تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 41

نام تاپيک: آیا در این رنج قیمت؛چیزی بهتر از ASUS N550JK میتونه نسیبم بشه؟!

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

13 آیا در این رنج قیمت؛چیزی بهتر از ASUS N550JK میتونه نسیبم بشه؟!

سلام بر همه ی اساتید گرامی...
    راستش بنده به دنبال یه لپ تاپ بسیار قدرتمند بودم که چشمم افتاد به ASUS N550JK و کاملا منو مجذوب خودش کرد...
    به نظرتون با این رنج قیمت (4 میلیون) میتونم چیزی با کانفیگ و آپشن های بهتری پیدا کنم ؟

تقریبا کانفیگ فوق العاده ای داره این لپ تاپ به جز 3 تا چیزی که خیلی بهش اهمیت میدادم که به ترتیب اولویت مینویسم...

1.نداشتن حسگر اثر انگشت
    2.نداشتن بلو-ری رایتر
    3.نداشتن صفحه ی لمسی(که این گزینه از اهمیت کمتری از 2 تای دیگه برام برخورداره)

آیا شما نظرتون مثبته نسبت به این لپ تاپ؟
    اگر کمی صبر کنم (نهایت تا اواخر مهر ماه) میتونم چیز بهتری گیر بیارم؟
    آیا لپ تاپی میشناسید که 2 خصوصیات اولی که نام بردم رو داشته باشه حداقل با همین کانفیگ؟

خلاصه من به دنبال بهترین هستم همیشه...و قیمت دستگاه برام همیشه کمترین اهمیت رو داره.برای همین لپ تاپ های اصلیم MacBook Pro و MacBook Air هستش...

اما یک لپ تاپ برای گیماستفاده های مالتی مدیا میخوام.
    و برند ASUS نداشتم هیچ وقت؛از نظر کیفیت ساخت و از نظر ظاهری(که خیلی خیلی برام اهمیت داره) آیا مورد تایید شما هست؟

ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    انجمن لپ تاپ پی سی ورلد:)

پيش فرض

سلام اگه حسگر اثر انگشت میخواین باید برید سمت لنوو سری thinkpad
    بلوری که هم که لپ تاپ های مختلف از برند های مختلف دارن
    . اما صفحه نمایش لمسی
    در یک کلمه بگم بدردنخور و افتضاح چون اثرانگشت روش میمونه و صفحه نمایشش مثل اینه هست و خیلی ازیت میکنه به نظر من این لپ تاپ ارزش خرید در برابر قیمت نداره البته این نظر من هست

3. 2 کاربر از milad n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام
    به نطرم گزینه خوبیه ولی برای گیم پیشنهاد نمیشه (سیستم خنک کنندش ضعیفه) و وزنش زیاده

یه نگاهی به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وlenovo y5070 بنداز

لنوو بسیار باریکه و به نظرم خوشتون بیاد

5. 3 کاربر از alli1600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز. اگه برای بازی می خواید و همون جور که گفتید، قیمتش براتون مهم نیست و از برند Asus خوشتون میاد، بهتون پیشنهاد میدم Asus G750JZ رو بخرید. اینم لینکش از سایت رسمی Asus. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از بخش Specifications مشخّصات دقیقشو می تونید ببینید! این لپ تاپ مورد 2 رو فقط داره که Blu-Ray Writer ـه! با این مشخّصات قدرتش بسیار بالائه! حتما خوشتون میاد!

7. این کاربر از Pitbull2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

لپ تاپ فوق (n550)برا مولتی مدیا و گیم نچندان سنگین(بدلیل استفاده نکردن از گرافیک حرفه ای نسبت ب رقبا) مدل مناسبی هست
    مدلی از ایسوس با همون کیفیت که صفحه لمسی نداشته باشه و یسری اپشن الکی مثل لیپ موشن و ... نداشته باشه n56jr هست
    بنظر من همون مک بوک شما اگز سری رتینا باشه کار مولتی مدیا رو انجام میده و برای گیم هم فقط ی بار با ps4 باژی کنید اون وقت دیگه هرگز سراغ لپتاپ نمیرید

9. 2 کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

برای گیم که خودم منتظرم تا بازی های مورد نظرم برای Xbox One بیاد و بدون شک سمت اون میرم...

ولی برای دخترم(که ماشالله گیم هایی که بازی میکنه همگی سنگین هستن و با گرافیک بالا) میخوام و خودمم برای گیم هایی که اختصاصا برای PC هستن میخوامش...

راستش اون Asus G750JZ رو یه نگاه کردم و اصلا از ظاهرش خوشم نیومد...راستش متاسفانه لپ تاپ هایی که اختصاصا برای گیم هستن اصلا ظاهرشون به دلم نمیشینه...

اون یکی دوستمون که لپ تاپ MSI GE60 رو معرفی کردند هم اولین چیزی که تو ذوقم زد ظاهرش بود.و اینکه دیدم گرافیکش از اون مدلی که مد نظر من هست 2 گیگابایت ضعیف تره....!
    از اونجایی که من با لپ تاپ های Apple همیشه کار میکردم؛بنابراین این ظاهر های غیر متعارف یه مقدار درکش برام سخته و من زیبایی رو در سادگی و رنگبندی های مات (نظیر سفید یا مشکی).

آیا بلو-ری رایتر و حسگر اثر انگشت رو نمیشه به صورت پورتابل (جداگونه) از طریق USB به لپ تاپ وصل کردش؟یعنی میشه اونا رو جدا گونه تهیه کرد و به لپ تاپ اضافه کرد؟
    مثلا من الان کارت صدای creative sound blaster 5.1 pro USB دارم و از طریق USB به لپ تاپم وصله و اسپیکر 5.1 Logitec DTS دارم ...
    آیا میشه بلو-ری رایتر و حسگر اثر انگشت هم به این شکل داشت؟

یعنی به نظرتون با اون کانفیگی که ASUS N550JK داره بازم تو بازی کردن Game در حالت High Detail (مثلا بازی کردن FIFA15 در حالت بالاترین جزئیات) یا SIMS4 (برای دخترم) مشکلی ایجاد میشه؟
    اگه به خاطر سیستم خنک کننده هستش ؛ آیا نمیشه از Coolpad های هیولا وار (!!!) استفاده کرد براشون تا مشکلشون رفع بشه؟

پ.ن:
    از Lenovo Y5070 - B خوشم اومد...یعنی تنها مدلی بود که معرفی شد در این تاپیک و چشمم رو گرفت؛فقط ایکاش هارد SSD با حجم بیشتری داشت!(آیا مدلی هست با همین کانفیگ که هارد SSD با فضای بیشتری در اختیارم بذاره؟)
    همگی آیا این مدل رو تایید میکنید؟
    فقط اینکه ایکاش باطریش بهتر بود؛4.5 ساعت یه مقداری برام کمه؛ولی میشه باهاش کنار اومد...ولی با تعداد درگاه های بسیار محدود USB (خصوصا USB3 به سختی میشه کنار اومد خداییش)
    چرا این درایو نوری نداره؟!!!!!!!چکار کنم اگه لازم داشتم خب؟!از اونجایی که تعداد پورت های USBــش بسیار محدوده خیلی سخته بخوام از یه درایو نوری پورتابل استفاده کنم.نظرتون چیه؟
    سیستم خنک کنندگیش خوبه؟
    یعنی بع نظرتون همه چیز تمام به حساب میاد یا نه؟
    Last edited by S0R3N4; 16-09-2014 at 11:06.

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

[QUOTE=S0R3N4;8389114]

آیا بلو-ری رایتر و حسگر اثر انگشت رو نمیشه به صورت پورتابل (جداگونه) از طریق USB به لپ تاپ وصل کردش؟یعنی میشه اونا رو جدا گونه تهیه کرد و به لپ تاپ اضافه کرد؟

/QUOTE]

میتونین با خرید یه درایور نوری اکسترنال، بحث بلو-ری رو حل کنین ولی من تا حالا حسگر اثر انگشت اکسترنال ندیدم !!

از حسگر اثر انگشت تو چه مواردی استفاده میکنین؟

12. این کاربر از Amir-Rainman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

ظاهرا y5070 داخل جعبش درایو نوری اکسترنال موجود داره
    حسگر اثر انگشت خیلی وقته دیگه توی لپتاپ ها استفاده نمیشه چون سیستم های امنیتی قوی تری هست
    شما میتواند روی بایاس رمز بگزارید
    ویندوز هشت خیلی امنیتش بالا رفته

14. 2 کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    انجمن لپ تاپ پی سی ورلد:)

پيش فرض

اون یکی دوستمون که لپ تاپ MSI GE60 رو معرفی کردند هم اولین چیزی که تو ذوقم زد ظاهرش بود.و اینکه دیدم گرافیکش از اون مدلی که مد نظر من هست 2 گیگابایت ضعیف تره....!

یعنی به نظرتون با اون کانفیگی که ASUS N550JK داره بازم تو بازی کردن Game در حالت High Detail (مثلا بازی کردن FIFA15 در حالت بالاترین جزئیات) یا SIMS4 (برای دخترم) مشکلی ایجاد میشه؟
    اگه به خاطر سیستم خنک کننده هستش ؛ آیا نمیشه از Coolpad های هیولا وار (!!!) استفاده کرد براشون تا مشکلشون رفع بشه؟
    سلام دوست عزیز اشتباه نکن گرافیک ام اس ای DDR5 هست ولی N550 DDR3
    در مورد بلوری هم که میتونیداکسترنال بگیرید
    کول پد هم تاثیر زیادی نداره و این لپ تاپ مالتی مدیا هست و سیستم خنک کننده ضعیف
    به نظر من یا برید سمت Y5070 و یا ام اس ای GS60 GHOST PRo که ماتریس تازه وارد کرده مشخصات لپ تاپ رو ببینید سیمز رو تیکه پاره میکنه(LoL)
    با شرکت ماتریس تماس بگیرید و قیمتش رو بپرسید اپه وقت کردید قیمتش رو هم ان جا بگید با تشکر

16. 2 کاربر از milad n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

درموردy5070-B باید بگم به خاطر اینکه خیلی باریکه درایو نوری نداره از تصاویرش خیلی باریکتره (عکس ها بزرگ نشونش میدن)
    به نظر منم اول لنوو بعد MSI
    در مورد SSDهم باید بگم که به خاطر هیبریدی بودن هارد همون 8 گیگ بیشتر نمیشه در حقیقت همین 8 گیگ رو هم اجازه دسترسی نمیده(مثل حافظه کش CPU عمل میکنه) ولی سرعت هارد خیلی بالان(مثل SSDنمیشه)

18. 2 کاربر از alli1600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •