تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشکل با رایتر sony Optiarc AD-7240S

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

14 مشکل با رایتر sony Optiarc AD-7240S

سلام. من 4 سالی بود که داشتم راحت با درایو sony Optiarc AD-7240S راحت کار میکردم اما الان یه چند وقتیه که دیگه نه سی دی میخونه نه دی وی دی یعنی هر چی میندازم انگار نه انگار چیزی انداختی و وقتی رو درایو کلیک میکنم میگه خالیه و میگه سی دی را داخل کنید خواهش میکنم جواب بدید و کمکم کنید اصلا کار و زندگیم با اینه دیگه دارم میترکم خواهش میکنم کمک کنید

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام. من 4 سالی بود که داشتم راحت با درایو sony Optiarc AD-7240S راحت کار میکردم اما الان یه چند وقتیه که دیگه نه سی دی میخونه نه دی وی دی یعنی هر چی میندازم انگار نه انگار چیزی انداختی و وقتی رو درایو کلیک میکنم میگه خالیه و میگه سی دی را داخل کنید خواهش میکنم جواب بدید و کمکم کنید اصلا کار و زندگیم با اینه دیگه دارم میترکم خواهش میکنم کمک کنید
    یک علت این مشکل میتونه از ویندوزتون باشه به نظر من یک دور ویندوز رو عوض کنید اگه درست نشد باید درایو روی یک سیستم دیگه تست بشه اگه روی یک سیستم دیگه هم همینطوری بود درایو ایراد داره بهتره فریم ویر درایو رو آپدیت کنید و درایو را باز کرده و لنز رو تمیز کنید

درست نشد درایو باید به صورت open تست بشه و چک کنید لنز نور داره یا نه

اگه روی یک سیستم دیگه درست بود مشکل از طرف سیستم شما است حالا یا ویندوز ایراد داره یا مشکل از اتصالات درایو و پاور میتونه باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

یک علت این مشکل میتونه از ویندوزتون باشه به نظر من یک دور ویندوز رو عوض کنید اگه درست نشد باید درایو روی یک سیستم دیگه تست بشه اگه روی یک سیستم دیگه هم همینطوری بود درایو ایراد داره بهتره فریم ویر درایو رو آپدیت کنید و درایو را باز کرده و لنز رو تمیز کنید

درست نشد درایو باید به صورت open تست بشه و چک کنید لنز نور داره یا نه

اگه روی یک سیستم دیگه درست بود مشکل از طرف سیستم شما است حالا یا ویندوز ایراد داره یا مشکل از اتصالات درایو و پاور میتونه باشه
    سلام. با تشگر از پاسخ شما. من تمام این کار هایی رو که گفتین (ویندوز عوض کزدن,اپدیت فریم ویر ) فقط نمیتونم درایو رو رو یه سیستم دیگه چک کنم چون جاییم که کسی رو ندارم. بعد اصلا تجربه ای تو زمینه باز کردن درایو ندارم و میترسم بزنم بدترش کنم و کلا خرابش کنم. اتصالاتشم تست کردم سالمه خواهش میکنم کمک کنید واقعا دارم دیوونه میشم کارام بهم ریخته با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

یعنی کاری نمیشه کرد که دیگه جواب نمیدید؟؟؟؟؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

یعنی کاری نمیشه کرد که دیگه جواب نمیدید؟؟؟؟؟
    باید تعمیرات درایو رو بلد باشید بازش کنید و کارهایی که گفتم انجام بدید

پروفشنال pouyasony's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

منم مشكل شمارو داشتم و از طريق اين تاپيك مشكلم حل شد ماله شما هم به احتمال 90 درصد حل ميشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my iPhone using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

منم مشكل شمارو داشتم و از طريق اين تاپيك مشكلم حل شد ماله شما هم به احتمال 90 درصد حل ميشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام. دست شما درد نکنه ولی تو اون تایپیک راه حل های مختلفی گفته شده و هیچکدوم مشکل من رو ندارن میشه اون کاری رو که کردید رو به منم بگید که انجام بدم با تشکر خواهش میکنم سریع جواب بدهید

پروفشنال pouyasony's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام. دست شما درد نکنه ولی تو اون تایپیک راه حل های مختلفی گفته شده و هیچکدوم مشکل من رو ندارن میشه اون کاری رو که کردید رو به منم بگید که انجام بدم با تشکر خواهش میکنم سریع جواب بدهید
    هركاري كه تو پست شماره ي 2 اون تاپيك گفته شده بود رو انجام دادم و سيستم رو ريستارت كردم و مشكلم حل شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

هركاري كه تو پست شماره ي 2 اون تاپيك گفته شده بود رو انجام دادم و سيستم رو ريستارت كردم و مشكلم حل شد

داداش ببخشید مزاحمت شدما ولی مشکل شما نشناختن درایو توسط ویندوز بود یا اینکه دیسکی رو بالا نمی اورد؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •