تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 41

نام تاپيک: قطع ناگهانی سیتالوپرام 40 و عوارض وحشتناک آن!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض قطع ناگهانی سیتالوپرام 40 و عوارض وحشتناک آن!!

سلام

من 6ماهه که سیتالوپرام40 مصرف میکنم
    و یک هفته است کلا گذاشتم کنار

سرگیچه های وحشتناک دارم و تند تند میخورم به دیوار و زمین
    و همینطور نشسته ام یهو قطع و وصل میشم, مثل برق خونه

خواب آلودگی شدید دارم ولی خوابم نمیبره
    هرکاری میکنم بعد 1ساعت کاملا فراموش میکنم و یادم نمیاد چیکار کردم

حتی حرفای بی تربیتی هم میزنم
    و اصلا نرمال نیستم دوستم ندارم دوباره شروعش کنم

تا کی این عوارض ادامه خواهد داشت

ممنونم

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

باید به روانپزشک مراجعه کنید.
    آخرین و بهترین راه حل.

داره خودمونی میشه SAEED 120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من 6ماهه که سیتالوپرام40 مصرف میکنم
    و یک هفته است کلا گذاشتم کنار

سرگیچه های وحشتناک دارم و تند تند میخورم به دیوار و زمین
    و همینطور نشسته ام یهو قطع و وصل میشم, مثل برق خونه

خواب آلودگی شدید دارم ولی خوابم نمیبره
    هرکاری میکنم بعد 1ساعت کاملا فراموش میکنم و یادم نمیاد چیکار کردم

حتی حرفای بی تربیتی هم میزنم
    و اصلا نرمال نیستم دوستم ندارم دوباره شروعش کنم

تا کی این عوارض ادامه خواهد داشت

ممنونم
    چه قدر بد ول کردی قرص رو..رفیق باید اول 1 ماه 20 میلش رو میخریدی میخوردی و بعد 1 ماه 10 میل می خوردی بعد 2 هفته همون 10 رو نصف میکردی

حقیقتش رو بگم خیلی بد قرص رو قطع کردی. از 40 میل اومدی روی 0.

ببین سیتالوپرام 20 میل هم داره. برو سریع داروخانه 20 میلش رو بخر 1 ماه بخور.

بعد 10 میلش رو بخر اونم 1 ماه بخور

بعد 10 میلش رو نصف کن چون 5 میل نداره...تا 2 هفته روزی نصف بخور بعد قطع کن.

این قطع و وصل شدن که میگی من خیلی وقته ترجبش کردم. فک رنکنم کسی تو دنیا اندازه من قرص ضد افسردگی زده باشه.سیتالوپرام زدم سرترالین فلوکسامین فلوکستین پاروسکتین تمام خانواده ssri رو زدم.

اینکه میگی قطع و وصل میشم رو دقیقا میدونم چیه منظورت. برا ی همینه که یهویی دوز 40 رو کردی 0 باید 1 ماه 20 میکردی 1 ماه 10 2 هفته نیم و سپس قطع.

ببین الان سریع برو داروخانه نسخه قبلیتم ببر چون بدون نسخه نمیدن برو بگو 1 بسته 20 میل بدید با 1 بسته 10 میل بعد بیا خونه سریع 1 دونه 20 میل برو بالا با 1 لیون آب هر روز تا 30 روز بعد 10 میل رو باز میکنی هر روز تا 30 روز میری بالا بعد اگر تونستی قطع میکنی

باز اگر دیدی سختته 1 ورق 10 میل میخری روزی نصفش رو میخوری تا 2 هفته بعد راحت قطع میکنی.
    دیگه این سرگیجه و قطع وصل شدن که ببین قشنگ درک میکنم چی میگی ها..چون خودم خیلی اینجوری شدم.

ولی این سری آخر که پله پله قطع کردم دیگه اینجوری نشدم.300 میلی گرم فولکسامین رو قطع کردم اصلا سرگیجه و قطع وصلی نشدم.

4. 2 کاربر از SAEED 120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو این انجمن خیلی ها قرص ضد افسردگی میخورن خیلیهاشونو میشناسم و خیلیهاشونم نمیشناسم مثلا میلاد و امید.. میلاد که کبدش ترکید اینقدر فلوکستین زد تو مغز استخونشم نفوز کرد. امید هم که کبدش ضد ضربست 80 میل فلوکس رو با 4 میل کلوز میره بالا

تازه نرمال میشه. خلاصه اینجا همه قرص بازن خیالت راحت با اطمینان 100% کارایی که گفتم رو بکن.

6. این کاربر از SAEED 120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سعید120 عزیز همونطور که گفتم نمیخوام دیگه یه میلی هم قرص مصرف کنم تمام این اطلاعاتی رو که دادی تجربه کردم

قرصای ضد افسردگی سرترالین فلوکستین سیتالوپرام زاناکس پروپرانولول نورتریپتیلین رو مصرف کردم
    قرصای خواب از جمله زولپیدوم دیازپام و این اواخر هم کلونازپام 2میلی میزنم چون خواب ندارم کلا

الان ضد افسردگی ها رو ترک کردم فقط مونده این سیتالوپرام که ببدجور داغونم کرده مخصوصا همون قطع و وصل شدن سر و بدنم انگار اتصالی دارم
    اگه اینو به خوبی پشت سر بذارم میرم سراغ قطع کلونازپام تا خوابمم تنظیم کنم

الان فقط میخوام بدونم اگه سیتالوپرام رو کم کم کاهش ندم چقدر این عوارض زول میکشه و به حالت نرمال برمیگردم؟؟
    ممنونم ازتون داداش گلم داداشای گلم .......

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سعید120 عزیز همونطور که گفتم نمیخوام دیگه یه میلی هم قرص مصرف کنم تمام این اطلاعاتی رو که دادی تجربه کردم

قرصای ضد افسردگی سرترالین فلوکستین سیتالوپرام زاناکس پروپرانولول نورتریپتیلین رو مصرف کردم
    قرصای خواب از جمله زولپیدوم دیازپام و این اواخر هم کلونازپام 2میلی میزنم چون خواب ندارم کلا

الان ضد افسردگی ها رو ترک کردم فقط مونده این سیتالوپرام که ببدجور داغونم کرده مخصوصا همون قطع و وصل شدن سر و بدنم انگار اتصالی دارم
    اگه اینو به خوبی پشت سر بذارم میرم سراغ قطع کلونازپام تا خوابمم تنظیم کنم

الان فقط میخوام بدونم اگه سیتالوپرام رو کم کم کاهش ندم چقدر این عوارض زول میکشه و به حالت نرمال برمیگردم؟؟
    ممنونم ازتون داداش گلم داداشای گلم .......
    2 ماه طول میکشه..ببین دیدی چه طوری میشه دینگ دینگ تو سر آدم انگار یه جوری میشه یهویی حالی به حالی میشه آدم..

من پارسال 300 میلو فلوکسامین رو یهویی قطع کردم 3 ماه این دینگ دینگ قطع وصلی رو روزای اول شدیده تو بعد 2 ماه کم کم تموم میشه.

ببین کلوز من قطع کردم..1 ساله شب 1 میل کلوز میزدم.از این سبحان سبزها 1 میلی .ب. نمیشه یهویی قطعش کنی چون لعنتی اظطراب مکینی عرق سرد..
    باید هر 2 هفته 25% کم کنی ازش..

ببین حالا

آیدیه یاهوت چیه؟ یه چیزایی خیلی مهم یه تجربه های طلایی میخواستم بهت بگم که تو انجمن نمیشه گفت آیدی منو ادد کن خیلی مهمه ها:
      محتوای مخفی: id yahoo 
    saeed.skystar

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان توجه داشته باشید ....که عواقب تجویز و استفاده از دارو های تجویز شده .......به عهده ی خود کاربر می باشد......

و اینکه دارو های اعصاب و روان رو انقدر با اطمینان نمیشه تجویز کرد...اونم بدون نظر روانپزشک.......

10. 5 کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشکر از مدیر محترم رعنا.. خطر مرگ داره قرص روانپزشکی سر خود خوردنش.

خیلی خیلی خطرناکه. یه تداخلایی داره که بحثش رو بخام باز کنم 100 صفحه باید توضیح بدم..

خیلی طولانیه بحث خطر قرصهای روانزشکی فقط باید سر خود نخورید همونطور که رعنا مدیر اینجا گفت..فقط روانپزشک
    Last edited by raana; 19-09-2014 at 16:15.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

نباید سر خود قطع میکردین ولی سیتالوپرام جز SSRI ها هست و از داروهای خیلی ضعیف حساب میشه شما با قطع کردنش دچار مشکل شدین یعنی اینکه در مصرف بقیه داروهای اعصاب هم شدیدا باید دقت کنین و هر دارویی رو با مشورت پزشک مصرف بفرمایید.

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببین رفیق بحث شما اینه که شما 6 ماه 40 میل سیتالوپرام زدی که کلی سرتونین زیاد میشه تو مغز. حالا یکدفعه قطعش کردی. و این باعث بر هم خوردن تعادل مواد شیمایی مغز شده..
    حالا شما یا برو روانپزشک که بهت دستور قطع کردن رو بده که به همون روشه پله پله میده یا هم خودت پله پله قطع کن.. اگه نکنی این حالت تا 2 ماه باهات میومنه.

به نظرم بحث شما تموم شدست دیگه. یا برگرد همون دوز 40 میل رو بخور و برو روانزپشکی که برات تجویز کرده بهش بگو من خوب شدم دیگه میخوام داروم رو قطع کنم . خودش میدونی چیکا رکنه.

بحث من اینه که اگر میخوای خودت داروتو قطع کنی ..نباید یهویی قطع کنی. آروم آروم. نبایید یهویی اون همه سرتونین که ناقل عصبیه یهویی کاهش پیدا کنه.بحث سر اینه.دچا رعدم تعادل روحی میشی رفیق.

بالاخره من هم روانپزشک زیاد رفتم هم شروع قرص و ترک قرص پله پله انجام میشه. یهویی نمیشه شما 300 میل فولکسامین بخوری.یهوی یهم نمیشه 40 میل سیتالوپرام رو قطع کنی.

شما میتونی یهویی 40 کیلو گرم بار رو برداری؟ 24 ساعته رو دوشت؟ یا روز اول 5 کیلو بعد هفته دوم 10 کیلو ماه دوم 20 کیلو و بعدش 40 کیلو؟

همونطور هم یهویی نمیتونی 40 کیلو رو بزاری زمین.چون اینقدر احساس سبکی میکنی..اول 50 کیلوشو میزاری زمین ..بدنت به اون وزن دارو عادت کرده رفیق

من دیگه صحبتم تموم شد تو این تاپیک رفیق فقط بدون من از 15 سالگی دارو میخورم الان 25 سالمه یه عمر تجربه دارو خوردن دارم. همینطور میلاد همینطور امید هیمنطور خیلیهای دیگه که اومدن تو این انجمن ما هم قبلا از 2004 عضو بودیم

ولی کن بن شدیم به خاطر بچه بازی. چه کسایی که اومدن سندروم سرتونین گرفته بودن..چه کسایی که 20 میل سیتا 1 سال زده بودن و یهوی یقطع کردن و هیچی هم نشد..روزگاری داشت این انجمن..
    Last edited by raana; 19-09-2014 at 16:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •