمش.نکنه فامیل بیان خونمون من باز فرار کنم تو اتاق.

الان خرج شکمم رو پدرم میده میره سر کار تنها امیدمون پدرمه اگه پدرم خدایی نکرده فوت کنه مادرم خرج شکمش رو از کجا بیاره. البته یه داداش کوچیکتر دارم سالم چهارم دبیرستان .اون میشه تکیه گاه بعدی.خدا کنه اون سلامت باشه همیشه.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •