با سلام:
دوستان چند هفته پیش بنده یه آپید ایر 2 خریداری کردم. فروشنده یه تعداد نرم افزار کاربردی که مورد نیاز خودم بود رو روی تبلتم ریخت البته ظاهراً بدون جیلبرک. الان قصد دارم چند تا نرم افزار رایگان دیگه رو ی تبلت بریزم (شامل Skype و HotSpot,…) ولی متاسفانه سیستم قبول نمیکنه و پیغام زیر صادر میشه:
This computer is no longer authorised for purchased items that are on this iPad
حالا پند تا سئوال در خصوص این موضوع و موارد دیگه دارم که اگه مرحمت کنید یه دنیا ممنون میشم:
1-چه جوری باید این مشکل رو حل کنم؟؟؟ برخی از دوستان میگن چون یه تعداد از نرم افزارها با Appe ID دیگه ای (فروشنده) روی تبلت نصب شده این مشکل بوجود اومده اگه اینطوره راهکار چیه؟؟ آیا باید تمام نرم افزارهای نصب شده رو آنیستال و بعد با Apple ID خودم دوباره نصبشون کنم؟
2-با توجه به اینکه سورس نرم افزارها رو ندارم نمیشه نمیشه از نرم افزارها بک آپ بگیرم و بعد ار بک آپها برای نصب مجدد استفاده کنم؟؟؟ اگه ینطوره چه جوری میتونم بک آپ تهیه کنم؟؟
3-بعد از گرفتن بک آپ از نرم افزارها با توجه به اینکه تبلت جیلبرک نیست چه حوری نرم افزارها رو مجدداً نصب کنم؟؟
4-اگه بخوام تبلت رو به روز اول برگردونم. یعنی انگار تازه خریداری کردم و هیپ چیز اضافه ای روش نصب نشده و ... (کارخانه ای) چه جوری میتونم این کار رو بکنم؟؟ Reset Factory کنم یا نه باید iOS رو دوباره بریزم؟؟؟؟
4-بهترین، ساده ترین، بی دردسر سازترین نرم افزار برای ریختن نرم افزارهای کرک شده روی تبلت چه نرم افزاریه؟ که مشکلات بعدی اعم از سینک نشدن Apple Store و... رو نداشته باشه؟؟؟
یه دنیا ممنون از راهنمایی و مساعدتتون