تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل در نصب کارت وایرلس

پروفشنال siamak5561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض مشکل در نصب کارت وایرلس

سلام من یه کارت وایرلس دارم که 100% سالمه و قبلا روی همین سیستم و سیستم های دیگه تست کردم مشکلی نداشته و همین الان روی کامپیوتر دومم راحت نصب میشه ولی روی سیستم اصلیم وقتی می خوام درایورشو نصب کنم توی مرحله آخر این پیغام رو میده، کسی راه حلی واسش داره؟ با چندین نسخه متفاوت درایور هم تست کردم همش همین پیغام رو میده. ویندوز جدید کنار این اصلی نصب کردم اونجا نصب شد!! دوستان راهی هست توی همین ویندوز نصبش کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه faraname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ســـــــاری

پيش فرض

سلام من یه کارت وایرلس دارم که 100% سالمه و قبلا روی همین سیستم و سیستم های دیگه تست کردم مشکلی نداشته و همین الان روی کامپیوتر دومم راحت نصب میشه ولی روی سیستم اصلیم وقتی می خوام درایورشو نصب کنم توی مرحله آخر این پیغام رو میده، کسی راه حلی واسش داره؟ با چندین نسخه متفاوت درایور هم تست کردم همش همین پیغام رو میده. ویندوز جدید کنار این اصلی نصب کردم اونجا نصب شد!! دوستان راهی هست توی همین ویندوز نصبش کنم؟

شما نفرمودی کارت ات اینترنال هس یا usb ?
    اگر اینترنال هس که جای اسلاتی که روش کارت هست رو عوض کن و بزار روی اسلات دیگه pci اگه اکسترنال هس کارت ات که روی پورت دیگه تست بگیر . ترجیحا درایور قبلی اگر نصب هس ازش رو با نرم افزاری مثل youruninstaller پاک کن بعد دوباره نصب کن

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

کارت اینترنال هست و جای pci رو هم عوض کردم که فایده نداشت، درایور نصب نیست که بخوام پاک کنم، البته شاید خوب فایلهاش هست که پیداش میکنه ولی نمیتونه نصب کنه.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

کارت اینترنال هست و جای pci رو هم عوض کردم که فایده نداشت، درایور نصب نیست که بخوام پاک کنم، البته شاید خوب فایلهاش هست که پیداش میکنه ولی نمیتونه نصب کنه.
    درایورشو کلا پاک کنید و با نرم افزار easy driver براش بزارید یک درایور مناسب پیدا بشه و اون رو نصب کنید البته برای اینکار نیاز به اتصال اینترنت دارید اگه درست نشد میتونه مشکل از ویندوز باشه که یا باید تعمیرش کنید یا تعویض

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

خب داداش من که گفتم مشکل از ویندوزه ، چون روی سیستم دیگه و همین سیستم با ویندوز های دیگه کار میده، مسئله اینه که نمیخوام ویندوز عوض کنم، راهی برای تعمیرش هست؟ با این برنامه هم نشد :(

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خب داداش من که گفتم مشکل از ویندوزه ، چون روی سیستم دیگه و همین سیستم با ویندوز های دیگه کار میده، مسئله اینه که نمیخوام ویندوز عوض کنم، راهی برای تعمیرش هست؟ با این برنامه هم نشد :(
    یک روش برای تعمیر ویندوز است از داخل cmd با دستور sfc /scannow که باید دی وی دی یا سی دی ویندوز باشه اگه ویندوز سون به بالا هم دارید از طریق دی وی دی ویندوز میتونید ویندوز رو ریپیر کنید همچنین میتونید دی وی دی ریپیر با خود ویندوز درست کنید و با اون تعمیر کنید ویندوز رو

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •