تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 20 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 195

نام تاپيک: iPhone 6 & 6 Plus | پرچمدار جدید اپل با پردازنده A8 64 Bit و صفحه‌ی نمایش 4.7 و 5.5 اینچی از نوع رتینا HD

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

من دلیلی ندارم برم در موبایلستان بحث کنم، دنبال تغییر نظر کاربران اونجا هم نیستم، شما اومید اینجا و تصمیم گرفتید اینجا یک سری مطالب رو مدعی بشید، پاسختون رو هم اینجا دریافت خواهید کرد.

محض اطلاع: جیمیل، کروم، Reddit now، Maps, Feedly, gReader, فیسبوک، توییتر و خیلی برنامه های دیگه بطور روزانه کرش می کنند روی نکسوس 5 من با اینکه نه روت کردم و نه هیچ کاری خلاف روال عادی استفاده از گوشی. شما همین واتس اپ که معتقد هستید وقتی روی دستگاهی که ازش پشتیبانی نمیشه به زور و با شیوه های دور زدن و ... نصب کردید و کرش کرده (و به خاطرش بقیه رو مسخره می کنید!)، ببینید روی اندروید کرش می کنه یا خیر. کافیه سرچ کنید whatsapp android crash / نتایج رو بخونید.

فرضیات شما اشتباهه... اپل به هیچ وجه جیلبریک رو به رسمیت نمی شناسه (و گارانتی آیفونتون رو هم باطل می کنه):
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حرفتون صد درصد اشتباهه و نمی دونم تا کی قصد دارید این ترویج اطلاعات غلط رو ادامه بدید. اکثریت کاربرهای آیفون جیلبریک نمی کنند. هدف من به رخ کشیدن اطلاعات و ... نیست، هدف من جلوگیری از ترویج اطلاعات غلط و گمراه کردن کاربر هاست، کاری که شما دارید انجام میدید.

PTFO
    نه فیسبوک و نه توییتر و نه کروم و نه جیمیل روی نکسوز من کرش نمیکنند
    گوشی شما مشکل داره مربوط به همه نیست
    اتفاقا سرچ که زدم به این نتیجه رسیدم

شما پست قبلی اون کاربر موبایلستان رو گفتید قدیمی هست و برا سال 2012 هست
    ولی با اینکه خودتون برنامه نویس هستید و اطلاعات دارید باز هم ادعا میکنید که آی او اس از اندروید 4 پایدار تر هست
    اما در لینک بالایی که برای شما گذاشتم نتایج تحقیقات نشون میده که اندروید جدید کیت کت به نسبت آی او اس پایدارتر هست و نرم افزار ها در اون کمتر از آی او اس کرش میکنند

خب من نتایج تحقیقات یک سری متخصص رو در نظر داشته باشم؟؟؟
    یا نظرات کاربر رئیس بزرگ رو؟؟؟؟

بعد عزیز جان
    بنده اصلا قصد شایعه پراکنی ندارم
    شما اون اول برگشتید گفتید که حرفام شایعه ست من هم گفتم از کاربران برنامه نویسان XDA برای صحت حرفام پست میذارم و پست گذاشتم
    این کجاش شایعه پراکنی هست؟؟؟
    شما فکر نمیکنم توانایی بحث با کاربران حرفه ای اندروید رو داشته باشید
    بگذریم از این هم

و اما تیکه های شما این وسط چیه؟؟؟
    مثل اون پست که گفتید یه تیکه از پست های موبایلستان رو کپی کردم اینجا
    جوری صحبت میکنید که انگار من از روی غرض هر جایی که به نفعم هست رو کپی میکنم
    نه من هر چی که اونجا نوشته شده رو برای صحت حرفام اینجا کپی کردم

به هر حال ادامه بحث فکر میکنم تکرار مکررات باشه
    شما داری میگی نکسوزت در کروم و جیمیل و فیسبوک کرش میکنه
    من و خیلی از دوستانی که نکسوز داریم این حرف شما رو تایید نمیکنیم
    چرا که برای ما نکسوز ما در رام رسمی تا به حال ذره ای کرش نکرده
    بماند که شما در این پست ادعا کردید که نکسوزتون رو نه روت کردید و نه آنلاک بوتلودر
    در حالیکه در پست قبلی گفتید برای برنامه نویسی نیاز داریدش

به هر حال من نکسوس بعدی رو در هر صورت می گیرم چون برای برنامه نویسی نیاز دارم
    خب این چجوری برنامه نویسی هست که نیاز حتما به نکسوز داره؟؟؟
    وقتی که نه نکسوز رو روت میکنید و نه آنلاک بوتلودر پس بین نکسوز و باقی اندروید های کیت کت یا اندروید های ال هیچ فرقی نیست

و این میشه تناقض

شما میگی که آی او اس پایدارتر و سریعتر هست اما من لینک از متخصصانی گذاشتم که تایید کردند اندروید 4 از آی او اس هفت پایدارتر و سریعتر هست

من گفتم اندروید در بحث مولتی تسکینگ خیلی پیشرفته تر از آی او اس هست و نقل قول از برنامه نویسان XDA گذاشتم
    اما شما من رو متهم کردید به شایعه پراکنی

قضاوت با کاربران
    من دیگه حرفی ندارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام. دوستان انگجت ریویوی iphone 6 و 6plus رو منتشر کرد:

3. 3 کاربر از instrumental بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض .........ب

من هنوز هم میگم این دو کاربری یا سه کاربری که ازشون نقل قول گذاشتم برنامه نویس های xda هستند و نام کاربری شون مشهوره
    کاربران ANONYMOUS و GenomeX

به هر حال در مورد جواب هایی که دادید خب استفاده کردم و باز میپرسم و اشکالی بود جواب میدم

و اما برخورد شما جالب نیست
    من اولش هم گفتم اطالعات برنامه نویسی ندارم و فقط چیز هایی رو که میخونم رو نقل میکنم
    و من قطعا اون کاربران رو از شما بیشتر قبول دارم

من از اولش هم حرفی که زدم این بود
    اندروید کیت کت در نکسوز از آی او اس سریعتر هست
    مخصوصا در ران تایم art
    این رو شخصا تست کردم
    این که بگید من اپل نداشتم اره
    من اپل نداشتم خودم
    ولی در موسسه عصر که مشغولم یه آیپد داریم و مجبوریم یه سری پیام ها رو با واتس اپ به در لیست انتشار منتشر کنم
    اوکی؟؟؟
    پس اپل ندیده نیستم
    آی او اس ندیده نیستم
    خوب نیست اینجوری تحقیر کنید من رو
    من در پست اولی هم که اینجا گذاشتم گفتم
    که ایفون با این قیمت های نجومی ش نمیصرفه
    و در ضمن این که گفته میشه آی او اس در اون برنامه ها کرش نمیکنند حرف بیخودیه
    چون خودم شاهدش بودم که حتی واتس اپ در اون کرش کرده
    اشتباه تایپی من رو در مورد ios 7 رو تاکید کردید که نه منظور من همون ios 8 هست ولی چون ادعا کردم و به در بسته خوردم برگشتم از حرفم
    م تجربه خودم رو در مورد نکسوز پنج و آیفون پنج گفتم
    اما شما با غرور و تحقیر تمام اومدی و سوادت رو به رخ ما میکشی و سعی در تحقیر کردن من داری
    که این جالب نیست

آقا من همینجا اعلام میکنم که به نسبت کاربر هیچی نیستم
    ولی نمیتونم از تجربه شخصی خودم بگذرم
    آی او اس هفت زیر دست خودم کرش کرد
    هم در آیپد و هم در آیفون پنج اس
    اندروید کیت کت در نکسوز با ران تایم art که آزمایشی هست خیلی سریعتر از آی او اس هفت هست
    و اندروید بعدی که ران تایم art در اون دیگه آزمایشی نیست منطقا به نسبت کیت کت و art آزمایشی سریعتر خواهد بود

اینهایی که گفتم دقیقا تجربه شخصی خودم بوده

این که گفتید برنامه از گوگل پلی استور نصب کنیم کرش میکنه به نظرم درست نیست
    چرا؟؟؟
    چون من روز های اولی که نکسوز خریدم برنامه ها رو از اینترنت میگرفتم و نصب میکردم
    یه سری ماژول greenify و ds battery sav هم از طریق xposed نصب کرده بودم و باعث شده بود گوشی م لگ داشته باشه
    خب بعدش رفتم سراغ چند تایی کاستوم رام
    مثل سیانوژن و اسلیم کت
    که بهترینش vanir بود
    وقتی به رام رسمی برگشتم یه سری برنامه ها رو مثل اسکایپ از فایل منیجر نصب کردم
    اما اسکایپ به وقت تماس همش خارج میشد
    یا مثلا ام ایکس پلیر نصب نمیشد و اگر نصب میشد فورس کلوز میداد
    همه شون رو حذف کردم و از پلی استور نصب کردم
    مشکلم کاملا حل شد
    یعنی الان در رام 4.4.4 بدون نصب هیچ ماژولی با داشتن مجموعا 153 برنامه که همه شون از پلی استور نصب شده یا برنامه های اصلی خود نکسوز هستند هیچ فورس کلوزی ندارم
    هیچ لگی ندارم
    الان حدود یک ماه میشه که روی همین رام هستم و همیشه 900 مگ تا 1100 مگ فضای آزاد دارم

خب این تجربه شخصی خودم هست
    بدون هیچ دانش برنامه نویسی اندرویدی
    اون وقت بیام و حرفها و طعنه های شما رو گوش کنم؟؟؟؟؟

باز هم میگم طبق تجربه شخصی من نکسوز پنج از آیفون فایو اس سریعتر هست
    سلام

من با کاربر Genomeبرخوردی در موبایلستان نداشتم . و در باره ایشون اظهار نظر نمیکنم .

اما ANONYMOUS رو خوب میشناسم . یک فرد به شدت متعصب و بی خرد کامل . که تو دنیا فقط برند گالاکسی رو میشناسه و گوشی ها و تبلت های دیگر شرکت ها نظیر سونی ، apple ، اچ تی سی و .. براش با

Glx یکی هستن .

این فرد حتی یک خط کد هم نمیتونه بنویسه .(
    کافیه فقط امتحان کنید)..xda که بماند ... نام کاربری افراد و مدیران رو در سایت های معروف میاد کپی میکنه .

کافیه یکم سر صحبت برو باهاش باز کنی تا بفهمیچند سالشه و .. . این هم از همون مجموع یک سری افراد خاصی هستند که در موبایلستان دور هم جمع شدن .

هدف شما
    ترویج اطلاعات غلط و بر نادانی امثال ANONYMOUS داری تاکید میکنی !!!

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام

من با کاربر Genomeبرخوردی در موبایلستان نداشتم . و در باره ایشون اظهار نظر نمیکنم .

اما ANONYMOUS رو خوب میشناسم . یک فرد به شدت متعصب و بی خرد کامل . که تو دنیا فقط برند گالاکسی رو میشناسه و گوشی ها و تبلت های دیگر شرکت ها نظیر سونی ، apple ، اچ تی سی و .. براش با

Glx یکی هستن .

این فرد حتی یک خط کد هم نمیتونه بنویسه .(
    کافیه فقط امتحان کنید)..xda که بماند ... نام کاربری افراد و مدیران رو در سایت های معروف میاد کپی میکنه .

کافیه یکم سر صحبت برو باهاش باز کنی تا بفهمیچند سالشه و .. . این هم از همون مجموع یک سری افراد خاصی هستند که در موبایلستان دور هم جمع شدن .

هدف شما
    ترویج اطلاعات غلط و بر نادانی امثال ANONYMOUS داری تاکید میکنی !!!
    عجب
    ایشون برنامه هاش توی xda کلی طرفدار داره
    رام پورت کرده
    کرنل پورت کرده
    جزء معدود ایرانی های معروف در xda هستند
    عجب ادمی هستید شماها
    بنده هیچ هدفی ندارم
    بگذریم اصلا از این بحث
    خوب نیست در مورد ایشون وقتی حضور ندارند اینجوری صحبت کنید
    من بحث رو کامل تمام میکنم
    اسمی از کسی نیارید دیگه
    بگذریم
    حرفا زده شده

فرستاده شده از Nexus 5ِ من با Tapatalk

حـــــرفـه ای choory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    الان واتس اپ رو وقتی روی آیپد نصب کنید باور کن سورس برنامه واتس اپ رو تغییر داده نمیشه
    یه ترفند خیلی کوچیکه
    واتس اپ رو من نصب نکردم ها
    ولی شنیده بودم که واتس اپ روی آیپد نصب نمیشه و تعجب کردم که چطور پس ما نصب داریم؟؟؟
    از حسین علوی همکارم پرسیدم گفت نیازی به جیلبریک هم نداره و با این روشی که گفتم نصب میشه

این شیوه نصب شدن رو آقا من هرجوری حساب میکنم ربطی به کرش کردن نداره
    یعنی دلیل بر کرش کردن نیست

و اما در آیفون فایو اس جلوی خودم یه برنامه نصب کرد نمیدونم چی بود
    همون برنامه وقتی از آیتونز جداش کرد اجرا شد و بعد کرش کرد

بعد همین علوی همکارم یه اپل پرست واقعیه
    و من تا نیم ساعت داشتم مسخره ش میکردم سر همین

خلاصه
    جیلبریک کردن رو آیفون به رسمیت میشناسه
    و اگر قرار باشه با جیلبریک کردن آیفون کرش کنه و ناپایدار بشه خب چه فایده از این سیستم عامل؟؟؟
    حرفم اشتباهه؟؟
    دوست عزیز من بحثی از جیلبریک کردن کردم که شما بحث جیلبریک را میکشید وسط؟!!! نمیخوام نظری درباره جلبریک بدم چون یک بحث متفرقته توی این تاپیک باز میشه ( مثل همین موضوع که داریم بحث میکنیم) که ذاتا هیچ ربطی به این تاپیک نداره.
    شما لطف کن اون آیپد را بردار و برو برنامه appstore را باز کن و اسم برنامه واتس اپ را سرچ کن.اگر برنامه را برای شما نشان داد (حالا چه تو قسمت ipad only چه قسمت iphone only) هرچی دوست داشتی بیا به من بگو.این برنامه برای آیپد نیست.با اصرار ما نصب میشه یک سری مشکلات بوجود میاره میاییم ازش خرده میگیریم و کل سیستم را میبریم زیر سوال.
    حالا یک سری از دوستان میان با جیلبریک نصب میکنند یک سری دیگه هم روش ifunbox و....
    اما در نظر داشته باشید که این برنامه برای آیپد طراحی نشده و کرش هم بکنه عیبی نداره.

من منکر این نمیشم برنامه ها توی ios کرش نمیکنن.شاید یکی 2 برنامه توی بعضی از ورژن ها کرش داشته باشن(به ندرت) که با آپدیت مشکلشون حل میشه.کرش توی ios وقتی برنامه کرش میکنه سریع بسته میشه و دوباره میتونید راه اندازی کنی یا به بقیه کارهات را انجام بدی.اما مثل آندروید نیست که کل سیستم را به چالش بکشه و تا چندین ثانیه نشه از گوشی هیچ استفاده ای کرد.

بعد هم بهتره این بحث تموم بشه چون تجربه ثابت کرده این گونه بحث ها هیچ سرانجامی ندارند.
    شما از آندورید لذت ببرم دوستان اپلی هم از Ios من هم از هر 2 تاشون با هیچ کدوم مشکل ندارم.هر کدوم برای خودشون مزایا و معایبی دارند.
    هر کس به سلیقه و نیاز خودش انتخاب میکنه که از چی استفاده کنه و به نظر خودش هم انتخابش بهترین هست.همین که راضی باشه از انتخابش و باهش حال کنه همه چی حله.

موفق باشید
    علی

7. 4 کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

اپل اعلام کرده NFC که در گوشی آیفون 6 وجود داره فقط در مورد apple pay کار میکنه و نه در موراد دیگه ... .

9. این کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

نه فیسبوک و نه توییتر و نه کروم و نه جیمیل روی نکسوز من کرش نمیکنند
    گوشی شما مشکل داره مربوط به همه نیست
    اتفاقا سرچ که زدم به این نتیجه رسیدم

شما پست قبلی اون کاربر موبایلستان رو گفتید قدیمی هست و برا سال 2012 هست
    ولی با اینکه خودتون برنامه نویس هستید و اطلاعات دارید باز هم ادعا میکنید که آی او اس از اندروید 4 پایدار تر هست
    اما در لینک بالایی که برای شما گذاشتم نتایج تحقیقات نشون میده که اندروید جدید کیت کت به نسبت آی او اس پایدارتر هست و نرم افزار ها در اون کمتر از آی او اس کرش میکنند
    من ادعا نکردم iOS از نظر کرش کمتر از اندروید است (تعریف پایداری، کرش کردن برنامه ها نیست، در بحث پایداری منظور توانایی سیستم عامل در Handle کردن کرش هاست). همون تحقیقی رو هم که لینک کردید اگه به خودتون زحمت بدید و برید از منبع اصلیش بخونیدش، می بینید لینک کردن این آمار وسط بحث های نامرتبط کار صحیحی نیست و فقط جنبه گمراه کردن سایرین داره. این آمار از یک شرکت وابسته به گوگل ارائه شده (درآمد این شرکت از گوگل است)، آماری هم که ارائه می کنه فقط مربوط به اپ هایی است که این شرکت بهشون دسترسی داره، نه همه اپ ها.

در جهت آموزش میگم، کرش کردن اپ ها ربطی به سیستم عامل نداره و به خود اپ مربوط است و دلیلش همیشه وجود باگ در خود اپ هست. پایداری یک سیستم عامل یعنی در صورت کرش کردن یک اپ، چه اتفاقی برای سیستم عامل، سایر اپ ها و ... می افته.
    +

شما گفتید WhatApp رو در آیپد یک نفر، همراه با جیلبریک و کلک و دور زدن، نصب کردید - برنامه ای که اصلا آیپد رو پشتیبانی نمی کنه - و بعد کرش کرد -> صاحب آیپد رو مسخره کردید و نتیجه گرفتید اشکال از iOS است.
    من بهتون گفتم برنامه های اندروید روی نکسوس من کرش می کنند -> نتیجه گرفتید گوشی من مشکل داره و مشکل از اندروید نیست.

اگه شما دوگانگی و دبل استاندارد رو در این رفتارتون نمی بینید دیگه من نمی دونم چی بگم.

خب من نتایج تحقیقات یک سری متخصص رو در نظر داشته باشم؟؟؟
    یا نظرات کاربر رئیس بزرگ رو؟؟؟؟
    حرف ها رو بخونید و ببینید دقیقا همون متخصصان چی میگن، خواهید دید تفاوت زیادی نیست در خود ریپورت اصلی Crittercism هیچ مقایسه ای بین iOS و اندروید صورت نگرفته، بلکه هدف مقایسه نسخه های مختلف اندروید با هم و نسخه های مختلف iOS با هم بوده. هدف هم ارائه این اطلاعات به دولوپرها بوده که بدونند ناهماهنگی ها بیشتر با کدوم نسخه سیستم عامل هاست.

بعد عزیز جان
    بنده اصلا قصد شایعه پراکنی ندارم
    شما اون اول برگشتید گفتید که حرفام شایعه ست من هم گفتم از کاربران برنامه نویسان XDA برای صحت حرفام پست میذارم و پست گذاشتم
    این کجاش شایعه پراکنی هست؟؟؟
    ترویج اطلاعاتی که شما از صحتشون مطمئن نیستید بین افرادی که شاید این اشتباه رو مرتکب بشن که به حرف های شما اطمینان کنند شایعه پراکنی است. دیگه تعریف واضح تری برای شایعه پراکنی وجود نداره.

همین رفتار شما (پریدن از این بحث به اون بحث، نقل قول کردن پست های سایرین از این ور و اون ور، پیدا کردن مطالب چند سال پیش و کلا پرت کردن هر چیزی که به نوعی ضد iOS باشه در بحث) خودش قصد شما رو نشون میده. شما یک فن بوی متعصب آنتی اپل هستید که دوست دارید محصولات اپل رو تخریب کنید و به هر قیمتی هم که شده میخواید این رفتار رو ادامه بدید (حتی ارائه اطلاعات غلط به منظور گمراه کردن مخاطب). من چند باز در فرمایشات شما اطلاعات غلط پیدا کردم؟ همه ایرادها هم مستند بودند، اگه مقاصد شما صادقانه بود کمی از این موضع برمی گشتید یا حداقل درباره اون ها بحث می کردید اگه فکر می کنید اشکال هایی که گرفته شد صحیح نبوده... هر دفعه بحث قبلی رو رها کردید و پریدید سر یک موضوع دیگه.

شما فکر نمیکنم توانایی بحث با کاربران حرفه ای اندروید رو داشته باشید
    بگذریم از این هم
    شاید داشته باشم، شاید نداشته باشم، ولی من هیچ کاربر حرفه ای اندروید که واقعا آگاهی عمیق نسبت به سیستم عامل ها داشته باشه رو ندیدم که حرف هایی که شما می زنید رو بزنه. من همیشه با کاربران حرفه ای خیلی راحت به توافق می رسم چون این افراد فقط درباره موضوعاتی اظهار نظر می کنند که دربارش آگاهی دارند، و وقتی درباره چیزی آگاهی دقیق ندارند یا درباره اش اظهار نظر نمی کنند و یا اول میرن و اطلاعات کسب می کنند.

و اما تیکه های شما این وسط چیه؟؟؟
    مثل اون پست که گفتید یه تیکه از پست های موبایلستان رو کپی کردم اینجا
    جوری صحبت میکنید که انگار من از روی غرض هر جایی که به نفعم هست رو کپی میکنم
    نه من هر چی که اونجا نوشته شده رو برای صحت حرفام اینجا کپی کردم

به هر حال ادامه بحث فکر میکنم تکرار مکررات باشه
    شما داری میگی نکسوزت در کروم و جیمیل و فیسبوک کرش میکنه
    من و خیلی از دوستانی که نکسوز داریم این حرف شما رو تایید نمیکنیم
    چرا که برای ما نکسوز ما در رام رسمی تا به حال ذره ای کرش نکرده
    تفاوت اینجاست که من نیومدم بگم "اندروید به درد نمی خوره چون فلان اپ کرش می کنه" ، من برعکس شما درک می کنم کرش ها چطور اتفاق می افتند و چرا غیر قابل اجتناب هستند، و چرا لزومی نداره اون اپ که برای من کرش می کنه برای شما هم کرش کنه، و هیچ وقت نمیام بگم هیچ برنامه ای در هیچ وقت کرش نمی کنه، صرفا به خاطر اینکه من چند تا برنامه تست کردم و کرش نکردند.

بماند که شما در این پست ادعا کردید که نکسوزتون رو نه روت کردید و نه آنلاک بوتلودر
    در حالیکه در پست قبلی گفتید برای برنامه نویسی نیاز داریدش

خب این چجوری برنامه نویسی هست که نیاز حتما به نکسوز داره؟؟؟
    وقتی که نه نکسوز رو روت میکنید و نه آنلاک بوتلودر پس بین نکسوز و باقی اندروید های کیت کت یا اندروید های ال هیچ فرقی نیست

و این میشه تناقض
    لطفا بگید من کجا گفتم حتما به Nexus نیاز دارم؟ حالا دارید حرفی که من نزدم رو به من نسبت میدید، یعنی عملا دروغ میگید که من فلان حرف رو زدم و بعد میگید این حرف تناقض است.

دروغگویی بزرگ ترین سلاح افرادی است که قصد گول زدن و گمراه کردن سایرین رو دارند.

شما میگی که آی او اس پایدارتر و سریعتر هست اما من لینک از متخصصانی گذاشتم که تایید کردند اندروید 4 از آی او اس هفت پایدارتر و سریعتر هست

من گفتم اندروید در بحث مولتی تسکینگ خیلی پیشرفته تر از آی او اس هست و نقل قول از برنامه نویسان XDA گذاشتم
    اما شما من رو متهم کردید به شایعه پراکنی

قضاوت با کاربران
    اولا که شما از موبایلستان کپی کردید و نه از XDA / ثانیا من توضیح دادم که چرا اون اطلاعات غلط است / ثالثا همه حرف هاتون از اون افراد نبود شما حتی تاریخ مطالبی که کپی می کردید رو هم ندیدید و حتی نرفتید چک کنید ببینید چقدر از حرف هاشون صحیحه. اینها همه مثال مدرسه ای شایعه پراکنی است.

قضاوت با کاربران.

امیدوارم

PTFO

11. 8 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

سلام دوستان ... همینطور که میدونید امروز روز تحویل آیفون 6 و 6 plus به مشتریان بوده . سایت iFixit هم teardown این دو گوشی رو منتشر کرده

هر دو نمره 7 از 10 گرفتن که نسبت به 5S یک نمره پیشرفت داشته...

Last edited by hormozan m; 19-09-2014 at 15:50.

13. 5 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

باز که جنگ بین iOS دوستان و اندروید دوستان شیوع پیدا کرده، آقا دوران این صحبت ها تموم شده
    الان برندها نقشه راهشون کاملاً مشخص شده و این بحث ها مربوط به سالهای 2007 و 2008 میشد
    این دوتا پلتفرم به حدی رشد کردن که دیگه کسی در مورد کرش کردن اپلیکیشن هاشون صحبتی نمیکنه چون در بسیاری موارد ایراد از طرف خود دولوپر هست

کوتاه بیاین

15. 3 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه SAEED 120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آیفون مشخصه بهتره با 1 مدل گوشی و 1 مدل تبلت جلوی 100 مدل گوشی و تبلت آندرویدی وایساده..به خاطر اینکه هوش آمریکایی پشتشه.همونایی که ناسا رو دارند همونایی که پرخرجترین سینمای جهان رو دارند.

همونایی که 1 تنه بهترین جتهای جنگی و هواپیمایهای مسافربری و شاتل فضایی و ایستگاهها فضایی رو میسازند در یک کلام همونایی که کره زمین رو می گردانند. آیفون رو ساختند.

چرا glx جهانی نمیشه؟ چون ما هنوز خودمون نمیدونیم خودمون ساختیم یا قطعات مال چین و موناژ میکنیم چون ما خیلی خسته ایم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •