تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 41

نام تاپيک: قطع ناگهانی سیتالوپرام 40 و عوارض وحشتناک آن!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام و تشکر از پیام تون.

ببینید اصولا هیچ آزمایش خونی در هیچ جای جهان نمی گه شما افسرده ای یا نه. یه سری آزمایش مثل کورتیزول و ویتامین دی هست ولی خیلی مهم نیستن در مورد شما.

لیست قرصاتونو بذارید ببینیم چیه؟

من فکر می کنم پزشک باید صادق باشه با بیمار و این طرز جواب صحیح نیست.

انشاالله زودتر سلامت بشید.
    سلام ببخشید تازه دیدم
    من فقط escitaloperam 20 mil مصرف میکردم که سرخود بعضی روزا 40 mil خوردم
    برای خواب قرصquetiapin seroquel میخوردم ، اولاش ۵۰ میل بعد ۱۰۰ میل بعد ۱۵۰ .... ۳۰۰ ... الانم دیگه ۴۰۰ جواب نمیده .
    عجیبه قرصای منو دکتر با ازمایش خون تنظیم میکرد شایدم من اشتباه میکنم ولی برای تنظیم قرصا بعضی وقتا قبلش یه تست خون میگرفت ، یکی دوبارم تست ادرار گرفته بود

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام ببخشید تازه دیدم
    من فقط escitaloperam 20 mil مصرف میکردم که سرخود بعضی روزا 40 mil خوردم
    برای خواب قرصquetiapin seroquel میخوردم ، اولاش ۵۰ میل بعد ۱۰۰ میل بعد ۱۵۰ .... ۳۰۰ ... الانم دیگه ۴۰۰ جواب نمیده .
    عجیبه قرصای منو دکتر با ازمایش خون تنظیم میکرد شایدم من اشتباه میکنم ولی برای تنظیم قرصا بعضی وقتا قبلش یه تست خون میگرفت ، یکی دوبارم تست ادرار گرفته بود
    سلام

این قرصا برام آشنا نیستن. تو نت سرچ کردم و کمی راجع بهشون خوندم.

به نظرم شما به پزشک جدیدی مراجعه کنید و درمان رو خیلی جدی پیگیری کنید.

قرصا خیلی تخصصی هستن و از انواع رایج نیستن. شما نوار مغزی داده بودید؟

مراکز تخصصی درمانی هم هستن که خیلی بهترن و تحت نظر دانشگاه ها هستن.

واقعا من هر راهنمایی به جز این بکنم به جز چرندیات چیزی نگفتم چون قرص ها کاملا برام نا آشنا هستن.

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

چرا دوز قرص هاي اعصاب به تدريج هي زياد ميشن؟يعني مثلا مني كه با 20 ميل سيتالوپرام شروع كردم بعد از مدتي ديگه اون دوز روم و جواب نميده و بدن بهش تحمل پيدا ميكنه؟

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

چرا دوز قرص هاي اعصاب به تدريج هي زياد ميشن؟يعني مثلا مني كه با 20 ميل سيتالوپرام شروع كردم بعد از مدتي ديگه اون دوز روم و جواب نميده و بدن بهش تحمل پيدا ميكنه؟
    در مورد داروهای ضد افسردگی و بیماری های روانی فاز اول درمان با دوز پائین شروع میشه چون اوایل مصرف نوسانات خلق پیش میاد و با دوز بالا ممکنه میزان عوارض اونقدر شدید باشه که فرد حتی به خودش آسیب بزنه. بعد از اینکه پزشک مطمئن شد قرص با وضعیت فرد سازگاری داره اقدام به افزایش دوز میکنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام

این قرصا برام آشنا نیستن. تو نت سرچ کردم و کمی راجع بهشون خوندم.

به نظرم شما به پزشک جدیدی مراجعه کنید و درمان رو خیلی جدی پیگیری کنید.

قرصا خیلی تخصصی هستن و از انواع رایج نیستن. شما نوار مغزی داده بودید؟

مراکز تخصصی درمانی هم هستن که خیلی بهترن و تحت نظر دانشگاه ها هستن.

واقعا من هر راهنمایی به جز این بکنم به جز چرندیات چیزی نگفتم چون قرص ها کاملا برام نا آشنا هستن.

نه نوار مغزی نگرفتن ولی این قرصا که خیلی معروفن اسم دیگه ی اس سیتالو پرام لکساپرو هست ، اسم قرص خوابمو بهر کی گفتم میشناخته

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

در مورد داروهای ضد افسردگی و بیماری های روانی فاز اول درمان با دوز پائین شروع میشه چون اوایل مصرف نوسانات خلق پیش میاد و با دوز بالا ممکنه میزان عوارض اونقدر شدید باشه که فرد حتی به خودش آسیب بزنه. بعد از اینکه پزشک مطمئن شد قرص با وضعیت فرد سازگاری داره اقدام به افزایش دوز میکنه.
    نه نگرفتين چي ميگم منظورم اينه چرا به مرور زمان براي رسيدن به اون حال خوب قبلي بايد دوز دارو افزايش داد؟

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

نه نگرفتين چي ميگم منظورم اينه چرا به مرور زمان براي رسيدن به اون حال خوب قبلي بايد دوز دارو افزايش داد؟
    اگر منظورتون تحمل دارویی هست، تا جایی که من میدونم داروهای افسردگی تحمل دارویی ندارند. اینکه پزشک به کسی توصیه میکنه دوز رو بالاتر ببره بستگی به پیشرفت وضعیت فرد و شرح حالش داره. اگر بیمار حس کنه بعد مثلا چند ماه نیاز به مصرف دارو بیشتر داره احتمالا اتکای بیش از حدی به دارو برای درمان داره. در حالی که دارو مثل عصا برای کسی هست که پاش شکسته و قراره تا استخون ها جوش بخوره ازش استفاده بشه. اگر کسی که اسیب استخوانی دیده مراقب های دیگه رو انجام نده مثلا کچ نگیره، یا برای ریکاوری فیزیوتراپی نره شاید مجبور بشه بعدا بجای یه عصا دوتا عصا بگیره. در خصوص بیماری های روان هم همینه...

8. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    برای فردی مسن که حدود 1 ماه از سیتالوپرام استفاده کرده ( هر 12 ساعت 5میل یا 1/4 قرص 20 میل) قطع کردنش مشکل ایجاد میکنه
    دکتر برای مادرم داده پیراستام 800 و سیتالوپرام

داره خودمونی میشه zx7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    برای فردی مسن که حدود 1 ماه از سیتالوپرام استفاده کرده ( هر 12 ساعت 5میل یا 1/4 قرص 20 میل) قطع کردنش مشکل ایجاد میکنه
    دکتر برای مادرم داده پیراستام 800 و سیتالوپرام
    بله بهتره که بتدریج با کم کردن دوز در طی دوهفته تا یکماه قطع بشه

11. این کاربر از zx7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2019
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جالب بود.. البته این بستگی به بدن طرف داره داشتم راجع به قرصا می خوندم اما شما مثل طنز برخورد کردید با این قضیه البته گریه داره حال ما جوونا اما وضعیت اکثر جوونای ایرانی همینه

- - - Updated - - -

جالب بود.. البته این بستگی به بدن طرف داره داشتم راجع به قرصا می خوندم اما شما مثل طنز برخورد کردید با این قضیه البته گریه داره حال ما جوونا اما وضعیت اکثر جوونای ایرانی همینه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •