تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: فعالیت های اوپن سورس

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض فعالیت های اوپن سورس

سلام دوستان.
    دنیای اوپن سورس دنیای بزرگی است و هر روز هم بزرگتر میشود.از مزایای آن هم این است که هر کسی میتواند به نوبه خود در توسعه یک پروژه سهیم باشد.این کمک ها تنها برنامه نویسی نیست، گاهی مالی و گاهی هم ترجمه و ...

این تاپیک رو باز کردم تا دوستان سایت ها و پروژه های اوپن سورس رو که نیاز به کمک دارن معرفی کنن، در هر زمینه ای...

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

SliTaz یک توزیع کوچک ولی بسیار بدربخور که به سرعت در حال محبوب شدن است.شما میتوانید در ترجمه سیستم عامل و سایت به این پروژه کمک کنید.برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر بروید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

سلام
    بسیار تاپیک خوبی زدید. فقط به نظرم یکم عنوان تاپیک نامناسب باشه. «شرکت در پروژه های ازاد» یا یه همچین چیزی بهتره

تقریبا میشه گفت همه ی پروژه های ازاد از کمک استقبال می کنن. برای کمک کردن به پروژه های ازاد هم می تونه تمرین برنامه نویسی/ترجمه باشه هم کمک به توسعه ی پروژه ها.
    شما دوستان رو نمیدونم ولی خودم شخصا گاهی در بعضی برنامه ها تغییراتی میدم برای استفاده ی شخصی. گاهی فرستادن پچ ها به توسعه دهنده های اصلی باعث میشه اونو تو برنامشون به کار ببرن و بقیه هم ازش استفاده کنند. فلسفه ی برنامه های ازاد هم همینه
    به عنوان اولین پیشنهاد:
    پنجره ساز Awesome که عکسش رو هم تو تاپیک عکس دسکتاپ گذاشتم. یک پنجره ساز بسیار انعطاف پذیر و سبکه که پنجره ها رو به صورت Dynamic کنترل می کنه. یعنی به انتخاب کاربر در هر صفحه می تونه پنجره هارو به صورت Tiling یا Stacking بچینه. این باعث میشه که کاربر بسته به نیازش از هر دو حالت مدیریت استفاده کنه.
    این پروژه ی کوچکی هست و بخاطر همین خیلی بهش توجه نمیشه. من خودم که از این پنجره ساز استفاده می کنم متوجه شدم که ویجت های خیلی کمی براش نوشته شده. به غیر از ساعت و تنظیمات صدا چیز خوبی برای نسخه ی جدیدش وجود نداره. ویجت های نسخه های قدیمی هم با نسخه ی جدید سازگار نیستن. شخصی سازیش هم به صورت کد اسکریپت Lua انجام میشه
    خودم شخصا یک ویجت برای نمایش مقدار فعلی باتری و یک ویجت برای مشاهده ی وضعیت کارت شبکه (سرعت دانلود و اپلود) نوشتم. منتظرم که یک ویجت برای تغییر زبان نوشتاری کیبورد هم بنویسم تا همشو تقدیم سایتش کنم.
    علاوه بر این ویکی این پروژه به زبان فارسی کاملا خالیه. دوستان می تونن با ترجمه ویکی به پروژه کمک کنند
    اینم لینک: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

امروز به یه سیستم عامل متن باز (البته غیر لینوکسی) به اسم kolibri برخوردم که واقعا محشره و اگه بتونین در ساخت برنامه به این سیستم عامل کمک کنید واقع لطف بزرگی کردین.یکی از برنامه های واقعا ضروری یه مرور گر وب مناسبه.

همچنین نیاز به بازنویسی رابط کاربری هم هست...

اگه نباشه جاش خالی می مونه SETIZEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

امروز به یه سیستم عامل متن باز (البته غیر لینوکسی) به اسم kolibri برخوردم که واقعا محشره و اگه بتونین در ساخت برنامه به این سیستم عامل کمک کنید واقع لطف بزرگی کردین.یکی از برنامه های واقعا ضروری یه مرور گر وب مناسبه.

همچنین نیاز به بازنویسی رابط کاربری هم هست...

اصلش از این گرفته شده و بعد به طور مستقل توسعه پیدا کرده:

شما که تستش کردی چه برتری هایی دیدی؟

7. این کاربر از SETIZEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

اصلش از این گرفته شده و بعد به طور مستقل توسعه پیدا کرده:

شما که تستش کردی چه برتری هایی دیدی؟
    خیلی ممنون که گفتید حقیقتش خودم هم نمیدونستم که برگرفته از اونه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •