تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 41

نام تاپيک: قطع ناگهانی سیتالوپرام 40 و عوارض وحشتناک آن!!

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

تو این انجمن خیلی ها قرص ضد افسردگی میخورن خیلیهاشونو میشناسم و خیلیهاشونم نمیشناسم مثلا میلاد و امید.. میلاد که کبدش ترکید اینقدر فلوکستین زد تو مغز استخونشم نفوز کرد. امید هم که کبدش ضد ضربست 80 میل فلوکس رو با 4 میل کلوز میره بالا

تازه نرمال میشه. خلاصه اینجا همه قرص بازن خیالت راحت با اطمینان 100% کارایی که گفتم رو بکن.
    این دوستمون درست میگه داروهای ضد افسردگی کبد رو داغون میکنن
    ولی چیزی که جالبه این امید خان کبدشون ضد ضربه هست

2. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض ريتالين با سيتالوپرام

ببخشيد من براي امتحان اول ريتالين ميخودرم بعد يك امتحان جامعه داشتم كه يك ماه هر روز ميخوردم و جون نسخه نداشتم ايرانيش رو از بازار آزاد ميخريدم كه اثلا مثل خارجيش نبود و حتي روزي ٧ ٨ تا ميخوردم كه يكم تاثير بزاره و بعد از اون مدت كه يكي دوماه ميگذره رفتم دكتر روان پزشك چون اوضا روحيم خيلي بد بود بهم سيتالوپرام داد و دارم ميخورم ولي باز امتحان خيلي خيلي سخت ديگه دارم يعني همون امتحان و دو روزه باز شروع كردم ريتالين بخورم ولي هيچ تاثري روم نداره و اين كه از وقتي سيتالو پرام شروع كردم خيلي فراموشي گرفتم و اينم بگم به دكترم نگفتم كه ريتالين خوردم وميخا بخورم..... تورو خدا اگه كسي ميدونه جواب بده...

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

روزی 7 8 تا خوردید بخاطر تاثیر تمرکز و حافظه؟ دوست عزیز 7 8 تا برای یوفوریا و سرخوشی و نشئگی است همین مقدار کافی است که کل سیستم reward رو از بین ببرین و دیگه بدون ریتالین نتونید از زندگی لذت ببرید.
    ریتالین معجزه نمی‌کند، 1/4 تا 1/2 قبل مطالعه شاید کمک کند ولی بیشتر از آن باعث مانیا می‌شود و هر آنچه که بدون ریتالین هم می‌توانستید بخوانید را نمی‌توانید به پیش ببرید و بخوانید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلاام دوستان.. من حدود ی سال و نیمه مشکلات افسردگی دارم.. ببینین اولش ی شب ی حالت شوک بهم دست داد جوری ک حتی چن لحظه تکلم برام سخت شده بود.. بعد از اون چن بار این حالت شوک رو داشتم.. ی شب هم سردرد حلقه ای شدید داشتم ی مدت برام فلوکستین و ی سری داروهای دیگه نوشت دکتر ک فقط فلوکستین بهم میساخت.. گذشت و بعد چن وقت ک بهتر شدم ی ماه نفس تنگی شدید گرفتم دیگه زیاد ببیرون نرفتم پشت سرش دندون درد و معده درد شدید کلا هر دردی ک بگی گرفتم.. وضع روحیم خیلی داغون شده بود دیگه غروبا فقط گریه میکردم.. ی دکتر سنتی هم رفتم ی مقدار ک معدم بهتر شد بعد چن ماه روحیم بهتر شد ولی سردرد داشتم.. دیگه تثمیم گرفتم برم پیش روانپزشک و اون بهم گفت اینا شوک عصبیه ی اسمی هم داشت یادم رفت.. سیتالوپرام و بوسپیرون برام نوشت ک خوشبختانه افسردگیم بهتر شد ولی خیلی حالت خواب الودگی دارم ب حدی ک احساس میکنم روحم جدا میشه..ی دوماهیه خودم شروع کردم دوزش رو کم کردم طوری ک الان روزی ی نصفه میخورم ولی باز هم تا میخوام قطع کنم عوارضش تاثیر میذاره سرگیجه منگی و .. دارم.. الان زندگیم مختل شده موندم بخورم نخورم در هر صورت اذیت میشم.. ینی این وضعیت خوب شدنی نیست؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

سلام من هم 6 ماهه سیتالوپرام، هیدروکلروپرامین و کلرو دیازپوکساید مصرف می کنم. البته با دستور پزشک بعد از یه مدت کلونازپام رو جایگزین کلرودیازپوکساید کرد و بعدش با کم کردن دوز دارو کلا کلونازپام رو هم قطع کرد. البته بهم گفت هر وقت به نهاییت بیقراری رسیدم دیدم نمی تونم تحمل کنم یک چهارم کلونازپام رو میتونم مصرف کنم. دکتر بهم گفت که باید یک سال و نیم این داروها رو مصرف کنم که وقتی شنیدم خیلی شوکه شدم. 6 ساله که ازدواج کردم و میخام باردار شم اما تصمیم گرفتم قبلش همه ی مشکلاتم رو رفع کنم و رفتم پیش دکتر. حملات پانیک داشتم. فکر می کردم با چندهفته مصرف دارو خوب میشم . اوایل از دکتر می پرسیدم تا کی باید مصرف کنم بهم نمیگفت میگفت تا هر وقت که من بگم اما بعد از سه ماه مصرف بالاخره دوباره ازش پرسیدم و گفت یک سال و نیم. باهاش صحبت کردم و گفتم که میخام باردار شم گفت ممکنه که با قطع داروها دوباره بیماری برگرده. نمیدونم که باید چیکار کنم الان حدود یه هفته است که 40 میل سیتالوپرام رو کردم 30 میل و خدایا شکر مشکلی ندارم. به نظرتون دارو رو همینطور پله پله قطع کنم حملات پانیک برمیگرده؟کسی تجربه ای داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راه و روش داره، نباید یهویی انجام بدی، باید دوزشو کم کنی و یواش یواش زیر نظر دکتر معالجت کمش کنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام . من ۹ سال سیتالوپرام و الپرازولام خوردم . جدیدا دچار حمله های اضطراب میشدم . ۲۰ صبح میخوردم ۲۰ شب . مراجعه کردم به دکتر . به من گفت تو دیوانه ای ۹ سال خوردی . الان یه قرض اضافه کرده به جا دوز شبم . چندروزه اول که انقدر حالم بد میشد که داشتم منفجر میشدم.الانم روزی ۲ ۳ ساعت میاد سراغم. حملات پنیک . . دارم تحمل میکنم . کسی اگه میتونه کمکم کنه که راحت تر طی کنم
    Last edited by siamak2m63; 10-11-2018 at 00:00.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان دستم به دامنتون من حدود یک سال escitaloperam مصرف کردم ، دکتر بیس میل تجویز کرده بود ولی من خودسر بعضی روزا چهل میل میزدم بعد از مدتی یهویی ول کردم نمیدونستم موضوع چیه . حدود یک سال بدون قرص طی کردم دوباره شروع کردم ولی اروم اروم‌زیادش کردم چون اطلاعاتم بیشتر شده بود ، حدود پنج ماه بیست میل مصرف کردم و الانم ترکش کردم البته اروم اروم ، حدودا دو هفته ده میل بعدش یه هفته پنج میل یا کمتر بعدشم تموم . الان تقریبا دو هفته از اخرین پنج میل گذشته ولی خیلی خیلی عصبی ام ، یه مسئله کوچیک باعث میشه در حد دیوانگی واکنش نشون بدم ، میخوام فریاد بکشم ، خودمو بزنم . حتی مسائل کوچیکی مث بردو باخت تیم مورد علاقه م یا پشیمونی شدید از زدن یه حرف نابجا که از زندگی نامیدم میکنه انگار خسته م و دیگه نمیتونم ادامه بدم انگار ادم کشتمو و ده سال دیوانه وار دارم جورشو میکشم . دوستان میشه راهنمایی کنن ، من اون یه سالی که مصرف نکردم تقریبا همینطوری بودم ولی خیلی کمتر ، ینی اگر همونطوری بمونه ، باید تنها زندگی کنم کل عمرم ، چون بشدت پتانسیل کشوندن روابط به جاده خاکی دارم ، موضوعای خیلی ساده رو الکی خیلی بزرگ میکنم و خیلی زود عصبی میشم و حکم های سیاه و سفید میدم به اتفاقای زندگیم . لطفا روشنم کنید
    Last edited by ddmmilad; 24-01-2019 at 12:04.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان دستم به دامنتون من حدود یک سال escitaloperam مصرف کردم ، دکتر بیس میل تجویز کرده بود ولی من خودسر بعضی روزا چهل میل میزدم بعد از مدتی یهویی ول کردم نمیدونستم موضوع چیه . حدود یک سال بدون قرص طی کردم دوباره شروع کردم ولی اروم اروم‌زیادش کردم چون اطلاعاتم بیشتر شده بود ، حدود پنج ماه بیست میل مصرف کردم و الانم ترکش کردم البته اروم اروم ، حدودا دو هفته ده میل بعدش یه هفته پنج میل یا کمتر بعدشم تموم . الان تقریبا دو هفته از اخرین پنج میل گذشته ولی خیلی خیلی عصبی ام ، یه مسئله کوچیک باعث میشه در حد دیوانگی واکنش نشون بدم ، میخوام فریاد بکشم ، خودمو بزنم . حتی مسائل کوچیکی مث بردو باخت تیم مورد علاقه م یا پشیمونی شدید از زدن یه حرف نابجا که از زندگی نامیدم میکنه انگار خسته م و دیگه نمیتونم ادامه بدم انگار ادم کشتمو و ده سال دیوانه وار دارم جورشو میکشم . دوستان میشه راهنمایی کنن ، من اون یه سالی که مصرف نکردم تقریبا همینطوری بودم ولی خیلی کمتر ، ینی اگر همونطوری بمونه ، باید تنها زندگی کنم کل عمرم ، چون بشدت پتانسیل کشوندن روابط به جاده خاکی دارم ، موضوعای خیلی ساده رو الکی خیلی بزرگ میکنم و خیلی زود عصبی میشم و حکم های سیاه و سفید میدم به اتفاقای زندگیم . لطفا روشنم کنید
    سلام

باید دارو های دیگه رو هم در کنار این دارو دوباره شروع کنید بهتره برید دکتر.

اگرم دکتر رفتن رو دوست ندارید یا ..... باید یه فکر جدی بکنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام

باید دارو های دیگه رو هم در کنار این دارو دوباره شروع کنید بهتره برید دکتر.

اگرم دکتر رفتن رو دوست ندارید یا ..... باید یه فکر جدی بکنید.
    ینی تا اخر عمر باید قرص بخورم ؟ ینی هیچ راه بهتر شدنی وجود نداره ؟
    من قبل از شروع قرصا عصبی بودمو افسرده ولی نه تا این حد ، این حالت الان من ینی یکی از عوارض همیشگی قرصاست ؟ یا من اشتباه استفاده کردم مث برهه هایی سرخود چهل میلی میخوردم که نتیجه ش شده این حالت من ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •