تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 51

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2015 - 2014

آخر فروم باز Dark Soul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

داش اين كد انجمن قضيه اش چيه؟
    من تيم و ساختم اين كد رو نفهميدم.
    بعد جايزه رو ميفرستن ايران؟
    غلام اين علم و صنعتم
    ببین دوست من معلومه که اموزش را با دقت نخوندی
    این کد ، کد لیگ P30World هست . برو به قسمت لیگ ها و
    Join a League رو بزن بعد این کد را وارد کن اونموقع وارد لیگی میشه که فقط بچه های این انجمن توش هستند .
    شما برنده بشو اگه نفرستادن می ریم ازشون می گیریم ، البته چون اولین بار هست شرکت می کنید بیشتر روی جنبه سرگرمیش تمرکز کنید .
    ي سوال ديگه .تيم رو اينتر كردي فرستادي .بعد بازم قبل بازي بخواي تعويض كني باس ترانسفر كني ؟
    متاسفانه وقت نشد من یکسری توصیحات تکمیلی رو اضافه کنم ، بگذریم ...
    نه تعویض در همون صفحه اول انجام میشه بین بازیکنای داخل زمین و بازیکنای روی نیمکت .
    شما بازیکنایی را که سه شنبه بازی دارند را بیار تو زمین و بازیکنای ضعیفتری که چهارشنبه بازی دارند را به ترتیب قدرت از چپ به راست بچین .(بخاطر تعویض اتوماتیک که احتمالا بعدا توضیح داده بشه و همچنین به موقع تعویض نکردن )
    Last edited by Dark Soul; 15-09-2014 at 17:16.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

داش تعويض فقط واسه اينه كه نفقل و انتقال كمتري انجام بدي تو هفته بعد تر وگرنه تركيب اصلي حساب ميشه .
    بعد هر هقته فقط به نفر اول جايزه ميدن درسته؟
    كسي كه بيشترين امتياز رو بياره.
    ليگ رفتم جوين رو زدم كد رو ميزنم ميگه شما هنوز وارد ليگي نشدينو اشتباه هست و اينا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

داش من تو فوتبال فانتزي ورزش 3 شركت كردم اونجا اينجوريه .ولي قبول كن بالاخره يه هفته ميشه از همه بيشتر بود اون قدرم سخت نيست .بر ميگرده به شانسنت

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

داش تعويض فقط واسه اينه كه نفقل و انتقال كمتري انجام بدي تو هفته بعد تر وگرنه تركيب اصلي حساب ميشه .
    بعد هر هقته فقط به نفر اول جايزه ميدن درسته؟
    كسي كه بيشترين امتياز رو بياره.
    ليگ رفتم جوين رو زدم كد رو ميزنم ميگه شما هنوز وارد ليگي نشدينو اشتباه هست و اينا
    اول از همه دوست من پشت سر هم پست نزنید بجاش زیر پستتون گزینه " ویرایش پست " را بزنید و مطلب جدیدتون را اضافه کنید .
    -متوجه منظورتون نمی شم ،بازیکنان ذخیره امتیازی را که کسب می کنند براتون محسوب نمیشه فقط بازیکنانی که توی ترکیب اصلی هستند امتیازشون براتون حساب میشه .
    -در مورد جایزه هم بله و به برنده هر راند هم یک جایزه دیگه می دن .
    -کد را دستی وارد کن .
    داش من تو فوتبال فانتزي ورزش 3 شركت كردم اونجا اينجوريه .ولي قبول كن بالاخره يه هفته ميشه از همه بيشتر بود اون قدرم سخت نيست .بر ميگرده به شانسنت
    در ورزش 3 فقط از ایران شرکت می کنند اما در فانتزی یوفا از همه ی دنیا شرکت می کنند و به نظرم شناخت تیمها ، بازیکنها و حتی گروه بندی ها و ... بسیار مهمند و البته درصدی هم به شانس مربوطه .
    Last edited by Dark Soul; 15-09-2014 at 21:57.

5. 2 کاربر از Dark Soul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد لیگ من الان اومدم این کد دو تا لیگ رو وارد کنم ولی دیدم خود به خود توی اون لیگ ها هستم و اون کدها رو هم نمی شناسه
    فک کنم کسی دعوتم کرده و خود به خود اضافه شدم یا شاید به خاطر اینه که پارسال هم توی این لیگ ها بودم

در مورد فانتزی سال قبل من اولاش خیلی دنبال می کردم ولی بعد از اینکه دور گروهی تموم میشه یه تعطیلی طولانی هست که من بعد از تموم شدن تعطیلی و شروع مرحله حذفی حواسم نبود و به خاطر همین دیگه تا آخر همون جوری با تیم اول ادامه دادم!
    البته این یه بخش ماجراست و یه بخش دیگه هم به خاطر وجود میشل پلاتینی توی این فوتبال فانتزی بود که منو از ادامه راه بازداشت
    توی این دوره دیگه قصد کردم با قدرت حتی میشل پلاتینی رو هم شکست بدم

این فوتبال فانتزی به نظرم خیلی خوبه و حداقل از نظر تنوع بازیکن خیلی عالیه و تقریبا اکثر بازیکنای تاپ دنیا دردسترسن
    فقط قیمت بعضی بازیکنا یکمی زیاده و توی انتخاب تیم باید خیلی وقت گذاشت

7. این کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

الان بر فرض یک بازیکن از بازی های فردا رو فیکس بزارم و خوب کار نکنه می تونم بدون هیچ مشکلی قبل از بازی روز چهارشنبه تعویضش کنم؟

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

در مورد لیگ من الان اومدم این کد دو تا لیگ رو وارد کنم ولی دیدم خود به خود توی اون لیگ ها هستم و اون کدها رو هم نمی شناسه
    فک کنم کسی دعوتم کرده و خود به خود اضافه شدم یا شاید به خاطر اینه که پارسال هم توی این لیگ ها بودم

.......
    به به آقا وحید تشریف آوردن
    قبلا تو هر لیگی که اضافه شده باشی،وقتی لیگ توسط سازنده اش مجددا فعال بشه و طرف هم تیمش رو مجددا فعال کنه،تو همون لیگها خواهد بود.

وحید یه لیگ هم من دارم،کدش صفحه قبل هم هست،اونجا هم بیا

الان بر فرض یک بازیکن از بازی های فردا رو فیکس بزارم و خوب کار نکنه می تونم بدون هیچ مشکلی قبل از بازی روز چهارشنبه تعویضش کنم؟
    میشه تعویضش کرد اما امتیازش دیگه لحاظ نمیشه

کلا وقتی یک مچ دی به پایان میرسه،فقط 11 بازیکنی که در پایان در ترکیب هستند،امتیازهاشون محاسبه میشه

10. 2 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

نسبت به ثبت دو اکانت از یه سیستم ایراد می گیرند؟

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

دوستان الآن لیگ اصلی کدومه؟! اونی که امسال ساخته شده یا لیگ دوباره فعال شده ی پارسال؟!

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

دوستان الآن لیگ اصلی کدومه؟! اونی که امسال ساخته شده یا لیگ دوباره فعال شده ی پارسال؟!
    لیگی که امسال ساخته شد .
    در واقع لیگ اصلی ،لیگ پارساله اما لیگ جدید مال امساله .

- - - - - -
    متاسفانه متوجه شدم دوستی که لیگ جدید رو ساخته 3 تا حرفه ای که از اعضای سایت یوفا هم هستند را به لیگمون اضافه کرده که باعث میشه رتبه بندی جدول بهم بریزه ، از طرفی لیگ پارسال 4 بازیکن کمتر از لیگ جدید داره که در نتیجه نمیشه اونو لیگ اصلی دونست در کل همه چی قاراشمیش شده در نتیجه تصمیم با خودتونه که کدوم لیگ را ترجیح می دین .
    Last edited by Dark Soul; 17-09-2014 at 12:22.

14. این کاربر از Dark Soul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •