تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: معرفی گیرنده دیجیتال ----T کانال های تلویزیونی برای موبایل و تبلت Android & apple ios اندروید و ای او اس

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض معرفی گیرنده دیجیتال ----T کانال های تلویزیونی برای موبایل و تبلت Android & apple ios اندروید و ای او اس

DAC ----T چیست؟

این دستگاه کوچک یک ----T منحصر بفرد است که امکان تماشای کلیه شبکه‌های تلویزیونی دیجیتال (و نه آنالوگ) را بر روی کلیه گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی و اپلی فراهم می‌کند.
    مشابه این دستگاه وجود ندارد و برخی از گوشی‌های چینی که دارای تلویزیون هستند هم فقط می‌توانند شبکه‌های تلویزیونی آنالوگ را پخش نمایند.
    مزیت استثنایی DAC ----T آن است که برای دریافت تلویزیون دیجیتال نیاز به اینترنت نیست و هیچ هزینه‌ای هم برای کاربر ندارد.
    DAC ----T از طریق شبکه بی‌سیم (WiFi) امواج شبکه‌های دیجیتال را برای موبایل و یا تبلت شما ارسال می‌نماید.

خیلی گیرنده هست . هر چی پول بدی اونقدر اش میخورهی . این گیرنده pad tv که قیمتش 100 هزارتومنه فقط به تبلت ها و گوشی هایی میخوره که پورت micro usb داشته باشند . و فقط بر روی اندروید جواب میده . و حتی HD هم نمیتون

اما من خودم از این دارم . که اوایل حدود 300 بود اما الان شده قیمتش 240 تومن . گیرندگی بسیار قوی داره . من همه جا در داخل خونه و بیرون تونستم شبکه ها رو مخصوصا irib hd test رو بگیرم .

نام دستگاه : DAC ----t D-TV

(به دلیل قوانین نمیتونم بگم کدوم فروشگاه ها دارن . فقط کافیه اسمش رو تو گوگل سرچ کنید . "فروش گیرنده دیجیتال dac ----t " کلی براتون سایت میاره که این دستگاه رو میفروشن.)

خوبیش اینه که باتری داخلی داره و انتن داخلی با کیفیت بالا . و تبدیل انتن هوایی هم داره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان بین این سه مدل کدوم بهتره?
    Witv mygica (170$)
    Pad tv pt360 (110$)
    Pad tv (pt115)

بیشتر منظورم اینه که اختلاف قیمتشون دقیقا مربوط به چه چیزیشون میشه ، مخصوصا دو تای اخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •