تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 20 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 195

نام تاپيک: iPhone 6 & 6 Plus | پرچمدار جدید اپل با پردازنده A8 64 Bit و صفحه‌ی نمایش 4.7 و 5.5 اینچی از نوع رتینا HD

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

البته آرمان جان فکر کنم یکم اشتباه کردید ، سری نوت سامسونگ با افول خاصی روبرو نبوده چون دقیقا چیزی که گفتید رو پیاده کردند، چرا ؟ چون از این فضا استفاده میشه.
    این مشکل فعلی سری اس سامسونگ هست !
    کلا قابلیت های S pen در این صفحه رو که کنار بزاریم
    قابلیت هایی مثل Multiwindow ، One hand Operation ،سیستم مولتی تسکینگ جدید و ... از مزایای همین صفحه بزرگه.
    در عین حالی که رابط کاربری برای خیلی نرم افزار های تبلت و گوشی اندرویدی وجود نداره، در خیلی ها هم وجود داره و این وسط وجه تمایز سری های نوت همینه ، این که سامسونگ با زیرکی تونست ضعف اندروید رو در این زمینه حل کنه
    به بیان ساده تر ، هرچیزی که میشد برای این رابط کاربری با صفحه ای به این اندازه بهینه کنه، بهینه کرد !
    البته که امیدواریم اپل چیز های بیشتری در مورد پلاس برای گفتن داشته باشه، اما توی کنفرانس ، به نظرم بی برنامه ترین و ناامید کننده ترین قسمت معرفی ، همین آیفون 6پلاس بود!
    افت نسبت به سرعت رشد مارکت (البته سامسونگ از وقتی سودآوری بیزنس اسمارت فونش پایین اومده آمار ریز ارائه نکرده از فروش محصولاتش و نمی دونیم کدوم خوب می فروشه و کدوم نه ). این چیزهایی که گفتید به نظر من تلاش هایی هستند در این جهت، ولی هیچ کدوم حتی نصفه نیمه هم نه به عنوان یه محصول تموم شده هستن و نه کافی هستن. سامسونگ رابط کاربری محیط سیستم عامل رو بهینه کرده (نسبتا)، ولی اپ ها (حتی اپ های گوگل که دیگه جزو واجبات اندروید هستند) برای این سایز بهینه نیستند. حتی روی نکسوس 5 (که خودم دارم) مشخصه این اپ ها خیلی مناسب نیستند برای سایز 4.95 اینچی و خیلی وقت ها صفحه بیخود کش اومده و المان های UI بیخود بزرگ شدن، چه برسه به سایز های بزرگ تر.

به هر حال به ذهن نمی رسه کاری که اپل می تونسته انجام بده ولی نداده باشه درباره +6 ، مگه اینکه بحث اضافه کردن قلم و ... باشه. One hand operation سامسونگ (که باید 7-8 تا تب بزنیم و در کلی منو بچرخیم تا فعال بشه و همینطور غیرفعال)، اینجا +6 فقط در یک لحظه میشه فعالش کرد و با همه برنامه ها هم کار می کنه... تصور کنید کیف و ... در یک دستتون هست و با اون دست گوشی رو در میارید و میخواید One hand operation رو فعال کنید (منطقی فکر کنیم کاربرد اصلیش این مواقع است!)، اول باید همه بارها رو زمین بگذارید، گوشی رو با دو دست بگیرید و در همه این منو ها بچرخید، بعد اون رو فعال کنید، دوباره بارها رو بردارید و با گوشی کار کنید Samsung at its best .

Multiwindow چیز جالبیه اگه خوب و قابل اعتماد کار کنه و واقعا عملی باشه، طبق تجربه ای که من روی نوت 3 و همینطور Tab S داشتم، اینقدر سرعت کم میشه و فریم ریت پایین میاد که عملا بی استفاده است (دوباره: یک نرم افزار تمام نشده و ناآماده که در گوشی قرار گرفته فقط و فقط به خاطر تبلیغات). اگه Multiwindow در SDK اندروید قرار بگیره (که در Android L وجود نداره)، اپ ها براش بهینه بشن (UI های ویژه مولتی ویندو درست بشه) و همینطور سرعت و پرفورمنس هم عالی بمونه، ایده خوبیه و نحوه صحیحی از استفاده کردن از صفحه بزرگ وگرنه این هم جزو همون صدها قابلیت دیگه ایه که سامسونگ معرفی می کنه، موقع معرفی سر و صدا می کنه و بعد فراموش میشه چون کاربردی نیست. خودمون رو گل نزنیم، در صورتی که اپل مولتی ویندو رو به iOS اضافه کنه به این صورت خواهد بود (مشابه مولتی ویندو تبلت های ویندوز).

2. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

قابلیت جدید دوربین آیفون ها Phase detection Auto focus
    دو دوربین در دنیای اسمارت فون ها این قابلیت رو دارند
    اس 5
    آیفون 6
    البته به طور تکنیکی ، 3 تا آیفون های 6
    بیشتر بخوانید در :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

قیمت گوشی های آنلاک هم روی سایت قرار گرفت.

iphone 6 unlocked
    16gb: 649$
    64gb: 749$
    128gb: 849$

iphone 6 plus unlocked
    16gb: 749$
    64gb: 849$
    128gb: 949$

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

یه ساعت و یه گوشی ، عملا 1.300 دلار پیاده ایم
    Last edited by SIMON137; 13-09-2014 at 17:02.

پروفشنال H.M.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

همه جا میگن طراحیش زشت شده ولی به نظر من که از 5s قشنگتر شده!
    قیمتش تو ایران هم خیلی عجیب غریب نیست، منطقیه!

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

همه جا میگن طراحیش زشت شده ولی به نظر من که از 5s قشنگتر شده!
    قیمتش تو ایران هم خیلی عجیب غریب نیست، منطقیه!
    اتفاقا کاملا غیر منطقیه!
    خیلی راحت از هر آیفون یک میلیون تومانی سود میکنن.

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

تنها نقطه قوت رو سیستم عامل IOS 8 میدونم.

در نهایت من به عنوان خریدار iphone 5s رو به iphone 6 ترجیح میدم و امیدوارم در آینده محصولات بهتری رو شاهد باشیم و نو اوری دوباره به این شرکت برگرده.
    من هیچ جوره نمیتونم تصور کنم آیفون رو اون هم با قیمت های فضایی ش
    من شخصا عاشق سری نکسوز هستم
    مخصوصا نکسوز پنج
    گوشی الان من هم نکسوز پنجه
    و با تست های خودم در ران تایم art و اندروید کیت کت به راحتی از آیفون فایو اس سریعتر بود
    آی او اس هفت بر خلاف تصوراتی که در موردش هست که روانه و کرش کردن در اون معنی نداره ، گاهی برنامه ها در اون کند میشن و کرش میکنن
    خودم شخصا چندبار شاهدش بودم

طرفداران اپل با اومدن نکسوز بعدی و اندروید ال دیگه نمیتونن صحبتی از سرعت و روانی و بهینه بودن کنند
    نکسوز بعدی غولیه برای خودش
    قرار هست در نسخه 64 بیتی و سایز 5.2 اینچی و سی پی یو اسنپ دراگون 805 یا 810 و صفحه نمایش کواد اچ دی و سه گیگ رم ظاهر باشه
    با اندروید ال که کلا ران تایم ش art هست
    Last edited by Mr.World.Wide; 14-09-2014 at 16:19.

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

اون کرش ها بخاط ios نیست مشکل از برنامه و اپ هاست مخصوصا انواع کرک شده اش

Sent from my iPhone using Tapatalk

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من هیچ جوره نمیتونم تصور کنم آیفون رو اون هم با قیمت های فضایی ش
    من شخصا عاشق سری نکسوز هستم
    مخصوصا نکسوز پنج
    گوشی الان من هم نکسوز پنجه
    و با تست های خودم در ران تایم art و اندروید کیت کت به راحتی از آیفون فایو اس سریعتر بود
    آی او اس هشت بر خلاف تصوراتی که در موردش هست که روانه و کرش کردن در اون معنی نداره ، گاهی برنامه ها در اون کند میشن و کرش میکنن
    خودم شخصا چندبار شاهدش بودم
    واضحه iOS 8 برنامه ها در اون کند میشن و کرش می کنند، چون نسخه بتا است. iOS 7 این مشکلات رو نداره همونطور که وقتی iOS 8 عرضه بشه و برنامه ها آپدیت بشن (که کمتر از یکی دو هفته طول می کشه)، این مسائل همه حل میشن مثل هر سال.

من هم الان Nexus 5 دارم، گوشی خوبیه. Art هم خوب هست ولی سریعتر و رونتر از iOS ، فکر نمی کنم. افت فریم ریت حتی در مرورگر موقع رندر HTML5 و جاوا اسکریپت های متوسط/سنگین در نکسوس 5 بسیار واضحه، البته هیچ کدوم از اینها مشکل اصلی اندروید نیست... مشکل اصلی کیفیت بسیار پایین اپ هاست که اکثرا با SDK های دو سه سال پیش نوشته میشن (و این مزیت هایی که در نسخه های جدید اندروید هست همگی 2-3 سال طول می کشه تا وارد برنامه ها بشه چون اکثریت گوشیهای اندروید از آخرین نسخه اندروید پشتیبانی نمی کنند و اکثریت مخاطب و مشتری اصلی برنامه ها همیشه افرادی هستند که دارن نسخه های چند سال پیش اندروید رو روی گوشیهاشون ران می کنند). انتظار نداشته باشید با اومدن Android L انقلابی رخ بده و همه برنامه ها بهینه بشن برای اون 0.5 درصد اقلیتی که گوشیهاشون Android L خواهد بود.

طرفداران اپل با اومدن نکسوز بعدی و اندروید ال دیگه نمیتونن صحبتی از سرعت و روانی و بهینه بودن کنند
    نکسوز بعدی غولیه برای خودش
    قرار هست در نسخه 64 بیتی و سایز 5.2 اینچی و سی پی یو اسنپ دراگون 805 یا 810 و صفحه نمایش کواد اچ دی و سه گیگ رم ظاهر باشه
    با اندروید ال که کلا ران تایم ش art هست
    این حرفیه که ما الان 4 ساله می شنویم: گوشی بعدی / نسخه بعدی اندروید که بیاد دیگه iOS حرفی در سرعت و بهینگی و ... نداره، بهتره صبر کنیم تا بیاد و مقایسه کنیم و بعد بگیم.

به هر حال من نکسوس بعدی رو در هر صورت می گیرم چون برای برنامه نویسی نیاز دارم ولی واضحه روی سخت افزار نباید جوگیر شد، اندروید اصلا با این منظور نوشته شده که روی بیشترین تعداد ممکن سخت افزار در حد قابل قبول اجرا بشه، هیچ وقت نوشته نشده تا روی یک سخت افزار خیلی خاص به بهترین نحو ممکن اجرا بشه، برای همین از نظر بهینگی خود به خود همیشه عقب هست. از لحاظ ساختاری اگه نگاه کنید اندروید پر است از تصمیم هایی که داد می زنند عدم بهینگی، و این داره به مرور زمان بهتر میشه ولی کماکان وجود داره، بطور مثال شما گفتید ART، خود ART در حقیقت برای این نیاز است که شما روی سیستم عامل بطور Native چیزی رو اجرا نمی کنید (اپ های اندروید در Java VM اجرا میشن)، اینطور نیست که معجزه ای در سرعت باشه که سایرین ازش محروم هستند... در حقیقت بهبود اون VM ای است که عامل اصلی کندی در اندروید بود، ولی کماکان اون عامل وجود داره (اگه برنامه ها Native اجرا بشن اصلا نیازی به این قسمت نیست). 64 بیت هم در صورتی وجود سخت افزارش مفید است که کل سیستم عامل و نرم افزارها 64 بیت باشند.

12. 6 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

اون کرش ها بخاط ios نیست مشکل از برنامه و اپ هاست مخصوصا انواع کرک شده اش

Sent from my iPhone using Tapatalk
    نه اینطور نیست
    بر خلاف همه تصورات ، اندروید از آی او اس پایدار تر هست
    مخصوصا اندروید کیت کت و اندروید ال
    البته شما برای مقایسه اندوید و آی او اس هیچ وقت نباید سامسونگ و سونی رو مقایسه کنید
    این دو شرکت با رابط کاربری های سنگین خودشون و دستکاری در سیستم عامل یه جورایی به اندروید خیانت میکنند
    شما سری نکسوز رو با آی او اس مقایسه کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •