تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل با تبلت گارانتی سازگار

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض مشکل با تبلت گارانتی سازگار

مشکل با تبلت lenovo s6000

9 ماه پیش این تبلت را با گارانتی سازگار خریدم

اون زمانی هنوز شرکت سازگار رام فعال کننده مکالمه این تبلت را نیاورده بود منم فقط از سیم کارت دیتای رایتل استفاده میکردم
    بعدش متوجه شدم که یک ماه پیش شرکت سازگار رام جدید اورده به گارانتی مراجعه کردم تا رام عوض کنم مکالمه اضافه بشه
    تبلت را تحویل گارانتی دادم
    3 روز بعد که تحویل گرفتم جلوی خودشون سیم کارت انداختم داخلش دیدم اصلا سیم کارت را نمیشناسه
    بعدش گفتم سیم کارت را نمیشناسه اولش گفتند که سیم کارت شما مشکل داره گفتم همین الان روی گوشی سامسونگ در آوردم دارم روی تبلت تست میکنم تبلت سیم کارت را گرفتند بردند یک اتاق جدا سیم کارت را شناخت گفتم مشکل چی بود گفت باید با سیم کارت داخل شیار تبلت بازی کنی تا سیم کارت را بشناسه
    دیگه دست به تبلت نزدم یک ماه بعد سیم کارت همراه اول را با ایرانسل داخل خونه عوض کردم دیدم اصلا تبلت نه سیم کارت همراه اول را میشناسه نه ایرانسل را
    بردم گارانتی گفتش شما زدی 3 تا از پین های سیم کارت را شکستی گفتم من یک ماه پیش برای تعویض رام آوردم شما اینجور به من گفتید باید با سیم کارت بازی کنید تا تبلت سیم کارت را شناسایی کند هیچ جور زیربار نمیرند که خودشون خراب کردند گفتند شامل گارانتی نمیشه 80 تومن هزینه میخوره
    منم قبول نکردم
    حالا شما میگید چطور میشه اینها را محکوم کرد؟
    Last edited by years; 17-09-2014 at 11:25.

2. 2 کاربر از years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aref.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

من خودم تبلت گرفتم و بعد از دو ماه سوکتش خراب شد در حالی که من اصلا ازش استفده نمیکردم و بردمش گرانتی گفت مشکل از شارژتون بوده و سوکت رو خراب کرده و در حالی که شارژ هم تو خود جعبه گوشی بوده و به من گفتند اگه تعمیر میخوای ما برات 30 هزار تومان درست میکنیم و بعد از تحویل یکی از دوستام هم همین طوری شده بود و برده تعمیر گاه ازش 15 هزار تومان گرفتند ...

میبینی مشکل خودشون رو قبول نمیکنند و برای تعمیر هم 15 هزار تومن گرون تر گرفتند ...

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

مشکل اینجاست که جلوی خودش سیم کارت انداختم یک بار گرفت جواب داد بار دوم سیم کارت جواب ندادن بعدش تبلت را بردم پیش همکارش گفت باید با سیم کارت داخل شیار بازی کنی تا جواب بده
    بعدش جواب نداد
    بنظرم عیب از کاستوم رام تبلت هست مشکل باید نرم افزاری باشه
    حروم خوری هم حدی داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •