تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل با مودم تی پی لینک 8968

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض مشکل با مودم تی پی لینک 8968

من یک مودم معمولی و قدیمی غیر بیسیم تی پی لینک دارم(td-8817) و خطم هم روی 10 مگ بسته شده.و نویزم 11 دسی بل هست و مشکلی ندارم.امروز رفتم یک مودم نسبتا باکیفیت از برند تی پی لینک و بیسیم خریدم(8968)و اومدم جای مودم قدیمیم گذاشتم و کانفیگش کردم.اما موقعی که به نت وصل شد دیدیم پهنای باند اومده روی 9 مگ.چند بار حاموش و روشن هم کردم اما روی 10 نرفت.بعد به پشتیبانی زنگ زدم چک کرد گفت این مودم جدیدیتون 9 بیشتر جواب نمیده(نویز خطتتون بیشتر شده باهاش) و همون قبلیه رو دوباره وصل کنید.خلاصه دوباره مودم قدیمیم رو وصل کردم و باز اومد روی 10.یک چیز دیگه هم که جالب بود با مودم جدیدیم عدد attenuation ام 2 دسی بل کمتر هم شده بود که این یعنی این مودم وضعیت بهتری باید داشته باشه نسبت به مودم قدیمیم.خلاصه موندم چکار کنم.من حرف پشتیبانی رو باور نکردم.چون حاضر نشد برام بزاره روی 10 تا خودم ببینم چراغ لینکم قطع شد.(هر چی بهش گفتم بزار روی 10 میگفت ما روی 10 گذاشتیم اما مودمت 9 تا نمیتونه بیشتر بگیره و راست هم میگفت تا مودم قدیمیمو میزدم می دیدم که پهنای باندم شد 10 مگابیت)همونجوری نمیدونم چکار کرد و گفت این مودم جدید بیشتر از 9 مگابیت جواب نمیده.درصورتیکه مودم جدید مشخص است که کیفیت بهتری دارد.حالا نظر دوستان چیست؟میخواهم عوضش کنم.دوستانی که 10 مگابیت آسیاتک(یا هر isp دیگر) دارند و مودمشونم دو آنتنه و بیسیم هست میشه بگن چه برندی دارن؟
    Last edited by david-ebi; 12-09-2014 at 23:26.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

خوب متاسفانه تا الان که جوابی دریافت نکردم اما امروز با صحبت با اهل فن در بازار متوجه شدم باید مودمی بگیرم که چیپستش از نوع برودکام باشد.Broadcom مودم تی پی لینک 8960 دقیقا چیپستش برودکام است به تصدیق چندین فرد کارشناس در این زمینه اما در بازار شهرمان متاسفانه نایاب است.حالا من مودم تی پی لینک مدل td-w8970 را انتخاب کردم که سه آنتنه هم هست و تمام خصوصیاتی را که من میخواهم دارد و در بازار هم موجود است اما هنوز از سایت یا شخص معتبری نتوانستم بفهمم که نوع چیپست آن چیست.(چیپست مودم قبلی که مشکل داشت از نوع ترندچیپ یا ترنس چیپ بود).حالا آیا از دوستان کسی با اطمینان اطلاع دارد که مودم 8970 تی پی لینک چیپستش از چه نوعی است؟اگر دوستان بتوانند آدرس سایتی که مشخصات چیپست این مودم را داده باشد بدهند بسیار سپاسگذار میشوم.ضمن اینکه من در یک سایت فروش قطعات کامپیوتر ایرانی مشخصات چیپست این مودم را دیدم که نوشته بود برودکام اما نمیدانم چقدر این سایت معتبر میباشد.چون مثلا مشخصات توان با همان آداپتور این مودم را اشتباه زده بود.آدرس این سایت ایرانی را هم برای دوستان می گذارم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت مربوطه

اگه نباشه جاش خالی می مونه XXS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

8968 سه مدل داره از شماکدومشه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

دقیقا مدلش هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و ورژنش هم هست v 03

اما الان بیشتر برام مهم اینه که بدونم مودم تی پی لینک مدل td-w8970 چیپست ای دی اس الش از نوع broadcom هست یا نه؟چون 8968 رو رد کردم به یکی دیگه.

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اما الان بیشتر برام مهم اینه که بدونم مودم تی پی لینک مدل td-w8970 چیپست ای دی اس الش از نوع broadcom هست یا نه؟چون 8968 رو رد کردم به یکی دیگه.
    نه broadcom نیست

6. این کاربر از Le0nard0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

اینجا هم برای بار دوم ازتون تشکر میکنم اما بازم میگم حیف که دیر جوابتونو دیدم و این مودم 8970 رو خریدم و مشکل همچنان پابرجاست.اما در سایتی معتبر دیدم که مودم d-link 2750u چیپستش از نوع broadcom هستش اگر شما هم تایید میکنی ماه دیگه که باز پولی داشتم برم اونو بخرم.فعلا که این مودم 8970 کل جیب ما رو خالی کردببخشید که این سوال رو در دو تاپیک جداگانه از شما پرسیدم./برای اطمینان بیشتر بود.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

خوب متاسفانه تا الان که جوابی دریافت نکردم اما امروز با صحبت با اهل فن در بازار متوجه شدم باید مودمی بگیرم که چیپستش از نوع برودکام باشد.Broadcom مودم تی پی لینک 8960 دقیقا چیپستش برودکام است به تصدیق چندین فرد کارشناس در این زمینه اما در بازار شهرمان متاسفانه نایاب است.حالا من مودم تی پی لینک مدل td-w8970 را انتخاب کردم که سه آنتنه هم هست و تمام خصوصیاتی را که من میخواهم دارد و در بازار هم موجود است اما هنوز از سایت یا شخص معتبری نتوانستم بفهمم که نوع چیپست آن چیست.(چیپست مودم قبلی که مشکل داشت از نوع ترندچیپ یا ترنس چیپ بود).حالا آیا از دوستان کسی با اطمینان اطلاع دارد که مودم 8970 تی پی لینک چیپستش از چه نوعی است؟اگر دوستان بتوانند آدرس سایتی که مشخصات چیپست این مودم را داده باشد بدهند بسیار سپاسگذار میشوم.ضمن اینکه من در یک سایت فروش قطعات کامپیوتر ایرانی مشخصات چیپست این مودم را دیدم که نوشته بود برودکام اما نمیدانم چقدر این سایت معتبر میباشد.چون مثلا مشخصات توان با همان آداپتور این مودم را اشتباه زده بود.آدرس این سایت ایرانی را هم برای دوستان می گذارم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت مربوطه
    سلام الان کدوم نوع چیپست بهترین پینگ و پایینترین پینگ رو میده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •