تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: ساخت کاتالوگ و چاپ کاتالوگ

پروفشنال ramin4116's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Adobe Illustrator CS3

پيش فرض ساخت کاتالوگ و چاپ کاتالوگ

با سلام به تمامی اساتید بنده چنتا سوال دارم ئر رابطه با کاتالوگ

بنده یه چاپگر اپسون 1410 گرفتم که می خوام کاتالوگ های شرکتم رو بزنم . و نمی دونم از چه کاغذی استفاده کنم که کاتالوگ زیبا باشه و به چشم بیاد و اینکه وقتی همه برگه ها رو زدم چطور کناره هم مثل یه دفتر چه قرارشون بدم . راهنمایی کنید. ممنونم و اینکه ایا کسی می فهمه این کاتالوگ در شرکت دستی درست شده و در چاپ خونه نرفته . منطورم سنگین بودن کاره .

داره خودمونی میشه hadi446's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بستگی به کیفیت طراحی داره برای سنگینی کارت این دستگاه هم کاغذ کپی میزنه هم گلاسه شما از گلاسه 135 گرماژ استفاده کن ده تا کاغذ برای مثال زدی فزار رو هم فنر زنی کن.

فرستاده شده از GT-I9152ِ من با Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

با سلام به تمامی اساتید بنده چنتا سوال دارم ئر رابطه با کاتالوگ

بنده یه چاپگر اپسون 1410 گرفتم که می خوام کاتالوگ های شرکتم رو بزنم . و نمی دونم از چه کاغذی استفاده کنم که کاتالوگ زیبا باشه و به چشم بیاد و اینکه وقتی همه برگه ها رو زدم چطور کناره هم مثل یه دفتر چه قرارشون بدم . راهنمایی کنید. ممنونم و اینکه ایا کسی می فهمه این کاتالوگ در شرکت دستی درست شده و در چاپ خونه نرفته . منطورم سنگین بودن کاره .
    سلام
    بدليل اينكه دستگاه جوهر افشان ميباشد روي كاغذ معمولي زياد جالب نميشه و روي كاغذ هاي معمولي مقوايي كه با دستگاه هاي ليزري ميگيرند امكان پذير نمي باشد در نتيجه بايد با كاغذ عكس چاپ بگيريد كه اصلا مقرون بصرفه نيست
    براي كنارهم گذاشتن از پانچ سيمي و يا صحافي مي تونيد استفاده كنيد كه اگر قرار باشد با كاغذ عكس چاپ بگيريد پيشنهاد ميشود صحافي شود با جلد مخملي - كاري بسيار شيك مي شود

در آغاز فعالیت studioemrooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2021
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ببین بستگی داره چقدر براشون کیفیت مهم باشه . منظورم اینه که اگه چاپ کاتالوگ حرفه ای شرکتی بخوان بلاخره میتونن تشخیص بدن این کاتالوگ مبتدیه ولی در هر صورت دستگاه چاپگرت دستگاه خوبیه. به نظرم اگر تو طراحی کاتالوگ هم دقت کنی میتونی کاتالوگ خوب بدی بهشون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •