تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 52 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 516

نام تاپيک: کمپین اعتراض به محدود کردن دانلود شبانه

داره خودمونی میشه parham_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

این کمپین رو گسترش بدین برای برگردوندن اینترنت نامحدود من خودم الان واقعا پشیمونم که زمانی فکر میکردم با اومدن اقای بنفش وضع اینترنت بهتر میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

زمان احمدی نژاد وضعیت اینترنت خیلی بهتر بود
    من مخابرات نامحدود داشتم با پینگ عالی که الان خیلی وقته حذف شده قیمت ها هم بالا رفته
    دوست عزیز اون موقع هنوز کسی زیاد از اینترنت استفاده نمی کرد شرکتها ارگانها دولتی بانکها هنوز زیاد خدماتشون نبرده بودن به سمت اینترنت ولی الان اینجوری نیست . اون موقع من میرفتم مرکز مخابراتمون راحت دو سه روز سرویس بین شرکتها عوض میکردم ولی الان تا بین یه شرکت میخوام عوض کنم یکی دو ماهی تو نوبت باید باشم . مردم قبلا زیاد از اینترنت استفاده نمیرکدم ولی در حال حاضر خیلیها دارند استفاده میکنن و اینام فکرشو نمیکردن که این همه بخوان از اینترنت استفاده کنن . مطمعا باشین اگر شرکتها اینکار رو کنن خیلی از یوزراشون از دست میدن چون تفاوتی بین شرکتها اون وقت وجود نخواهد داشت .

3. 2 کاربر از hmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه parham_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوست عزیز اون موقع هنوز کسی زیاد از اینترنت استفاده نمی کرد شرکتها ارگانها دولتی بانکها هنوز زیاد خدماتشون نبرده بودن به سمت اینترنت ولی الان اینجوری نیست . اون موقع من میرفتم مرکز مخابراتمون راحت دو سه روز سرویس بین شرکتها عوض میکردم ولی الان تا بین یه شرکت میخوام عوض کنم یکی دو ماهی تو نوبت باید باشم . مردم قبلا زیاد از اینترنت استفاده نمیرکدم ولی در حال حاضر خیلیها دارند استفاده میکنن و اینام فکرشو نمیکردن که این همه بخوان از اینترنت استفاده کنن . مطمعا باشین اگر شرکتها اینکار رو کنن خیلی از یوزراشون از دست میدن چون تفاوتی بین شرکتها اون وقت وجود نخواهد داشت .
    یعنی در مدت ۱ سال انفجار جمعیت استفاده کننده اینترنت رخ داده!
    ما همون ۱ مگ نامحدود سابقمون رو میخوایم برگرده !

5. این کاربر از parham_7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز khoodet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

زمان احمدی نژاد وضعیت اینترنت خیلی بهتر بود
    من مخابرات نامحدود داشتم با پینگ عالی که الان خیلی وقته حذف شده قیمت ها هم بالا رفته
    به شدت تایید میشه
    نمیدونم دلم احمدی نژاد کرده اون موقع ها چه فحش هایی که بهش نمیدادیم باور کنید سگش شرف داشت به اینا این فقط با شعارهای قشنگ ما خر کردند والا تو عمل هیچ کاری انجام ندادند

7. 2 کاربر از khoodet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

وزیر در جواب به اعتراض به قانون جدید صبانت گفتند این قانون مطابق قانون تنظیم مقررات هست
    و همچنین جواب اون کارشناس 195 هم گذاشته شد
    و همچنین سامانه 195 اعتراضات به قانون صبانت رو همه به سرعت مردود اعلام کرد

دیگه باید وزیر باید به چه زبونی بگه این قانون صبانت قانون ما هست پس قانون سراسری هست

خب معلومه هر شرکتی یه جور قوانین داره مثلا (های وب) برای دانلود شبانه 3 ساعت درنظر گرفته حالا شاید این قانون از طرف وزیر باشه بعد ما همه باید بیایم بگیم که اره قراره این قانون هم سرارسری بشه؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام.
    دوستان طی همین مصوبه ای که تصویب شده ، متاسفانه واقعیت داره. در تمامی شرکت ها هم این قانون برقرار است ( کم و بیش برقرار هست ) با اختلاف کمی بیشتر مخابرات وضعیت بهتری رو داره . اونم دیگه نیاز به توضیح نداره.
    البته این مصوب زمانی تصویب شد که بالا رفتن تعداد افراد متصل به شبکه ، پورت ها با افت سرعت بسیار زیادی مواجه شدن.
    از طرفی شبکه زیر ساخت ایران به قدری ضعیف است که توان تحمل این مقدار یوزر و ترافیک بیش از 85 درصد پهنای باند کشور رو نداره. اونم در تایم شبانه که به دلیل رایگان بودن میشه بین یوزرهای فعال بیش از 95 درصد ظرفیت پهنای باند رو پر میکنه .

این مشکل البته با تقویت و به روز رسانی زیر ساخت قابل حل هست اما چیزی که من دیده بودم چیزی حدود 2 یا 3 سال زمان می بره تا زیر ساخت کل کشور اصلاح بشه ( اگر پروژه ای کلید بخوره )

با این حال به نظر من تنها راه چاره حذف دانلود شبانه هستش. ( تا حل شدن این مشکل ) . البته نظر منه. یعنی کلاً چیزی به نام دانلود رایگان شبانه وجود نداشته باشه و مانند ساعات دیگه محاسبه بشه.
    اینطوری کسانی که تو اون تایم کار واجب دارن به مشکل هم نمیخورن.

البته من مخالف این اعتراضات نیستم. کاملا هم موافق هستم اما به نظر من باید برای این اعتراض راهکاری هم ارائه بشه . نه فقط اعتراض بدون هیچ ارائه راه حل .

یه مورد دیگه اینکه صفحه ای که در سایت کلوب وجود داره پیج شخصه آقای واعظی نیست. پیج هم فقط جنبه خبری داره و کسی که این اخبار رو ارائه میده شاید اطلاعات خیلی کامل و شفافی رو نداشته باشه که بتونه به شما ارائه بده. ( البته این چیزی هست که من شنیدم ) اما خوب ممکنه این مباحث رو به ایشون برسونه .

در اخر به نظر من اگر شما اعتراضاتی دارین برای اینکه اعتراضات سازنده باشه و به صورتی بررسی این مشکل هم داخل اعتراضات گنجانده بشه.

10. 14 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

اول شکایت به 195 از شرکتی که این قانون رو اجرا میکنه و بعد تخلیه بهترین راه اعتراض همینه

12. این کاربر از farshad0123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام.
    دوستان طی همین مصوبه ای که تصویب شده ، متاسفانه واقعیت داره. در تمامی شرکت ها هم این قانون برقرار است ( کم و بیش برقرار هست ) با اختلاف کمی بیشتر مخابرات وضعیت بهتری رو داره . اونم دیگه نیاز به توضیح نداره.
    البته این مصوب زمانی تصویب شد که بالا رفتن تعداد افراد متصل به شبکه ، پورت ها با افت سرعت بسیار زیادی مواجه شدن.
    از طرفی شبکه زیر ساخت ایران به قدری ضعیف است که توان تحمل این مقدار یوزر و ترافیک بیش از 85 درصد پهنای باند کشور رو نداره. اونم در تایم شبانه که به دلیل رایگان بودن میشه بین یوزرهای فعال بیش از 95 درصد ظرفیت پهنای باند رو پر میکنه .

این مشکل البته با تقویت و به روز رسانی زیر ساخت قابل حل هست اما چیزی که من دیده بودم چیزی حدود 2 یا 3 سال زمان می بره تا زیر ساخت کل کشور اصلاح بشه ( اگر پروژه ای کلید بخوره )

با این حال به نظر من تنها راه چاره حذف دانلود شبانه هستش. ( تا حل شدن این مشکل ) . البته نظر منه. یعنی کلاً چیزی به نام دانلود رایگان شبانه وجود نداشته باشه و مانند ساعات دیگه محاسبه بشه.

البته من مخالف این اعتراضات نیستم. کاملا هم موافق هستم اما به نظر من باید برای این اعتراض راهکاری هم ارائه بشه . نه فقط اعتراض بدون هیچ ارائه راه حل .

یه مورد دیگه اینکه صفحه ای که در سایت کلوب وجود داره پیج شخصه آقای واعظی نیست. پیج هم فقط جنبه خبری داره و کسی که این اخبار رو ارائه میده شاید اطلاعات خیلی کامل و شفافی رو نداشته باشه که بتونه به شما ارائه بده. ( البته این چیزی هست که من شنیدم ) اما خوب ممکنه این مباحث رو به ایشون برسونه .

در اخر به نظر من اگر شما اعتراضاتی دارین برای اینکه اعتراضات سازنده باشه و به صورتی بررسی این مشکل هم داخل اعتراضات گنجانده بشه.
    با تشکر از آقا میلاد که خدا شکر همیشه از بچه ها حمایت میکنند
      محتوای مخفی:  
    مثل جریان تایپک پارس آنلاین

منم موافقم دوستان هم راه حل بدند برای رفع مشکل و هم اینکه نحوه رساندن اعتراضمون به مسوولین رو اعلام کنند

14. این کاربر از khoodet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سلام.

اقا میلاد ممنون که از ما حمایت میکنین.دمت گرم خیلی اقایی

16. این کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اول شکایت به 195 از شرکتی که این قانون رو اجرا میکنه و بعد تخلیه بهترین راه اعتراض همینه
    آخه شکایت دزدی رو پیش خود دزد که نمیبرند کارشناس 195 گفته چرا به صبانت اعتراض میکنید این قانون خود ما هست

18. این کاربر از khoodet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •